rodiklisrodiklis  Veikėjų sąrašasVeikėjų sąrašas  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Cursed Ones

Go down 
AutoriusPranešimas
Persona

avatar

posts : 2785
hugs & kisses : 35
Credit : laheysq

RašytiTemos pavadinimas: Cursed Ones   2016-12-20, 16:55

Cursed OnesMarjorie Cadell23/100 × Vieniša × Cursed × OPENPo to, kai mama ištekėjo už to meto garsaus ir gerbiamo teisėjo, mergaičių gyvenimas pasikeitė. Našle tapusi mama su dukromis jau buvo ant skurdumo ribos, kai susipažino su antru savo vyru. Mažai merginų šeimai atvykus į vyro namus, jis su dukra naująją šeimą pasitiko draugiškai ir šiltai. Ethel ir Marjorie, greitai tapo draugėmis, besidalinančios paslaptimis ir karščiausiais troškimais. Ethel net supažindino įseseres su savo sužadėtiniu, karo tarnybą ką tik užbaigusiu jaunuoliu Edward. Ethel paprašė Marjorie padėti suorganizuoti vestuves, mylinti įseserę mergina sutiko. Ji vis daugiau laiko praleisdavo su Edward, kuris pamilo Marjorie paprastumą ir nuoširdumą. Greitai jis pasakė Ethel, kad nori atšaukti vestuves, kad pamilo jos įseserę. Ethel negalėjo to leisti, negalėjo leisti kažkokiai prasčiokei gadinti jos laimę. Niekas nežinojo, kad Ethel mama buvo ragana, kad mergina paveldėjo jos galias. Ji prakeikė Marjorie ir jos kelyje pasimaišiusią, seserį ginti puolusią Mildred. Merginoms nebebuvo lemta kažką pamilti, nes pirmasis bučinys iš meilės, nužudys merginas pabučiavusius vaikinus. Taip pat Ethel prakeikė seseris, kad jos niekada nesentų ir nemirtų, kad šioje kančioje, be meilės, jos pragyventų visą amžinybę. Marjorie tai suprato, kai po 10 metų pamilo jūreivį, grįžusį atostogų į miestą. Netruko pora jau stovėti prie altoriaus, nespėjus duoti įžadų, Marjorie pabučiavo savo būsimą vyrą, ir šis susmuko be gyvybės ženklų. Po šio įvykio Marjorie sau uždraudė pamilti, pasiduoda amžinai nelaimei ir vienatvei..
Mildred Cadell20/100 × Vieniša × Cursed × OPENJei vienas vaikas pasižymi ramumu, tai kitas būtinai turi būti judresnis. Tai- lyg nerašyta taisyklė. Ir iš tiesų Mildred visada buvo ta, kuri ieškojo nuotykių, pramogų, gal net pavojų. Jei Marjorie buvo grakšti ir moteriška kaip jų mama, tai Mildred trumpindavo sukneles iki kelių, o plaukam leisdavo netvarkingai kedentis vėjuje. Kai Ethel, gindama savo sužadėtinį, puolė Marjorie, Mildres nė negalvodama kibo įseseriai į plaukus, šitokiu būdu užsitraukdama prakeiksmą ant savo galvos. Ilgus metus vėjavaikiškai pasiutėlei nerūpėjo prakeiksmas ir ką jis gali padaryti, mat mergina per šimtą metų taip nieko ir nepamilo.
Alexander Carmont27/517 × vedęs Alene Eshiderith × Cursed × TAKENAlexander buvo karališkosios armijos vadas, laimėjęs Anglijai ne vieną garbingą mūšį. Šio drąsaus žmogaus garbei, vedusio visą Angliją į pergales karališkoji biblioteka pavadinta jo vardu. Per savo pakankamai ilgą gyvenimą Alexander prisirinko tiek priešų, kiek net neįmanoma suskaičiuoti, o mirus karaliui ir sostą perėmus jo kraugeriui sūnui, Alexander buvo nuimtas nuo savo posto, ir jo nebesaugojo šiltas karaliaus sparnas. Vyrui teko bėgti. Perplaukęs per vandenyną, jis pasiekė naująją žemę, vietą, kur pilna naujų galimybių, kur galima būti kuo nori, kur niekam nesvarbi Tavo praeitis. Greitai vyrukas susižavėjo jauna mergina, kuri su broliu ir seserimi, kaip pati teigė, keliauja į naują karalystę. Alexander nusprendė keliauti kartu. Pamažu tarp porelės įsiliepsnojo ne vien aistra bet ir meilė. Pažadėję praleisti visą gyvenimą kartu, jie pasiekė karaliaus rūmus. Svetingai priėmęs karalius, Alexanderyje matė potencialų savo šalies valdytoją, tad gudrumu priprašė išlaisvinti karalystę nuo ją puolančio drakono. Alexander netruko ilgai, kol nužudė drakoną, o per pabaisos mirimo pokylį karalius išdidžiai pareiškė, kad šis vyras laimėjo turnyrą, o su juo ir jo dukters ranką. Vyras negalėjo atsisakyti, nes tai būtų jam kainavę gyvybę. Jis vedė princesę, šitaip visiems laikams atsisveikindamas su savo meile. Deja, Alexander nežinojo, kad jo meilė tai galingoji Selene, kuri už išdavystę, sudaužytą širdį ir už tai kad jis paliko ją su vaiku įsčiuose, prakeikė Alexander. Jo prisilietimas prie bet kokios kitos moteriškosios lyties atstovių, jas paversdavo akmenimis. Prakeikusi mylimąjį, Selene su šeima visiems laikams dingo iš princo, o vėliau ir karaliaus Alexander gyvenimo, nepamiršdama atkeršyti ir išlepusiai princesei.
Naujuosiuose laikuose Alexander liko vienas, su prakeiksmu, kurį sukūrė Selene, bei tikslu ją susirasti ir priversti atitaisyti tai ką ji padarė.
Gregory Forester25m. × Vienišas × Cursed × OPENGregory nuo pat mažumės pasižymėjo gebėjimu meluoti. Žeminamas ir keiksnojamas berniukas melą laikė savo apsauginiais šarvais, šarvais, pro kuriuos niekas negali prasibrauti. Jo mama, nebežinojo ką daryti, todėl patikėjusi legendomis ir pasakojimais susirado Ezequiel, paprašydama jo padėti jos berniukui, nes melas kada nors kainuos jam gyvybę. Ezequiel sutiko padėti, su sąlyga, kad jis galės pasiimti moters pirmąjį anūką ar anūkę. Į neviltį puolusi moteris sutiko, mat ji niekada nesitikėjo, jog jos sūnus su tokiu sunkiu charakteriu kada nors turės žmoną ar juo labiau vaiką. Ezequiel davė moteriai buteliuką, patikindamas, kad skystys jame išspręs visas jos bėdas. Jai tereikia įpilti skysčio į sūnaus gėrimą.
Mama taip ir padarė, o magiškasis gėrimas atėmė iš Gregory gebėjimą meluoti. Nors jo galvoje kurpdavosi melagingi pasakojimai, dienos šviesą, pro lūpas pasiekdavo tik tiesa. Prakeikęs motiną už tokį elgesį, vaikinas paliko jos namus, atitrūkęs nuo viso pasaulio, liko dar vienišesnis nei buvo prieš tai.
Tyler Wright21m. × Vienišas × Cursed × TAKENPaskutinėje klasėje, Tyler įsimylėjo merginą iš paralerinės klasės. Pakvietęs ją į išleistuvių šokius, vaikinas sužinojo, kad tai tebuvo tik lažybos, kad merginai jis niekad nepatiko, kad tai tebuvo pasityčiojimas. Įskaudintas vaikinas grįžo namo, na o vyresnioji sesuo padarė tai, kas jos manymu buvo būtina- prakeikė brolį, kad kiekvienai jį pamilusiai merginai tiesiog sprogtų širdis. Tyler apie tai nieko nežinojo iki to laiko, kai būsimai sužadėtinei meilės prisipažinimo vakarą buvo diagnozuotas širdies smūgis. Išsiaiškinęs ką padarė jo sesuo Tyler atėmė iš sesers sielą, saugiai ją paslėpdamas. Grąžinti seseriai sielą Tyler sutiko su ta sąlyga jei ji panaikins ant jo uždėtą prakeiksmą. Visad gerus santykius palaikę brolis ir sesuo tapo nemėgiamiausiomis personomis vienas kito gyvenime..
Atgal į viršų Go down
http://sweetsin.forumlt.com
 
Cursed Ones
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: Our sinners list-
Pereiti į: