rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Humans with special abilities

Go down 
AutoriusPranešimas
Persona

avatar

posts : 2785
hugs & kisses : 35
Credit : laheysq

RašytiTemos pavadinimas: Humans with special abilities   2016-12-16, 18:09

humans with powersCharlotte Clark16m. × Vieniša × Special Human × TAKENNiekas nežino kodėl, tačiau mergaitė jau gimė su tamsa akyse. Vos tik jaunai šeimai gydytojas pasakė, kad mergytė gimė akla, tėvai jos atsikratė, palikdami gyvybės langelyje. Ne iš pasiturinčiųjų kilę Clarkai negalėjo sau leisti tokios prabangos auginti aklą dukrą. Galbūt tai didžiausia jų gyvenime padaryta klaida, mat Charlottes akys, mėlynesnės už tyrą vandenyną, atrodė visiškai normalios, iš šono niekas nepasakytų, kad mergina nemato. Galbūt tai ir tapo pagrindine, nepaaiškinama priežastimi, kad Charlotte mato ateitį. Žinoma, ateities matymas nėra toks abstraktus kaip gali pasirodyti. Mergina numato tolimesnius zmoniu veiksmus, kurie įtakos vieną ar kitą būsimą veiksmą, numato ateinančias nelaimes, mirtis. Palietus žmogų, ji jam gali pasakyti kokie jo sprendimai įtakos vieną ar kitą nutikimą, nelaimę ar pasisekimą.
Charlotte savo gebėjimą slepia, gal todėl, mergina niekada nepaliko vaikų namų, niekas nenorėjo aklo vaiko, kai gali namo parsivesti sveiką. Vis dėl to, jau kuris laikas Charlotte gyvena mero Ezequiel namuose. Vyrui nereikėjo daug galios sužinoti apie merginos gebėjimą, tad atvėrė jai namų duris, suteikė pastogią, rūpestį, žinodamas, kad tokį retą gebėjimą turinti mergina gali jam pasitarnauti ateityje.
Benjamin Daniels26m. × Vienišas × Special Human × OPENTam, kad pabėgti nuo girtaujančių tėvų, kuriems niekas, apart alkoholio nerūpėjo, vos septyniolikos sulaukęs Benjamin išėjo į armijos savanorius. Net nebaigus visų apmokymų Benjamin buvo išsiųstas į karą Gruzijoje, kur jaunas vaikinas buvo pašautas ir sužeistas. Leisgyvis jis buvo gražintas namo, kur kariuomenė skyrė geriausią gydymą. Praėjus pusei metų Benjaminas pasveiko, tačiau kariuomenė atgal vaikino nebepriėmė. Būtent tada, kai jis šnekėjosi su vadovu, kuris akivaizdžiai melavo, Benjamin atrado neįprastą galią- visada suprasti, kada žmonės meluoja. Tai buvo tikriausiai geriausias dalykas, kuris nutiko per vaikino gyvenimą. Sulig kiekvienais metais Benjamin tobulino šią savo galią, tapdamas geresniu už bet kokį melo detektorių. Kadangi jam taip ir nepavyko sukurti šeimos, o net dvi nenusisekusios sužadėtuvės privertė vaikiną atsiduoti darbui policijos nuovadoje, kur nesenai vaikinas buvo paskirtas.
Kaylee Madison24m. × Įsimylėjus Myles × Special Human × TAKENŠi mergina sugeba įžvelgti slapčiausias žmogaus baimes, įlysti į atokiausias sielos kerteles, kuriose žmonės paslepia baisiausias paslaptis. Vienas prisilietimas ir Kaylee žinos ko kiekvienas bijo, nenuostabu, kad visas miestelio antgamtinis gyvenimas Kaylee nėra paslaptis. Būtent čia ji atvyksta sudaryti sandorio su Ezequiel, tačiau prieš tą padarant, nutinka dar geresnis dalykas. Kaylee susiranda pati Selene, pažadėdama duoti merginai bet ką už bendradarbiavimą. Kaylee sutinka vien dėl Myles, kuris vos per akimirką krito merginai į akį. Vien dėl Myles, žadėjusi mieste neužsibūti ilgai, Kaylee šiuos planus atideda ir įsirengia namus.
Daniel Jones29m. × Vedęs Yvonne Jones × Special Human × OPENNuo pat mažumės berniukas kiekvieną naktį sapnuodavo nepakeliamus košmarus. Jis kiekvieną naktį prabusdavo verkdamas, o tėvai nebeišmanė ką daryti. Nei vaistai, nei gydytojai, nei bet kokia medicina vaikinui nepadėjo atsikratyti kankinančių košmarų, kol būdamas paauglys Daniel tai suvaldė. Jis pakreipė savo sapną kita linkme ir sapnas nebebuvo baisus. Po to karto Daniel košmarai užsibaigė. Negana to, vaikinas pastebėjo, kad jis gali kontroliuoti ne vien savo, tačiau ir aplinkinių žmonių sapnus. Apie tai Daniel nedrįso prasitarti nei artimiausiems draugams, nei žmonai, su kuria, iki tol vyras dalinosi viskuo.
Ashley Rhodes22m. × Vieniša × Special Human × OPENPrieš metus, pamilusi vampyrą, kurio manymu jis puikiai apsimetė paprastu studentu, atvykusiu į Bleumontą atostogų, Ashley iš karto suprato, kad turi reikalų ne su paprastu žmogum kaip kad vaikinas mėgino įtikinti ją. Taip Ashley išsivystė nuojauta- su kokia antgamtine būtybe ji turi reikalų, mergina taip pat galėjo įvardinti kiek būtybei maždaug metų ir net, kokia jos didžiausia stiprybė. Netruko ilgai, kol apie tai sužinojo Ezequiel ir davęs jai migdomųjų, įkalino merginą savo namo rūsy. Dvejus metus išlaikyta nelaisvėje, mergina, išgelbėta to pačio vampyro, su kuriuo kadaise draugavo, grįžta į savus namus, tačiau pamato, kad mieste paprastų žmonių beveik nerasta, o aplinkui antgamtinių padarų knibždėlynas. Suradusi medžiotojus Ashley norėjo prie jų prisidėti, tačiau jos keista galia suteikė medžiotojams teisę manyti, kad Ashley viena iš tų padarų, pasiųsta kaip šnipė, kuri turi įsilieti tarp medžiotojų, kad juos sunaikinti. Kadangi mylimas vampyras kaip staigiai atsirado, tai taip staigiai ir dingo, Ashley nutarė nepasiduoti, ir prisijungti prie medžiotojų..
Domenico Van Rèquiem27/82m. × Vedęs × TAKENDomenico jau nuo pat gimimo buvo neįprastas. Turintis ne tik nepaprastai aukštą intelektą, bet ir specialius jokių logikos normų nepaaiškinamas antgamtines galias. Stichijų valdymas, štai kuo jis nuo pat mažens jau gąsdino savo tėvus, kurie buvo garsūs gydytojai. Augdamas aplinkoje kurioje nuolat kvepėjo medicininiais vaistais, daugiau laiko praleisdamas ligoninėje nei namuose, iš Domo buvo tikėtasi tėvų pėdų sekimo. Todėl nenuostabu, kaip dėl savo aukšto iq baigęs ankščiau gimnaziją, jaunuolis įstojo į Harvardo medicinos fakultetą. Neįprastai greitai žiniomis aplenkdamas savo kurso draugus, D dvigubai greičiau žengė pakopomis nei kiti. Šie studijų metai jam atnešė ir meilę. Tiesa nesėkmingą. Baigęs dešimties metų studijas, vos per keturis metus, jaunuolis paliko JAV. Kurį laiką dirbęs dėstytoju Kembridžo universitete Jungtinėje Karalystėje, vienos išvykos metu susipažino su savo būsimąją žmona. Ji buvo taip pat nepaprasta, kaip jis. Būnant dvidešimt septynerių, žmona jam suteikė nemirtingumo dovaną. Dar po keletos metų, vis neatradęs savo pašaukimo medicinoje, jis grįžo į Harvardą, baigdamas verslo studijas, po kurių jau iškart įsteigęs pirmąjį savo viešbutį Niujorke, jau šiai dienai jo viešbučių tinklas yra paplitęs pasaulyje, Domenyką paverčiant vienu iš stambiausių pasaulio verslininkų. Tačiau pasaulyje egzistuoja nerašyta taisyklė, jei sekasi darbe, asmeninis gyvenimas tampa sujauktas labiau nei reikia. Gal todėl, ponia Van Requiem gyvena Europoje, kai tuo tarpu Domas, jau kuris laikas apsigyveno Bleumonte.
Atgal į viršų Go down
http://sweetsin.forumlt.com
 
Humans with special abilities
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: Our sinners list-
Pereiti į: