rodiklisrodiklis  Veikėjų sąrašasVeikėjų sąrašas  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Zombies

Go down 
AutoriusPranešimas
Persona

avatar

posts : 2785
hugs & kisses : 35
Credit : laheysq

RašytiTemos pavadinimas: Zombies   2016-12-21, 22:59

Zombies



Edward Brickenden26/100 × Vienišas × Zombies × OPENJauno vyro klaida, buvo ta, kad jausmus išreiškė ne tai merginai, dar didesnė klaida buvo ta, kad jis įskaudino raganą. Vos perkopus dvidešimtmetį, Edward buvo tikras donžuanas, širdžių daužytojas. Turtingas paveldėtojas, žavia išvaizda bei kerinčiu samoju. Daug nereikėdavo, kad merginos jį pamildavo, tačiau nei vienai, sutiktai per gyvenimą Edward nejautė to paties. Jam tiesiog jos nusibosdavo, ir jis jas paprasčiausiai palikdavo. Ethel tebuvo naujas gyvenimo iššūkis, kai tėvai, šnekėdami apie susitupėjimą ir savos šeimos kūrimą, liepė sūnui kuo greičiau vesti. Protinga ir išvaizdi mergina atitiko visus vaikino bei jo šeimos kriterijus. Sužadėtuvės buvo skambiai atšvęstos, tačiau tada Edward sutiko sužadėtinės įseserę, Marjorie, kurią pamilo, kaip dar niekad nėra mylėjęs. Tačiau vyro gyvenimas nevirto į pasaką, o jo meilei nebuvo lemta gyvuoti. Apie tai sužinojus Ethel prakeikė įseserę, o Edward sielą sutraiškė į milijoną dulkių.
Per visą šimtmetį besielis vyras labiau egzistavo nei gyveno. Nors jis niekad nepamiršo Marjorie, nors jis prisiminė ką jie kartu jausdavo, tai teliko tik prisiminimais, nes vyras visiškai nieko nebejautė. Jis nepradėjo jausti ir tada, kai jis vėl susitiko Marjorie tame pačiame mieste. Nors abu jaunuoliai puikiai supranta, kad jiems ateities nėra, abu, gyvi vien prisiminimais, nesugeba galutiniai vienas kitam pasakyti sudie.
Alene Eshiderith-Carmont18/517 × Ištekėjusi už Alexander Carmont × Zombies × TAKENŽmonės šneka, kad Alene, kaip valdytojos žiaurumas gali prilygti Ravennai Drevehan. Tačiau niekas, iš jos valdytos karalystės nė nenutuokia, kad jų karalienė be širdies ir jausmų, vedina vien abejingumu ir protu. Šalia esantis Alexander buvo šiokia tokia karalienės sąžinė, šioks toks teisingumas ir jautrumas. Nepaisant to, kas jam nutiko karalius negalėjo leisti, kad kentetų karalystė, dėl kurios jis visko neteko. Tačiau bejausmei Alene nerūpėjo niekas, kas yra ne jos sprendimas. Būtent ši karalystė pasižymėjo žiaurumu, masiniais sukilėlių žudymais ir visiška monarchija. Kiekvienas, nusistatęs prieš karalienę ar jos metodus būdavo nukankintas mirtinai. Ne be reikalo jos valdymo laikotarpis buvo pavadintas "tamsiuoju amžiumi" Paskui Alenes vardą sekė baimė, kuri nedingo ir šiai dienai. Žinoma, Alene nebeturi karalystės, tačiau ji turi naktinį klubą, kurio darbuotojai buvo laikomi baisiau nei vergai, tačiau, kiekvienas, norintis išeiti, yra greitai sumedžiojamas. Kad ir kokie baisūs dalykai dedasi klubo viduje, tai vieta, turinti geriausią vardą visame mieste, nes vakarėliai ten, aukščiausios klasės.
Ella Wright23m. × Vieniša × Zombies × OPENPo pirmosios nelaimingos meilės, Ellos jaunesnis broliukas pasitempė, iš knygų graužiko tapo visų trokštamu vaikinu, ko, Ellai niekad nepavyko padaryti. Gal tai pavydas, o gal nuoširdus rūpestis jaunėliu, privertė jį prakeikti, kas paliko pačią Ellą be jos sielos. Žinoma, ta siela nebuvo sunaikinta, o tik paslėpta, tačiau prakeiksmo panaikinimo, kurio brolis taip norėjo, Ella jam negalėjo duoti, nes prakeiksmas buvo skolintas, be informacijos kaip atitaisyti jo sukeltą žalą. Tačiau Ella net nesiruošė ieškoti būdo, kaip brolį atkeikti, mat jis jai padarė paslaugą. Su Ellos siela dingo ir kompleksai bei nepasitikėjimas savimi. Mergina tapo karštesnė nei vasaros saulė, o visi Bleumonto vaikinai galėjo būti jos. Merginai tereikėjo pamoti pirštu. Besijausdama gražiausia, geidžiamiausia ir pačia nepaprasčiausia, Ella ėmė mėgautis turimu gyvenimu, ignoruodama brolio reikalavimus už sielą, nes tokio gyvenimo mergina nesiruošė iškeisti į nieką kitą..
David Hayes29m. × Našlys × Zombies × OPENDavid tikriausiai vienintelis toks pasaulyje, kuris paprašė atimti ir sunaikinti jo sielą. Vos prieš pusę metų jis su besilaukiančia žmona važiavo iš vakarėlio namo. Davidas buvo nemažai išgėręs, tačiau žmonai tvirtai tikino, kad gali parvairuoti pats, ignoruodamas žmonos prašymą vairuoti jai. Davidas papuolė į avariją, kurioje žuvo ir jo žmona ir jo negimęs vaikas. Vyras kaltino save už šeimos pražudymą, vyrui naktimis sapnuodavos vien košmarai, nei vaistai nei alkoholis, niekas, nepadėjo užmiršti tai ką jis padarė. Vieną vakarą bare, guodžiantis taurelei, šalia jo prisėdo Alene. Įkaušęs vyras nepažįstamajai išliejo savo širdį. Alenei kažkuo patiko vyrukas, o gal, ji manė, kad jis jai gali būti naudingas, tad ji pažadėjo jam, kad pašalins šį skausmą. Ji sunaikino jo sielą, kaip kad Alenes siela buvo kadaise sunaikinta. Po to laiko David tapo beširdžiu, savanaudžiu niekšu, tačiau bent savaip laimingu niekšu. Jo nebegraužė kaltė.
Lucas Henderson26m. × Vienišas × Zombies × OPENPirmasis, ir tikriausiai, vienintelis Ellos vaikinas, kuris pamilo ją tokią, kokia ji buvo, dar nuo mokyklos laikų. Jis jau ketino pirštis Ellai, pradėti savo gyvenimą kartu, tačiau pastebėjo, kad mergina elgiasi keistai, nėra savimi. Ji pasileido, tapo lengvabūdiška, lengvai prieinama. Ne tokią Ellą Lucas pamilo. Pakankamai ilgai vyrukas sekiojo mylimąją, mėgino ją perkalbėti, atvesti į protą, gražiais žodžiais priversti liautis elgusis kaip prostitutei, o tapti ta švelnia, kukle ir mylinčia mergina, kurią Lucas pamilo. Vienintelė smulkmena, kurią praleido Lucas, tai tai, jog jo mergina jau kuris laikas yra be sielos ir širdies. Tas pats likimas ištiko ir Lucą, kai vieną dieną Ella neapsikentė jo zirzimo.
Nors vyras ir liko be sielos, tačiau pasirodo, jo širdis yra kur kas stipresnė nei gali pasirodyti. Jausmai prislopo, tačiau neišnyko. Supratęs, kas jam nutiko, kas nutiko Ellai, vyras pasiryžo viską atitaisyti, surasti informaciją,, žmones, kurie yra su tuo susidūrę, ir žinos, kaip viską grąžinti atgal.
Atgal į viršų Go down
http://sweetsin.forumlt.com
 
Zombies
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: Our sinners list-
Pereiti į: