rodiklisrodiklis  Veikėjų sąrašasVeikėjų sąrašas  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Humans

Go down 
AutoriusPranešimas
Persona

avatar

posts : 2785
hugs & kisses : 35
Credit : laheysq

RašytiTemos pavadinimas: Humans   2016-12-21, 19:19

humansAtticus Sante46/1000 × Vedęs Havena Sante × Human × OPENVargu ar įmanoma rasti stipresnį ir tvirtesnį vadą nei Atticus. Vadovaudamasis posakiu "tikslas pateisina priemones" jis ketino sukurti galingiausią gentį visoje žemėje, net jei tai reiškia paaukoti sūnaus laimę ir meilę apvesdinus jį su kitos genties vado dukra. Vedybos jau buvo suplanuotos, gentys tarpusavyje susijungė, pasirengusios bendradarbiauti, sukurti vieną, didelę ir vieningą galingiausią gentį, kurios nenugalės niekas. Atticus planas beveik pavyko, tačiau Thiago pabėgo kartu su mylimąja. Genčių sutartis buvo nutraukta, o Jamarion pasmerkė Atticus mirčiai. Tą dieną, kai jis turėjo būti sudegintas gyvas, pasirodė mergina, kuri vienu iškvėpimu užgesino bepradentį degti laužą, o Jamarion ir jo vyrus pasiuntė į kitą pasaulį..
Šiame mieste Atticus, net ir po visko, kas jam yra nutikę, neprarado savo tvirtumo. Geriausiu ir garsiausiu teisėju patapęs vyras, tapo savotiška giltine tiems, kurie visaip mėgina apeiti miestelio tvarką ar įstatymus, nubausdamas žiauriausiomis įmanomomis bausmėmis. Būtent Atticus su Ezequiel pritarimu padarė tai, kas Amerikoje yra uždrausta- įvedė mirties bausmę..
Havena Sante45/1000 × Ištekėjusi už Atticus Sante × Human × OPENKaip ir priklauso tų laikų moterims, Havena buvo tikra židinio saugotoja, moteriška ir iškili, tikras pavyzdys kitoms genties moterims. Nors jos ir negalima pavadinti gležna gėlele, nes laisvalaikiu nuo moteriškų darbų, ji mėgdavo eiti su vyrais medžioti. Kiekvienas vyras troško tokios moters kaip Havena, tad kaimelio viduje ne kartą kilo peštynės. Ne vienas vyras, siekęs vado žmonos buvo ištremtas iš kaimelio, be jokios galimybės sugrįžti.
Šiai dienai Havena užsiėma dingusių paieškomis, ir, nors dažnai nepritaria vyro sprendimams, ypač žinant tai, kad jis yra geri draugai su siaubūnišku miesto meru, moteris visviena tvirtai stovi vyro pašonėje, nors, kartais ir nenoriai, tačiau palaikydama jį. Svarbiausia moteriai į doros kelią atvesti dukrą, bei išmelsti vyro pasigailėjimo jų sūnui.
Tasha Sante16/1000 × Įsimylėjusi Jamarion × Human × OPENTasha buvo Jamarion meilužė, nuo kurio susilaukė dukters. Kitos genties vadas nesugebėjo pripažinti nei vaiko, nei jo motinos, ypač, kai jo pačio žmona- jauna, daili bei žavi mergina, o Tasha su kiekvienais metais vis seno. Žinoma, 29eri metai tai nėra gyvenimo pabaiga, tačiau tais laikais tai jau buvo laikoma brandaus amžiaus moteris. Tasha ilgam laikui dingo iš genties teritorijos, vaiką palikdama savo tėvams, Iškeliavusi į kitas žemes, moteris sutiko magą, kuris, sakėsi galintis padėti atjaunėti. Atjaunėti tiek, kad Tasha galėtų grįžti namo, kad galėtų ištekėti už mylimo Jamarion. Tačiau, tai ką pasiūlė magas, atjaunėjimo eliksyras, netiko Tashai, ji norėjo būti ne atjaunėjusi, o jauna. Moteris net neklausė perspėjimų, kad to, ko ji nori, niekuomet nebus įmanoma ištaisyti. Tasha sutiko su viskuo ir... magas ją pavertė į 16-os metų mergaitę. Tasha puolė tą vyrą, rėkdama, kad ji prašė ne to, jis teigė, kad ji prašė būtent to, ir, šešiolikmetės kūne jai lemta praleisti visą amžinybę. Tasha taip niekada ir nebegrįžo namo, mat, keturiolikmetė mergina nebūtų pripažinta nei tėvų, nei dukros, nei mylimojo Jamarion.
Atsiradus Bleumonte, Tasha nepaseno nė dienos. Jos kūnas nei kiek nepasikeitė. Norėjusi visko, moteris liko be nieko, paauglės kūne. Viskas kas merginai liko, tai iš tolo stebėti savo šeimą, savo dukrą, kuri išaugo į jauną ir žavią damą. Tačiau niekas negalėjo net patikėti, kad mėginant priartėti prie Jamarion, šis merginai atsakys į jos jausmus...
Truedence Sante24/1000 × Vieniša × Human × TAKENTėvo tvirtumą ir motinos užsispyrimą paveldėjusi Truedence, tokį vardą gavo ne šiaip sau. Nuoširdesnės ir paprastesnės merginos, kuri nepratusi meluoti, tikriausiai niekas nebūtų radęs niekur kitur. Nuo pat gimimo nepažinusi tėvo, mat tai buvo dviejų genčių vadų susitarimas, kad niekas niekad nesužinos apie Jamarion romaną su Tasha, o kiek vėliau likusi be motinos, Truedence ieškojo paguodos močiutėje, bei kituose genties nariuose. Havena padarė tai, ko nepadarė su savo dukra- išaugino Truedence tikra dama, tokia, kokia visad buvo pati.
Dabar mergina, keistu vardu užsiiminėja smulkiais verslais, tikėdamasi, kad vieną dieną ji sutiks savo šeimą, kuri ją paliko. Susipažinusi su Tasha, jos galva jauna, tokia pat palikta mergina, Truedence suteikia jai namus ir darbą, šeimą, kurios pati niekad neturėjo, tik mergina nė neįtaria, kad ta, kiek užsispyrusi šešiolikmetė yra jos biologinė mama.
Katja Ustoles25m/517 × Ištekėjusi už Erdem Ustoles × Human × OPENNieko nuostabaus, kad kažkuriai iš Eshiderith dukterų reikės palikti namus. apie Eshiderith sąjungą su Devehan buvo šnekama nuo seno, tačiau Devehan karalystė buvo per daug išdidi ir nepriklausoma, kad sujunginėtų žemes. Katjos tėvai pasisuko į Ustoles, kur vyriausias jų sūnus turėjo vesti Eshiderith dukrą. Prieš išsiunčiant kažkurią iš dukrų į Ustoles žemes, Eshiderith karalystės pasirodė Alexander, kuris drąsiai nukovė drakoną, įrodydamas, kad yra vertas valdytojo vardo. Tad išvykti teko Katjai. Mergina nė dienos nesigailėjo palikusi namus, mat Ustoles karalystė buvo be galo graži. Net Erdem Katja savotiškai pamilo, teisino ir palaikė jį, ties kiekvienu jauno karaliaus blogu sprendimu.
Tvirta mergina, užimanti mokyklos direktorės pareigas Bleumonte, kuo toliau tuo labiau nepasitikėjo vyru. Jis daug laiko praleisdavo su jauna mergina, pastoviai būdavo užsiėmęs reikalais, apie kuriuos nešnekėdavo garsiai,poros santykiai visiškai pašlijo, ir Katja panoro skirtis. Čia ne Ustoles karalystė, ir ne vyro žodis turi būti paskutinis, tad Erdem dar bandžius priešintis prieš Katjos norus, mergina susikrovė daiktus ir išsikraustė gyventi atskirai.Palengvėjimas nepašalino nerimo dėl vyro, ir jo pasirinkto kelio, tad atšaukusi skyrybas, Katja mėgina padėti sutuoktiniui..
Allegra Iams20/517 × Vieniša × Human × TAKENIštikimiausia Alene ledi. Allegra dar visai mažytė buvo rasta miškuose, palikta mirti, geraširdė karalienė priglaudė mergytę pilyje. Nuoširdi, tačiau kiek spontaniška mergina visą savo gyvenimą ištikimai tarnavo savo karalienei. Tarnystei nesutrukdė ir meilė Alene broliui. Gal vaikinas ir jautė kažką šilto Allegrai, tačiau pagal karališkuosius nuostatus, jie niekada nebūtų galėję būti kartu. Po to, kai Selene sunaikino Alenes sielą, Allegra prisiekė, kad ras būdą, kaip ją sugrąžinti. Nebereikalo, pakliuvusi į Bleumont Allegra įsitaisė Ezequiel pašonėje. Mero pavaduotojos pareigos, bei kartais pašildoma Ezequiel lova turėjo garantuoti, jog ankščiau ar vėliau Allegra ras būdą, kaip padėti Alenei. Viskas būtų gražu, tačiau vietoje, kur nebėra karalysčių, visuomenės luomų ir nuostatų, Phillipe nepamiršo jų jaustos simpatijos, ir visais būdais nori turėti Allegrą savo gyvenime.
Phillipe Eshiderith21/517 × Vienišas × Human × OPENJauniausias iš Eshiderith vaikų, tuo pačiu lengviausiai gyvenantis. Niekada netroškęs valdyti, Phillipe tiesiog mėgavos gyvenimu, mokydavos vis naujų amatų, flirtuodavo su kiekviena mergina. Phillipe net leido sau susižavėti pamestinuke, kuri ištikimai tarnavo seseriai, nors, vidiniai paktai ir draudė tai rodyti viešai.
Šiame gyvenime Phillipe beveik nepasikeitė, liko toks pats laisvas, nesuvaldomas, kiek mažvaikiškas, tačiau savotiškai žavus. Jis vieno didenių miesto klubų vadybininkas, kas leidžia į pasimatymus kviesti daug skirtingų merginų, nors tos vienos vienintelės Allegros, Phillipe niekada nepamiršo, tikėdamas, kad pagaliau gali ją užkariauti..
Jennifer Lilith Gómez25 × Vieniša × Human × TAKENVyresnioji šeimos atstovė. Tikra geraširdė - turbūt net nežinanti, ką reiškia blogis. Romantikė, visur įžvelgianti tik gėrį. Nepaisant to, kad neseniai sužinojo, jog buvo įvaikinta Gómez šeimos - džiaugiasi nešiodama Gómez pavardę , tačiau, dar dabar pagalvoja apie savo tikruosius tėvus, ir kur jie yra.
Sonya Eva Gómez25 × Vieniša × Human × TAKENVyresnioji šeimos atstovė. Visiška priešingybė tiek Jennifer tiek Anastasios. Savanaudė, visur įžvelgianti tik naudą. Mėgsta naudotis kitais, kad tik jai pačiai būtų gerai. Pinigai - tai kas amžinai kelia šypseną jos veide. Nenuostabu, kad dėl tokio charakterio šeimoje geriausiai sutaria su motina.
Joseph Adam Gómez28 × Vienišas × Human × OPENPo tėvo ir motinos - vyriausias šeimos atstovas. Be galo užsispyręs, tačiau labai mylintis ir vertinantis šeimą, bei draugus. Iš pirmo žvilgsnio, gali pasirodyti per daug rimtas, bet nepaisant visko - geros širdies žmogus. Tėvas - jo idealas.
Penelope Inès Gómez46 × Komplikuoti × Human × OPENTrijų vaikų motina - Aarono žmona. Dar vidurinėje įsimylėjusi dabartinį vyrą, aštuoniolikos jau pagimdė pirmąjį vaiką - sūnų. Pinigų laikui bėgant - visiškai sugadinta. Vaikus myli visus, tačiau savo 'motinišką meilę' rodo tik Sonya'i. Nemėgsta Jennifer, vien dėl to, kad niekada nesutiko jos įsivaikinti, bet nenorėdama sugriauti santykių, sutiko. Džiaugiasi savo padėtimi visuomenėje, kartas nuo karto mėgsta 'įkasti' kitiems - silpnesniems. Dažnai pasklinda gandai apie jos slaptus romanus su kitais vyrais, bet ji - kuo puikiausiai kvailina savo vyrą, aiškindama, kad tai tik gandai. O šiaip labai giliai širdyje, galbūt nuoširdi moteris.
Aaron Henry Gómez46 × Komplikuoti × Human × OPENGómez šeimos galva. Verslininkas, naftos magnatas. Besąlygiškai mylintis tėvas, ir vyras. Geraširdis, nepaisant savo užsispyrusio ir gan sudėtingo charakterio. Šiaip dažnai pasirodo kaip labai griežtas, tačiau po to griežto veido slepiasi be galo nuoširdus, ir turintis humoro jausmą žmogus. Myli visus savo vaikus, ir žmoną - nepaisant visų gandų, dėl jos 'slaptų' santykių su kitais, dažnai nusileidžia jai, nors širdyje tiki tais gandais.
Lucas David Dimont26 × Vienišas × Human × OPENĮ Bleumont miestą atsikraustė prieš 4 metus, tačiau čia jam - kaip namai. Gerų, visiškai nesugadintų žmonių sūnus. Vos atvykęs - stipriai pamilo kiek aukštesnio rango merginą - Anastasia Gómez, bet čia buvo gan nuoširdus atvejis - nes apie jos 'kilmę' sužinojo tik tada, kai prisipažino jai ką jaučia. Nepaisant visko, kaip viskas buvo gražu, Anastasios motina dažnai kišdavosi, ir visada ėjo prieš savo dukros santykius su Luku, bet tiek Lukas tiek Anastasia nebuvo kvaili - jie buvo pasiruošę dėl visko kovoti, Lucas netgi prisiruošė pasipiršti savo merginai, bet tą vakarą jos nesulaukė - tik laiško iš jos, kurį atnešė kažkoks žmogus, o tame laiške, mergina buvo parašiusi, jog jie būti kartu negali, nes nieko jiems nesigaus. Visgi, miesto palikti net nežadėjo, susirado čia sau veiklos, įsikūrė, ir gan nemažai pažįstamų jau turi, žada pasilikti čia visam laikui - tačiau vienas iš vaikino planų, išsiaiškinti viską su Anastasia.
Anastasia Isadora Gómez22 × Vieniša × Human × TAKENGómez šeimos jauniausia atstovė. Nuoširdi, linkusi padėti. Turi neblogą humoro jausmą, labai patinka ironija. Įspūdingiausias jos sugebėjimas - šokiai. Taip pat turi gan neblogą balsą. Be viso to - labai puikiai viską nusimano apie automobilius, kartais, net pati vienose - kitose nelegaliose lenktynėse sudalyvauja. Be to savo gerumo, turi jinai ir kitą pusę - kada atsiskleidžia savanaudiškoji, arogantiška Anastasios pusė. Be visko - jos praeitis irgi nedžiuginanti, kai kam net įspūdinga gali pasirodyti, mat kažkada buvo labai stipriai įklimpusi į narkotikus. Rimtai mylėjo vieną kartą, bet santykiai sugriuvo kitų žmonių įsikišimu, dėl ko pati merginą tą vaikiną ir paliko - sudaužydama jam širdį.
Atgal į viršų Go down
http://sweetsin.forumlt.com
 
Humans
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: Our sinners list-
Pereiti į: