rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Immortals

Go down 
AutoriusPranešimas
Persona

avatar

posts : 2785
hugs & kisses : 35
Credit : laheysq

RašytiTemos pavadinimas: Immortals   2016-12-22, 14:56

immortalsYvonne Jones24/500 × Ištekėjusi už Daniel Jones × immortals × TAKENPasirodo, ne vienintelis Daniel turi paslapčių dėl savo keistų galių, tačiau prieš ištariant lemtingąjį taip, Yvonne pamiršo paminėti, jog šioje žemėje ji egzistuoja apie pusę tūkstantmečio. Yvonne senąjame gyvenime buvo karaliaus Erdem meilužė, šitaip užsitarnaudama karališkosios patarėjos pareigas. Žinoma, mergina niekada nebuvo šaltakraujė niekšė, siekianti sosto iš esamos karalienės, jai tiesiog patiko būti karaliaus pašonėje, kas garantavo merginai saugų, pilnavertį visko pilną gyvenimą. Būtent tada, kai Erdem įgavo tamsių galių, jomis pasidalino ir su mylima meiluže, suteikdamas jai amžiną gyvenimą ir jaunystę. Karalystės kilo ir puolė, Yvonne, gelbėdama save, saugiau pabėgo iš Ustoles karalystės bei kuriam laikui buvo iškeliavusi į Europą. Nemirtingumo žavesys pamažu išblėso, nes Yvonne nebegalėjo vienoje vietoje užsilikti ilgiau nei keli metai, visgi, kad mergina nepasensta nė dienos, labai akivaizdus dalykas. Grįžusi atgal į Ameriką, Yvonne atrado ramų, mažai apgyvendintą Bleumont miestelį bei mylimą vyrą jame. Greitai mergina tapo Ponia Jones, o ramus gyvenimas, galima pagalvoti tik prasidėjo. Tačiau iš niekur atsiradęs Erdem ne vien trokšta susigrąžinti buvusią meilužę, bet ir nubausti už tai, kad ji neteko jo vaiko..
Ruby Gracen21/200 × Vieniša × Immortals × OPENKažkada, Maia girdėjo pranašystę, kad atsiras mergina, kuri bus didžiausiu raganių ginklu. Tuo metu kelyje pasitaikė paprasčiausia prostitutė Ruby vardu. Laisvo elgesio merginai buvo juokingos mergaitės kalbos, tačiau Maia nepasidavė. Tai negalėjo būti atsitiktinumas, likimas atsiuntė Ruby, kaip ginklą. Maia nė sekundės nepagalvojo kas bus toliau, o nieko nelaukdama amžinybės burtu užkerėjo merginą. Deja, tiek Maia tiek pranašystė klydo. Ruby nebuvo niekuo ypatinga, tik tuo, kad originali ragana  suteikė merginai amžiną gyvenimą. Praėjus beveik dviem šimtam metų, Ruby pakeitė savo gyvenimą tik tuo, kad vietoj paprastos prostitutės tapo striptizo klubo direktore.
Killian Kershaw27/517 × Vedęs Della Kershaw × Immortals × OPENTai turėjo būti Alessandros gyvenimo meilė, dėl kurios mergina buvo pasiryžusi padaryti ir paaukoti bet ką. Killianas- tais laikais buvo samdomas galvažudys, plėšikas ir vagis, kuriam, pavesta Meridos atnešti karalienės Ravennos ir princesės Alessandros galvas. Tai nebuvo taip paprasta, kaip vaikinas tikėjosi, nes Merida nė nevargino perspėti Killian, kad abi karališkosios gyvatės turi demoniškas galias. Alessandros ir Killian akyse sužibėjo kibirkštėlės, kai ši pasigailėjo jo galvos, ir pažadėjusi Ravennai, kad susitvarkys su žudiku, išsivedė jį. Slapti pasimatymai truko kelias savaites, tačiau jausmai buvo ganėtinai stiprūs, mat Alessandra nenorėjo prarasti būsimo vyro, būsimo savo karaliaus, ir suteikė jam amžiną gyvenimą. Tai buvo dalykas, dėl kurio Killian tarėsi su Merida. Vos gavęs nemirtingumą, vaikinas spruko iš karalystės, ir iš tų žemių, kur jį gali surasti.
Čia, Bleumonte, Killian sukūręs šeimą vyras, slapta užsiimantis hakeriavimu, plėšdamas turtingųjų banko sąskaitas. Kadaise suvaidinęs savo jausmus princesei, jis niekada nebesitikėjo sutikti Alessandros, su kuria siejo ne tokia jau ir apsimestina istorija..
Elijah Riel36/517 × Vienišas × Immortals × OPENNiekas niekada nežinojo, kad Erdem vyresnis brolis, turėjęs tapti karaliumi, turėjo dvynį brolį, kuris, tėvų sprendimų, kaip atsarginis variantas buvo atiduotas auginti kaimo žmonėms, tam atvejui, jei tikrąjam sūnui kažkas nutiktų. Tačiau Erdemui pašalinus brolį kartu su tėvu, Elijah niekada neteko galimybė pabūti karaliumi. Galbūt, buvimas atskirtu nuo karališko gyvenimo, Elijah liko nesugadintas.
Iki šių dienų vyras sunkiai ir daug dirbo, kad uždirbtų tai ką turi. Ramus vyro gyvenimas pasibaigia kai netyčia, viename bare jis susitinka Erdem. Žinoma, Elijah nė nenutuokia kas jį sieja su tuo vaikinu, tačiau Erdem, Elijah palaikęs savo broliu, nesiruošia sėdėti ramiai sudėjęs rankų ir laukti savo galo. Jis mėgina visaip atsikratyti broliu, tačiau nežino to, kad Elijah nemirtingas ir nenugalimas. Pats Elijah niekada nėra prasitaręs iš kur gavo tokią dovaną.
Viola Cassidity22/100 × Vieniša × Immortals × OPENViola buvo geriausia Ethel draugė, turėjusi būti liudininke per jos vestuves, tačiau joms neįvykus o Edward pasirinkus Marjorie, Viola tapo didžiausiu geriausios draugės įseserės košmaru. Nors Viola nėra kokia nors siaubūnė, tačiau meilė šeimai ir draugams pasiryžimas juos apsaugoti, atrodo, akimirksniu pakeičia merginą. Prakeikus įseseres, sužlugdžius mylimąjį, Ethel Violai atidavė dovanų gautą buteliuką su skysčiu, sustabdančiu senėjimą, panaikinantį mirtingumą. Violos darbas už tai buvo pasirūpinti, kad Marjorie kentėtų kiekviename savo žingsnyje. Pusę laiko, kiek mergina egzistuoja tai ir darė, kol jai nenusibodo, ir mergina nenusprendė, galiausiai pradėti gyventi sau.
Atgal į viršų Go down
http://sweetsin.forumlt.com
 
Immortals
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: Our sinners list-
Pereiti į: