rodiklisrodiklis  Veikėjų sąrašasVeikėjų sąrašas  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Dark Souls

Go down 
AutoriusPranešimas
Persona

avatar

posts : 2785
hugs & kisses : 35
Credit : laheysq

RašytiTemos pavadinimas: Dark Souls   2016-12-21, 16:47

dark soulsEzequiel Mitnaul39/1000 × Vienišas × Dark Soul × OPENPrieš maždaug 1000 metų, vyras, netekęs visko ką turėjo, parašė Dievų galios, stiprybės, kad susigrąžintų tai kas prarasta. Žmoną, sūnų, savo kaimą, gerą vardą ir seną gyvenimą. Vyrą išgirdo, tačiau tikrai ne Dievai. Ezequiel vienintelis žinomas vyras, įgavęs visų trijų originaliųjų galias. Kartu su neaprėpiamomis galiomis vyras gavo ir prakeiksmą, demonišką prakeiksmą visą gyvenimą su kitais sudarinėti sandorius, atiminėti tai, kas kitiem brangu, pasiimant kitų laimę meilę ir viltį. Iš pat pradžių, Ezequiel negalėjo padaryti, tai kas jam pavesta, jis norėjo atsisakyti savo galių, nenorėjo būti tas, kuris atima kitų laimę. Padedamas galių, kurias jis turi, vyras ieškojo sūnaus ir žmonos. Tačiau galios buvo dovanotos su kitokiu susitarimu. Ezequiel sulaužė taisykles, galias naudojo saviem tikslam, tad suradus sūnų, jis buvo nužudytas priešais Ezequiel akis. Kartu su sūnaus mirtimi, mirė ir vyro širdis bei siela. Daugiau jokio gero darbo jis nebepadarė. Pašventė savo gyvenimą, tam kas jam buvo numatyta: sandorių sudarinėjimams, nekaltų žmonių skaudinimui, mirties ir baimės skleidimui.
Šiame pasaulyje Ezequiel užima aukštas ir garbingas miesto mero pareigas. Jo bijo visas miestelis, neatsiranda nei vieno, kuris jam išdrįstų pasipriešinti. Nors demonu vadinamas miesto meras nė akimirkai neapleidžia savo įvestos hierarchijos, tačiau paslapčia vyras ieško burtų, kurie prikeltų jo sūnų bei padėtų susigražinti žmoną.
Ravenna Drevehan39/517 × Našlė × Dark Soul × TAKENRyškiausia ir žinomiausia visų laikų karalienė. Ravennai karūna jau buvo žadėta nuo pat gimimo, tačiau merginai gauti ją, nebuvo taip lengva. Iki to laiko, kai Ravenna jau galėjo tekėti, jos karalystė buvo sunaikinta, o tėvai nuversti nuo sosto. Tokia gėda atėmė ir iš Ravennos princesės titulą. Karaliai tėvai nesugebėjo pakelti tokios nesėkmės, kai valdžia buvo išplėšta iš jų rankų, jie išsiuntė dukrą į Drevehan karalystę, o patys nusižudė. Naujose žemėse su mergina nebuvo elgiamasi kaip su princese, o pažadėta karalienės vieta seniausiai buvo atimta kitos moters. Karalius George su žmona susilaukė pirmagimio, o Ravenna buvo laikoma tik kaip karalienės padėjėja. Pakankamai dėkingos pareigos pilyje, nuodų meistrei Ravennai padėjo prieiti arčiau karalienės ir ją nunuodyti, o George baigus gedėti ir pradėjus ieškoti naujos žmonos, užimti karalienės sostą. Jai su George susilaukus dukters, kuri turėjo užimti sostą po jų, Ravenna gavo dovaną. Karalystėje viešėjusios Selene ir Maia didžiam blogiui ir jos dukrai dovanojo savo galias. Stipriai praktikuodama magiją, Ravenna sulig kiekviena diena darėsi vis stipresnė, to ko išmoko pati, išmokė ir savo dukrą. Sulig kiekviena diena karališkosios moterys tapo vis stipresnės ir galingesnės. Nužudžiusi savo vyrą ir į vergiją išsiuntusi jo sūnų, Ravenna tapo vienintele Drevehan karalystės valdytoja, kuri įėjo į istoriją savo žiaurumu, beširdiškumu bei mirčių skaičiumi.
Persikėlus į Bleumontą Ravennos tikslas valdyti ir iš Ezequiel atimti mero postą. Turtinga paveldėtoja yra pasiryžus bet kam, kad tik jos valdymo era neužsibaigtų net ten, kur monarchija jau seniai išnykus.
Alessandra Drevehan18/517 × Vieniša × Dark Soul × TAKENAlessandra tikra mamos kopija. Gimusi dėl apgaulės ir nuodų, pašalinusių buvusią karalienę, Alessandra savo gyvenime gaudavo viską ko trokšta. Merginai visad patiko žmonių baimė, pagarba, apsimestinis draugiškumas. Mamos dėka gavusi galias, jas panaudojo vien blogiem tikslam, šitaip juodindama savo sielą. Vos sužinojusi, kad įbrolis paslaptingai dingo, ir kad ji bus sekanti valdovė, Alessandra kantriai mokėsi iš mamos visko, kas tik gali padėti tapti tokia pačia kaip ji.
Šiai dienai Alessandra vis dar neišskiriama su mama, moterys, stovinčios tvirtai viena šalia kitos, pasiryžusios pašalinti visus, stojančius skerskai kelio, joms siekiant savų tikslų. Kartais net siaubingasis Ezequiel atrodo kaip gerasis magas, kai kalba pasisuka apie Ravenna ir Alessandra.
Devin Villar24/1000 × Įsimylėjusi Thiago × Dark Soul × TAKENPaprasto žemdirbio dukra, kuri slapta pamilo genties vado sūnų. Kai pirmą kartą jie susitiko, genties vadas pažemino merginą, priversdamas ją bučiuoti jo ir sūnaus batus. Po to karto, mergina prisiekė, kad daugiau niekas, niekada jos nebepažemins. Tą prisiekinėjimą tarsi išgirdo Ezequiel, kuris, jau kitą dieną pasibeldė į Devin trobelės duris. Jis pažadėjo jai duoti tai, kas neleis jos niekada žeminti- magiją, mainais už tai, kad ji sudaužys mylimąjam širdį ir ją atiduos Ezequiel. Devin sutiko. Gavusi galias, mergina netruko sužavėti savo meilę, Thiago net pasiryžo palikti viską ką turi, ir pabėgti kartu su Devin. Abu taip ir padarė.
Bėgant laikui, mergina nepamiršo savo susitarimo, tad pasiekę artimiausią karalystę, Devin visiškai pasikeitė. Ji mielai flirtavo su kiekvienu vyru, atstumdama Thiago. Vos tik vaikinas sužinojo, kad jo mergina, dėl kurios atsisakė visko ką turėjo, miega su kiekvienu pasitaikiusiu, vaikino širdis sudužo. Devin savo darbą atliko, ir pati su sudaužyta širdimi tiesiog dingo.
Šią dieną Devin yra paprasta klubo šokėja, nepakeitusi savo gyvenimo būdo, laisvabūdiškumo, tad dažnai yra vadinama mergina pagal poreikius. Tačiau niekas nežino, kad mergina tebemyli Thiago ir yra pasiruošusi atkeršyti  Ezequiel už tai ką jis privertė ją padaryti.
Erdem Ustoles29/517 × Vedęs Katja Ustoles × Dark Soul × OPENErdem visur ir visada buvo antras. Antras vaikas, antras eilėje į sostą, antras gaunant žmoną, antras gaudavo maistą. Po to, kai tėvai sudarė sandorį su  Eshiderith karaliais dėl žemių sujungimo, būtent Erdem brolis gavo žmoną, būsimą karalienę. Vaikinas nebegalėjo pakelti to, kad jis buvo niekam nesvarbus, kad nežinia, ar kada nors jis sulauks savo, kaip karaliaus eros. Kai brolis su tėvais keliavo į kaimą, prieš jiems išvykstant, Erdem sugadino karališkają karietą, kad karalių mirtis atrodytų kaip nelaimingas atsitikimas. Planas pavyko, ir Erdem buvo karūnuotas kaip sekantis karalius, o Eshiderith princesė, turėjusi ištekėti už jo brolio, tapo pačio Erdem žmona. Maia, trumpam palikusi brolį ir seserį, nors ir jauna, bet daug gyvenime mačiusi, liko sužavėta Erdem tvirtybe ir užsisipyrimu, kaip jis, pasiekti savų tikslų imasi bet kokių priemonių. Ji davė jam savų galių, tam, kad jis darytų tai ką darė iki šiol, naiktintų viską, kas tik pasitaiko jo ir Maia kelyje.
Gustav Hazael Legendre27/987m. × Vienišas × TAKEN
Gustav nuo pat gimimo buvo nepaprastas. Gimęs su aiškiaregyste ir prieiga prie anapusinio pasaulio, Legendre kasdien šias savo dovanas vis labiau laikė prakeiksmu. Tai varė jį iš proto. Matymas žiaurias ateitis tų kurie jį supo aplink, tuomet dar būdamas jaunuolis jis stengėsi to išvengti. Gelbėti žmones, kurie net neturėjo būti išgelbėti. Pasąmonę nuolat tvindė dvasių pasaulis, kurios jam siųsdavo ne tik savo pojūčius, kančias iš mirties akimirkų, bet ir nuolat reikalavo pagalbos. Vaizdiniai, balsai, skausmas kasdien vis stiprėjo, ko pasekoje vis artėjo beprotybė. Ilgainiui Gustav psichika sutriko. Jis ėmė matyti vaizdinius ateities, kurią pats sukurs. Žudynės, kankinimai. Jo sąmonė siekė išgelbėjimo, tačiau rankos naikino. Kai ateidavo suvokimas, savo paties darbu, būdavo jau per vėlu, jo rankos jau buvo kruvinos. Tuomet jis sutiko originaliąją raganą.  Tarsi paskendęs naktyje šviesulys, ji suteikė jam galios dovaną, kuri padėjo Hazael. Juodosios magijos dėka vyras užslopino savo vizijas, anapusinis pasaulis taip pat liko nutildytas, leidžiant naujam raganiui imtis visko į savo rankas. Tačiau tai nereiškia, kad jo psichika tapo sveika. Anaiptol.  Po daugiau nei kelių šimtmečių Legendre kolekciją papildė antroji galių dovana. Šiai dienai savo dovanas jis valdo pats, kaip ir galią turimą saujoje, rūpindamasis vien tik savo gerove.
Atgal į viršų Go down
http://sweetsin.forumlt.com
 
Dark Souls
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: Our sinners list-
Pereiti į: