rodiklisrodiklis  Veikėjų sąrašasVeikėjų sąrašas  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Hunters

Go down 
AutoriusPranešimas
Kristes2
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
avatar

posts : 2227
hugs & kisses : 46
Credit : ikona - painofchoco; kodas - naktiestyloj♥

RašytiTemos pavadinimas: Hunters   2016-08-06, 20:54

Phillip Venatores
vyriausiasis Venatores šeimoje, po tėvų mirties likęs atsakingas už jaunesniuosius. Nors medžioklė jį ne itin traukė, suaugęs priėmė tai kaip savo pareigą ir gyvenimo tikslą, tad įsidarbino policijos nuovadoje, kurioje dėl įgimto talento mokėjo elgtis su ginklais ir gelbėti gyvybes, ir greitai kopė karjeros laiptais, kol pakeitė senąjį šerifą. Kuomet Evelina sudarė sąjungą su Katherina, Phillip buvo pirmasis apie tai sužinojęs. Nors iš pradžių paslaptinga, 3000 metų senumo gražuolė jam atrodė itin įtartina, vėliau pradėjo jai jausti simpatiją, kuri peraugo į meilę ir visišką pasitikėjimą, suteikiant jai šansą prisijungti prie jų medžiotojų šeimos.

27 - Laisvas
Evelyn Venatores
vienintelė mačiusi, kaip jos tėvai buvo užpulti ir sudraskyti grupelės naujai kraujo troškulį pajutusių vampyrų, kas lėmė, jog ji visa širdimi atsidavė medžioklei ir neapkenčia visų, kurie išsiskiria iš žmonių rūšies. Keršto troškimas vertė ją siekti daugiau galimybių išnaikinti visus kraujasiurbius, mėnulio vergus ir šarlatanus, tačiau buvo sunku rasti tokį būdą, iki kol jos kelyje nepasirodė Katherina. Jau prisiminusi savo buvusį gyvenimą, pirmoji nemirtingoji, kurios kraujas kadaise darė stebuklus, atskleidė būdą, kaip sustiprėti. Pasinaudojusi burtu, kuris nereikalavo tikros magijos, Evelyn įgavo ir vėliau savo šeimą apdovanojo medžioklei padedančiais gebėjimais, tokiais kaip: greitis, jėga, rega, klausa - kur kas aštresni, nei bet kurio žmogaus ir besilyginanti su vampyro. Jausdama meilę ginklams pabaigusi mokslus ji atidarė nuosavą parduotuvę, kurios rūsyje galima rasti viską, kas gali sunaikinti bet kokį padarą.

24 - Užimta
Samuel Venatores
visuomet buvo pats ištikimiausias tėvo mokinys. Vos tik pradėjęs vaikščioti jis ėmė mokytis kovos meno, ginklų prieš vilkus ir raganas, paslapčių, ankščiau, nei bet kuris kitas šeimos narys buvo išleistas į medžioklę ir savo sąraše turi jau triženklį nudobtų pabaisų skaičių. Nors ir yra tobulas medžiotojas, po tėvų mirties jo charakteris tapo itin sudėtingas, o ryšys su šeima nutrūko, jam tampant vienišu medžiotoju ir keliaujančiu po pasaulį. Tik tuomet, kai sužinojo, kad šeima Evelyn dėka tapo dar geresniais medžiotojais, Sam grįžo ir vėl prisijungė prie šeimos, nors nė neketina apsimetinėti, kad gali gyventi kaip eilinis žmogus ir priešingai, nei jaunesnis brolis, nestoja mokytis, o padeda Evelyn darbe.

23 - Laisvas
Adam Venatores
pats jauniausias šeimoje, tad vienintelis, kuriam niekuomet neteko medžioti su tėvais, kad neišugdė jo noro žudyti. Kitaip tariant - Adam yra pacifistas, kuris medžioja tik tuomet, kai žino, kad tas padaras yra padaręs kažką itin blogo ir nusipelno mirties. Kitais atvejais jis gana gerai sutaria su antgamtiniais padarais ir stengiasi kai kuriuos iš jų apsaugoti, demokratiškai sudarydamas sutartis, kurias Phillip pasirašo, taip duodamas žodis, kad bus paskelbtos paliaubos. Žinoma, tai kelia Samuel didžiulį pasišlykštėjimą jaunėlio elgesiu ir jo pasirinkimais, dėl ko jie ne itin sutaria tarpusavyje.

22 - Laisvas
Isabelle Venatores
nepamena savo tėvų, mat jie mirė merginai būnant visiškai jaunai, tad ją įsivaikino ir kaip savo augino tėvo brolis ir jo žmona. Būdama vaikas ji ne itin domėjosi medžiokle, mat ją labiau traukė mada ir grožis, o ne kovos menai ar ginklai. Jaunystėje suvokusi, kad jos netraukia vaikinai, pradėjo laiką leisti su merginomis. Pirmoji jos meilė buvo itin saldi ir regis nesibaigianti iki tol, kol per pilnatį vilku tapęs vaikinas, sudraskė žavią raudonplaukę į skutus. Jausdama neapsakomą pyktį ir nusivylimą, Bellė pašventė savo gyvenimą kerštui. Po pusės metų treniruočių su mylimiausiu pusbroliu Samuel, ji jau buvo pasiruošusi visiems laikams palaidoti tą vilką. Pirmasis nužudymas sužadino jos viduje norą tai tęsti, tad nesustodama treniravosi ir dabar yra viena geriausių savo srityje, nors priešingai nei pusbrolis, niekuomet nepamiršo visuomeninio gyvenimo.

21 - Laisva
Amica Methuselah - Anastasia Mortemengel
Amica yra pats švelniausias ir tyriausias žmogus, kokį tik galima sutikti. Jos per visus metus nepakeitė nei mirtis, nei įkalinimas dangaus kalėjime, nei visas matytas skausmas. Jeigu kada nors galvojote, kaip gali atrodyti angelas, tai jis atrodytų būtent taip. Nors niekada neturėjo jokių galių, kaip kad jos sesuo, kuri buvo laikoma genties žiniuone, Amica davė šiam pasauliui penkis nuostabius vaikus, kuris kiekvienas buvo magiškas, išskirtinis. Su paskutiniosios, Lottie, gimimu mergina pasimirė. Visi galvojo, kad ji iškeliavo į geresnę vietą, tačiau dukrų magija laikę moterį ant žemės, vaikščioti ir stebėti, kaip kiekvienas iš vaikų vis labiau auga, stiprėja, kaip įsimyli ir keršija. Kerštas jai buvo svetimas dalykas, tad stebėdama, kaip dukterys žudo, įkalina kitus kalėjimuose, ji meldė dievų pasigailėjimo, kad leistų jai bent kartą sugrįžti pas dukras ir pasakyti joms, kad taip gyvendamos tik pakenks sau. Ir jos maldos buvo išklausytos. Nežinia ar tai buvo dukterų sukurti laiko kalėjimai, ar kažkas iš aukščiau pasirūpino, kad moteris galėtų grįžti, tačiau ji įstrigo vietoje, su keistai apšviestomis durimis, žinodama, kad turi laukti, kol jos atsivers. Po kelių metų jos atsivėrė, tačiau ne tam, kad išeit, o tam, kad ateit - prie jos prisijungė Euan. Taip jie tris tūkstančius metų ir praleido kartu, laukdami kol durys atsivers, o tai kaip žinia, gali nutikti bet kurią minutę... Ji grįžo, tačiau viskas jau nebuvo taip, kaip ankščiau. Amica, kuri dabar save vadino Anastasija, mat toks buvo vardas merginos, kurios bemirštančiame kūne įstrigo sena siela, prarado visus savo prisiminimus apie laiką praleistą danguje ir prieš jį. Viskas ką ji prisiminė - meilė Hansel ir noras žudyti antgamtines būtybes, apie kurias dėl kažkokios tai priežasties vis dar žinojo viską.

24/3000 - Rezervuota
Euan Methuselah - Hansel Mortemengel
Euan visuomet buvo tvirtas vyras, tačiau tai jo neparengė visiems būsimiems išgyvenimams, kuomet mylima žmona pradės vieną po kito gimdyti magija savyje laikančius vaikus. Tuo labiau, jis nebuvo pasirengęs, kad viena iš atžalų, paskutinioji, bus tikra velnio sėkla ir atims jo mylimosios gyvybę. Taip, Lottės šis vyras niekuomet nemėgo, tačiau su metais pastebėjo, kad ir kitos jo atžalos nėra tokios šventos ir tyros. Gentyje kilus visiems sumišimams, jis norėjo pats atimti iš savęs gyvybę ir nukeliauti pas Amicą, tačiau jos sesuo, genties žinė, pasakė, kad Amica ne mirusiųjų pasaulyje ir vienintelis būdas pas ją nukeliauti - išgerti žolelių nuovirą, kuris atskirtų sielą nuo kūno. Ilgai negalvojęs, po dukterų dingimo, Euan taip ir padarė. Sielai ilgai klaidžioti nereikėjo. Jis jautė trauką, kuri nuvedė pas gyvenimo meilę su kuria iki šios dienos laukia, kol prasivėrusios durys leis jiems grįžti pas vaikus... Jis grįžo, tačiau viskas jau nebuvo taip, kaip ankščiau. Euan, kuris dabar save vadino Hansel, mat toks buvo vardas vaikino, kurio bemirštančiame kūne įstrigo sena siela, prarado visus savo prisiminimus apie laiką praleistą danguje ir prieš jį. Viskas
ką jis prisiminė - meilė Anastasijai ir noras žudyti antgamtines būtybes, apie kurias dėl kažkokios tai priežasties vis dar žinojo viską.

25/3000 - Laisvas
Amelia Mortemengel
Mergina nė nepagalvotų, kad jos tėvai buvo pradas visiem monstram, kad jie sukūrė raganas, kurios užvirė tolimesnę košę. Gal Anastasia su Hansel to nepamena, gal specialiai nieko nesako šiais laikais gimusiai dukrai. Mananti kad yra vienturtė Amelia visad gaudavo viską ko nori. Keisčiausia tik tai, kad būdama šalia antgamtinių būtybių, mergina negali suvaldyti, troškimo žudyti. Tai nesiliauja, kol siaubūnų galvos neatsiduria merginos rankoje. Nors jos tėvai veikia pavieniui, Amelia mielai bendrauja su kitom medžiotoju šeimom, kartais kartu nudobdama vieną, kitą padariuką. Laisvu, nuo žudymo laiku, Amelia domisi istorija, daug laiko praleidžia skaitydama istorines knygas ir tomus, taip pat mergina dievina muziką ir šoka vienoje Palo Alto šokių grupėje.

19 - Laisva
Atgal į viršų Go down
http://whispersofdarkness.forumlt.com/
 
Hunters
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: Our sinners list-
Pereiti į: