rodiklisrodiklis  Veikėjų sąrašasVeikėjų sąrašas  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Light Souls

Go down 
AutoriusPranešimas
Persona

avatar

posts : 2785
hugs & kisses : 35
Credit : laheysq

RašytiTemos pavadinimas: Light Souls   2016-12-21, 20:16

light soulsJohan Drevehan22/517 × susižavėjęs Luella Blackbourne × Light Souls ×OPENTai, kad blogoji įmotė įgavo tamsių galių, nereiškia, kad karaliaus George pirmagimis tokių neturėjo. Karalienės mirtis, buvo paskelbta kaip didi nelaimė visoje karalystėje, tuo metu mažas berniukas Johan labai gedėjo mamos, gedėjo tiek, kad jos sielos dalelės apsigyveno sūnaus kūne, jam suteikdamos pačias šviesiausias galias, kokias tik galima turėti. Vaikinas be galo mylėjo ir įseserę, kurią, norėjo atvesti į šviesos kelią. Tai sužinojusi Ravenna nieko nebelaukė. Johan tik trukdė jos planams, tad vaikinas buvo ištremtas. Didesnę dalį savo paauglystės vaikinas dirbo žemės darbus žmonėms, kurie jį priglaudė, nuslėpdamas faktą, kad jis princas. Jokie titulai vaikinui buvo nereikšmingi, jis norėjo tik laimės savo ir kitų gyvenimuose.
Iki šios dienos jaunuolis prabuvęs vienas, su savyje turima magija, kurią jis visaip atsisako naudoti, nes Johan nenorėjo niekad tapti toks kaip Ravenna ar Alessandra, vaikinas sutiko Luellą. Mergina turėjo lygiai tokią pačią šviesią magiją. Jaunuoliai iš karto rado bendrą kalbą, net atrado simpatiją vienas kitam. Luella išmokė Johan valdyti turimas galias, o vaikinas pasiryžo stoti prieš įmotę ir įseserę, tam, kad jas sustabdyti, prie Johan drąsiai prisijungė ir Luella. Tik ne viskas taip paprasta, kaip atrodo, ne šių dienų pasaulyje, į šių dienų miestą plūsta vis daugiau pašalinių, nekaltų žmonių, o tiek Ravenną tiek Alessandą pričiupti yra sunkiau, nei Johan galvojo.
Juergen Blackbourne34/1000 × Vienišas × Light Souls × OPENNiekas, net pats Ezequiel nežinojo, kad turi jaunesnį brolį, kuris, vardan jam geresnio gyvenimo, buvo atiduotas kitai šeimai. Maždaug tuo metu kai Ezequiel gavo galias, jas gavo ir Juergen, gudriai išsisukęs nuo vergavimo raganiams ir padaręs tai kas neįmanoma- jų duotą magiją pavertęs šviesiąją. Pirmasis "gėrio" atstovas, kuriam visad rūpėjo kiti nei jis pats. Po dukters motinos žūties, Juergen pats vienas užaugino mergaitę, išmokęs ją valdyti galias, bei išugdęs joje pačias geriausias vertybes. Nors Juergen ne tas, kuris kariautų, Bleumonte susitikus brolį, nusprendė, kad jis turi būti sustabdytas. Vis dar nepasakydamas Ezequiel, kad yra jo brolis, Juergen mėgina įsidarbinti netoli miestelio mero, tam, kad galbūt atvestų brolį į doros kelią, o jei yra tam būtinybė, jį sustabdytų.
Luella Blackbourne21/1000 × susižavėjusi Johan Drevehan × Light Souls × TAKENTėčio princesė, kurią jis myli labiau nei bet ką, o ji myli jį labiausiai iš visų. Negalima pasakyti, kad mažytė šeima gyveno prašmatniai, tačiau jie turėjo vienas kitą, o tai buvo didžiausias mažos šeimos turtas.
Kai Luella sutiko Johan, pasimetusį, paliktą vaikiną, ji greitai prie jo prisirišo, bei išmokiusi ką moka pati, Luella pasiryžo stovėti šalia mylimojo kad ir kas benutiktų.
Adrian Volkov18 × vienišas × Light Souls × TAKENJis visuomet buvo kitoks. Prievartautojo ir narkomanės šeimoje gimęs vaikinas, rodos, neturėjo būti toks švelnus, toks rūpestingas ir kupinas meilės, kas galbūt ir lėmė faktą, jog bene visą savo gyvenimą Adrianas praleido vaikų namuose. Deja, iš pirmo žvilgsnio didinga, laimės bei juoko kupina įstaiga niekuomet netapo namais. Nesugebėjęs paslėpti fakto, jog mėgsta tiek vaikinus, tiek merginas, Volkovas netruko tapti žiaurių patyčių auka, o niekad neišliejami jausmai galiausiai pasiglemžė ir neišblėstantį vaikino džiugesį. Galbūt tai galiausiai ir tapo priežastimi fakto, kad gyvenimu nusivylęs vaikinas patraukė Majos dėmesį. Vos kelias valandas trukęs raganos susižavėjimas savotiškai atsipirko - Adrian gavo dovaną, kurios dėka iš tiesų galėjo paskirti save žmonėms. Deja, drauge su ta dovana, į vaikino gyvenimą įsiveržė ir gūsis blogų emocijų. Stengdamasis padėti kitiems, Volkovas pats sugerdavo visas neigiamas emocijas, dėl ko, vos palikęs vaikų namus ir pasiekęs Bleumont, Adrianas, mėtų bėgyje tapęs viena iš šviesiųjų sielų, užsispyrė kiek įmanoma labiau numalšinti įgautas galias
Atgal į viršų Go down
http://sweetsin.forumlt.com
 
Light Souls
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: Our sinners list-
Pereiti į: