rodiklisrodiklis  Veikėjų sąrašasVeikėjų sąrašas  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Witches

Go down 
AutoriusPranešimas
Persona

avatar

posts : 2785
hugs & kisses : 35
Credit : laheysq

RašytiTemos pavadinimas: Witches   2016-12-22, 14:57

witchesMyles23/2500 × Šiuo metu susitikinėja su Kaylee Madison × Original Witch × TAKENMyles pirmasis, kaip tėvai ir visas likęs kaimas tikėjo, ir paskutinis vaikas, kurį, kaimo karys nuo pat mažų dienų mokė drąsos, kaip pasigaminti ginklus, kaip kariauti. Tačiau atėjus laikui, kai kaimą puolė grupelė atėjūnų, pabėgėlių, ketinusių išsikovoti žemes, Myles pralaimėjo. Pusę kaimo buvo nužudyti, tie kurie liko gyvi, iš paskutiniųjų kovojo už savo žemes, savo namus, savo šeimas. Kova ugnimi ir nelabai tvirtais ginklais užsibaigė kaimo padegimu. Puolėjai išsigando ugnies ir pabėgo, pabėgo ieškoti kitų žemių, kitų kaimų. Likusios vos kelios šeimos statė namus iš naujo, bandė atkurti visą kaimą, kaip tik tada gimė ir jaunesnioji Myles sesutė, po keturių metų mama pagimdė dar vieną seserį. Tuo metu užpuolė baisus maras. Drąsus, tačiau tuo pačiu neryžtingas vaikinas, prisiekė viskuo kas jam brangu, kad apsaugos savo namus ir savo šeimą. Deja, vaikinui pažadą ištesėti nepavyko. Maras atėmė visas kaime likusias gyvybes. Liko tik jie trise: Myles, Selene ir Maia. Išdegusiame ir išmirusiame, maro pilname kaime, vaikams nebuvo kas veikti, tad jie patraukė tolyn. Myles seseris vedė per žemes savaitėmis, mėnesiais, jie klaidžiojo be tikslo, niekur nerasdami naujų namų. Kai trijulė sustojo pailsėti miškuose, prie apleisto šulinio, Myles paslapčia maldavo stiprybės, galių, ar tiesiog paprasčiausio stebuklo, kuris padėtų išgyventi. Tarsi patys dievai išgirdo Myles prašymą. Šulinyje kažkas sujudėjo. Jaunuoliai sukluso ir pažvelgė į šulinį, iš kurio pakilo kibiras, pilnas raudono skysčio. Gaivus laisvės kvapas tarsi viliojo atsigerti iš kibiro. Pirmasis tai padarė Myles. Kibire pasirodė buvo kraujas. Myles godžiai gėrė tą nepaprastai skanų gėrimą, tarsi malšintų amžinai kankinantį troškulį.
Vos atsigėrus kraujo, vaikinas pajuto, kad įgavo galių, tarsi pasaulis būtų nušvitęs naujomis spalvomis. Myles ir seserys gavo ne vien galias, kuriomis galėjo naudotis, bet ir galias, kurias galėjo dalinti kitiems. Tai Myles buvo tarsi naujo gyvenimo pradžia, kur jis ne įsibrovėlių auka, o tas, kuris gali nuspręsti kitų likimus. Legenda, kuri pati pasirenka kam pasirodyti tikruoju veidu.
Selene Giselle D'aramatiz18/2500 × Slapta vis dar myli Alexander Carmont × Original Witch ×TAKENSelene daug girdėjo apie galingąjį Myles, dievybę, kuris gali arba suteikti didžiausią galią, arba viską sunaikinti. Tačiau niekas negirdėjo apie žiauriąją Selene, pas kurią nėra antro šanso, pasitaisymo ar atgailos. Dauguma Myles žygdarbių iš tiesų priklauso Selenei. Mielo veido mergaičiukė, giliai viduje yra tikras demonas, ir tai ne dėl to, kad kažkoks vaikinas, kažkada sudaužė jai širdį, mergina tokia gimė ir augo. Būtent Selene matė didžiausią potencialą Ravennoje ir Alessandroje, tad panaudojusi savo ir sesers galias, didžiąją dalį jų atidavė karališkosioms moterims, tikėdama, kad jos praplės juodosios magijos horizontus iki neišmatuojamų tolumų. Garbingumą turintis Myles, dažniausiai nepritaria seseriai ar jos sprendimams, tačiau pyktis augina ir stiprina magiją, o būtent tuo Selene ir yra vedina visus tuos tūkstantmečius. Pyktis, sudaužyta širdis, ir nelaimingos meilės vaisius- sūnus, net meilė sūnui, ją daro stipresne už bet ką. Selenes idėja buvo sukurti miestą naujoje žemėje, į jį, kaip į liūtų narvą, sumesti visų karalysčių karalius ir princus, bei iš tolo stebėti kaip jie sunaikina vienas kitą. Slapčiausias Selene troškimas yra stebėti kaip jos meilė susinaikina pats save.
Maia17/2500 × Vieniša × Original Witch × TAKENJauniausia iš trijulės, ir neabejotinai žavingiausia būtybė žemėje. Žinoma, dažniausiai tas žavingumas būna klaidinantis pirmasis įspūdis, mat Maia labiau Selenes pasiekėja, nei Myles. Nors brolis ir mėgino įskiepyti jaunėlei pačias geriausias savybes, Maia visad labiau pasikliaudavo Selenes nuomone ir vertybėm. Nepaisant visko, Maia siela pati šviesiausia, nes vieną blogą darbą mergina sugeba atpirkti vienu geru, kas išlaiko Maia magijos balancą. Tik po tūkstantmečio kartu, mergina pagaliau išdryso nebesekti brolio ir sesers, o kartais leisti sau pakeliauti vienai, ar pagyventi dėl savo norų. Nedėkingas fizinis amžius taip niekad ir neleido patirti nei meilės, nei sudaužytos širdies nei skausmo jausmo. Galima pasakyti, Maia yra beveik bejausmė. Per paskutinius laikus mergina ieško burtų, kurie ją pasendintų bent keliais metais, nes retas kuris žvelgia į septyniolikmetę mergaitę, nepaisant fakto, kad Maiai žeme vaikšto ilgiau už bet kurį kitą žmogų. Selenes dėka, Maia niekaip nepavyksta rasti tinkamo burto, mat vyresnioji sesuo nenori, kad Maia kada nors paaugtų, ir patirtų tai ką yra patyrus pati.
Onyx20/500  × Vienišas × Original Witch × TAKENNuodėmingas vaikas, tačiau gimęs iš meilės. Selene nespėjo pasakyti Alexander kad laukiasi nuo jo, nes jis greitai vedė kitą ir tapo karaliumi. Onyx gimė iš didžiausio keršto, nes vos valanda prieš gimdymą Selene prakeikė mylimąjį bei sunaikino jo žmonos sielą. Didžiausio keršto pojūtis ir tyra naujagimio siela padarė stebuklą. Onyx gimė tiek su balta tiek su juoda magija, kurias abi per visus tuos metus vaikinas išmoko valdyti, bei išsiugdė gebėjimą jas abi padovanoti kitiems. Būtent Onyx yra laikomas gėrio ir blogio svertu, laikydamas jį tiesiai. Sunaikinus baltąją Onyx magiją, magija išnyktų visame pasaulyje, tą patį padarius su juodąja magija, iš pasaulio išnyktų ji. Fiziniu amžiumi peraugęs mamą, Onyx nusprendė, kad jam laikas keliauti savais keliais, tad atsisveikinęs su mergina, kuri jį pagimdė ir išaugino, bei pažadėjes greitai pasimatyti, vaikinas pasuko savais keliais. Pirmas jo noras buvo surasti savo tėtį, apie kurį Selene sūnui niekada net neužsiminė.
Della Kershaw24m. × Ištekėjusi už Killian Kershaw × Tradicional Witch × TAKENVos prieš kelis metus, atradusi turinti galių, kai plėšikas puolė merginą ir jos turimus turtus, Della tik dabar pamažu ima jas valdyti ir kontroliuoti. Tai buvo didelis šokas merginai, nes tokie galėjo būti ir jos tėvai. Užpuolęs plėšikas pasirodė ne toks jau ir blogas, savaip net ir žavus, tad nedaug truko, kad ji taptų Killian žmona. Metai po vestuvių, tačiau pora jaučiasi lyg būtų susituokę vakar. Nors Della ir nepritaria tam, kuo užsiima jos vyras, tačiau ji nieko pakeisti negali. Visą gyvenimą plėškaujančio Killian nesugebėtų pakeisti niekad. Ramus, šeimyninis gyvenimas, planuojant vaikus, jaukius naujus namus ir įsigyti šunį, baigiasi tada, kai horizonte pasirodo paslaptinga mergina.Killian niekada nepasakojo apie savo visas suviliotas merginas, niekada neužsiminė, kad kažkada vienai ypatingai merginai jautė kažką daugiau nei susižavėjimą. Po tokios kraupios naujienos, Dellos ir Killian santykiai po truputį ima byrėti, o dar neseniai kurti planai apie namą šunį ir vaikus, dabar atrodo kaip neįmanoma misija. Tačiau Della be galo myli savo vyrą, tad bet kokia kaina pasiryžusi išsaugoti jų meilę ir santuoką, į pagalbą moteris pasikliauna magiją.
Karmen Ulloa25/517 × Vieniša × tradicional Witch × OPENTais laikais, kai magija nebuvo visuotinai suprantamas reikalas, vidury miškų, atokioje trobelėje, ragana, šamane ir kitaip ne itin gražiais žodžiais vadinama gyveno Karmen. Pasaka apie vienaakę raganą kumpa nosimi ir spuogu ant jos, kuri valgė vaikus, buvo geras pramanas nepaklusniems vaikams, kurie, iš tolo pamatę atsiskyrėlės trobelę, bijodavo eiti toli nuo namų. Ragana, toli gražu ne tokia, kokią ją vaizduodavo pasakojimuose. Žavi, jauna dama, mėgstanti gamtą ir ramybę, dievinanti pasivaikščiojimus miškuose, ir tikrai nevalganti vaikų. Kartą, per savo žioplumą, Merida įstrigo vilkų spastuose, o pro šalį ėjusi Karmen ją išgelbėjo. Nuo to laiko merginos tapo neišskiriamomis draugėmis, kurios gelbėjo viena kitą iš visų keblių situacijų. Kai Merida pasiūlė Karmen atsikrausyti arčiau miesto, vienišės gyvenimas paėmė viršų. Karmen mandagiai atsisakė draugės pasiūlymo, nes ir burti vienumoje buvo lengviau. Vis dėl to, Karmen turėjo tik magiją. Kad ir kaip bebūtų gaila, drauges likimas išskyrė, o Karmen nepaliko savo trobelės, iki tol, kol nepabudo naujame mieste, naujame name, kur viskas buvo nauja ir kitaip.
Isabella Faber27m. × Vieniša × Wand Witch × OPENIsabellai nuo pat mažens būdavo kartojama, kad ji yra nepaprasta, kad ji turi tiek gėrio, kiek tikriausiai nėra visame pasaulyje. Svarbiausia, kad mergytė nepasiduotų žemiškom pagundom, vedančiom iš doros kelio. Isabella, visada tikėjo savimi, tad savo lazdelę ji atrado labai jauna. Niekada nepamiršdama tėvų žodžių, kad su lazdele ji gali daryti tikrus stebuklus, Isabella visada padėdavo tiems, kuriems reikėdavo pagalbos. Užaugus tai nepasikeitė, atvykus į naują miestą, jauna moteris tapo jauniausia visų laikų ligoninės vedėja. Būti daktare, Isabella  laikė tai kaip pašaukimą, nes gyvybių gelbėjimas, net ir magijos pagalba, buvo tas gėris apie kurį šnekėjo jos  tėvai. Visgi merginai meilės reikaluose taip nesisekė, kaip sekėsi su magija, nes visi turėti vaikinai, žadindavo Isabellai blogį, kurio ji vengė iš paskutiniųjų. Galiausiai pašventusi save darbui, jauna moteris, visada jautėsi laiminga. Iki to laiko, kol miestelį, kuriame mergina gyvena nuo pat jo įkurimo atsiranda tamsa, ir pikti žmonės su juoda magija. Tai tampa tarsi iššūkiu Isabellai ir jos magijos galiai.
Elena Hale23m. × Vieniša × Wand witch × OPENElena savo lazdelę atrado neseniai, iškart po to vakaro, kai vietinį girtuoklį mergina išgelbėjo nuo mirties.Nors Elena dar tik bando perprasti lazdelės galias, tačiau merginai tai sekasi gana neblogai. Nuo pat pirmų dienų nepasidavusi rastai galiai, bei jos nenaudodama blogiem tikslam, Elena yra lazdelės suvedama su Isabella. Nors merginų interesai, požiūris skiriasi kaip diena ir naktis, vis dėl to, merginos sugeba susibendrauti. Svarbiausias dalykas, kuris jas  vienija, tai ta pati magija, o Isabella, pajutusi pavojų, turi kuo greičiau išmokyti Eleną visų lazdelės ypatybių. Galbūt prisireikus, Elena būtų vienintelė Isabellos sąjunginkė, kovoje prieš tuos, kurie nėra labai geri..
Joseph Myers42/550 × Vienišas × alchemic × OPENPirmasis, sugebėjęs sukurti nemirtingumo gėrimą ir pats pirmasis jo išgėręs. Jei visi stebisi Ravennos talentu kurti nuodus bei prakeiksmus, tai Joseph buvo tas, kuris ją to išmokė. Sumanumas, o ne magiškos galios, įvairiausių žolelių pepratimas, štai kas kuria gydančius ir nuodijančius gėralus, magiją, kuri gelbėja arba prakeikia. Iš tiesų Joseph tai Ravennos tėvas, sustabdęs senėjimą pakankamai dėkingame amžiuje. Jis pasitraukė iš dukters gyvenimo, išmokęs visko, ko moka pats, ir supratęs, kad Ravennai jis nebereikalingas. Joseph labiau patiko būti vienam, o ir toleruoti dukters pasinėrimą į tamsą vyras negalėjo. Tačiau nėra laikmečio, kada jis negalėtų grįžti pas dukrą, į jos ir anūkės gyvenimą, jei ne padėti merginom jį pakeisti, tai bent palaikyti ir būti šalia, kai to labiausiai reikia. Na, o žinant Ravenną geras nuodų meistras visada gali pasitarnauti..
Salazar Hawthorne30m. × Našlys × alchemic × TAKENNuo pat tada, kai pradėjo mokytis chemijos, Salazar tapo geriausias šioje srityje. Vienu metu, vos po studijų, vaikinas buvo priimtas į farmacijos įmonę, gaminančią vaistus, išradinėjančią naujas vakcinas ir bakterijas. Tačiau dar gerokai prieš tai Salazar suprato, jog su kolbom ir reikalingom priemonėm jis gali sukurti daug daugiau nei paprastą vakciną nuo gripo. Tai patvirtino ir faktas, kad neištikimą žmoną Salazar nunuodijo su savo kurtais nuodais. Vyras išgarsėjo Niujorko požeminiame pasaulyje, kai galvažudiai ir vagys ėjo pas Salazarą su vaistų, nuodų ir kitų skysčių prašymais. Vos vyrui panorėjus ramesnio gyvenimo, jis patraukė į mažiausiai girdėtą miestelį Amerikoje, tikėdamasis sau ir savo išradimams rasti ramią vietą. Deja, vyras pataikė į antgamtinių būtybių susirinkimo tašką, kur ne vienas jų nori Salazaro savo pusėje.
Gabriella Lowndse31m. × Vieniša × shapeshifter × OPENKai mama prieš mirtį pasakė Gabriellai, kad ji labai stebuklinga mergaitė, turinti magiškų galių, Gabriella visaip jas mėgino atrasti. Vienos nori būti princesėmis, kitos modeliais, trečios daininkėmis. Gabriella visada norėjo turėti magiškų galių, kad galėtų pastatyti į vietą tuos, kurie tyčiojasi iš merginos, ar mėgina ją skaudinti. Deja, visos galios kurių ji sulaukė- gebėjimas pakeisti pavidalą. Nusivylimo skausmas tikriausiai skaudesnis nei prarasta meilė ar sudaužyta širdis. Kai, atrodo, didžiausias noras tampa realybe, o realybėje tai yra tik kvailas pasivertimas į kažką kitą, Gabriella nustojo tikėti stebuklais. Po vieno nakties nuotykio Gabriella pastojo. Tas kas turėjo būti vaiko tėvas, pasirodo buvo susižadėjęs su kita, aiškiai pasakydamas Gabriellai, kad tai tebuvo vienas kartas, kad jis nei su ja, nei su vaiku nenori turėti nieko bendro, Gabriella susikrovė daigtus ir išvyko. Bėgant metams, gebėjimas pakeisti pavidalą, atrodė kaip niekad dėkingas ir naudingas. Jo dėka, moteris susikrovė milžiniškus turtus. Atvykusi į mažą miestelį, ji pagaliau leido sau ramiai gyventi, auginant sūnų..
Atgal į viršų Go down
http://sweetsin.forumlt.com
 
Witches
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: Our sinners list-
Pereiti į: