rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Immortals

Go down 
AutoriusPranešimas
Dea Haas
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
avatar

posts : 2227
hugs & kisses : 46
Credit : ikona - painofchoco; kodas - naktiestyloj♥

RašytiTemos pavadinimas: Immortals   2016-08-06, 20:47

Attarah Tlatilpa / Katherina Audrey
Sunku pasakyti kuo ji vardu, nes jų turėjo daugybę, sunku papasakoti jos gyvenimą, nes jų buvo tūkstančiai. Ir visi skirtingi. Prieš tris tūkstančius metų ji gimė kaip Attarah, ji buvo ta, kurios kraują ant kurpelės palietęs Lucius virto vilkolakiu, kurios kraują arbatoje gėrė ir pirmuosius raganius pagimdžiusi Amica. Ji nebuvo nei ragana nei vilkokakė, ji tik žmogus, nemirtingoji, kurios siela, mirus kūnui vis prisikeldavo iš naujo, gimdavo, su kiekviena nauja gyvybe... Dabar Attarah yra atgimusi ir žinoma Katherinos vardu. Iš kiekvieno savo gyvenimo atsimindama tik nuotrupas ir galiausiai - mirtį, ji yra visų nemirtingųjų vedlė ir saugotoja, aukojanti savo gyvybę, kad jos išgyventų ir turėtų nesuteptą kraują.

24/3000 - Laisva
Shayera Bizarro
prieš du tūkstančius metų buvo Afroditės ugnies saugotoja, pranašė į kurią kreipdavosi net pačios galingiausios Graikijos moterys. Apie savo buvimą nemirtingąja ji sužinojo tuomet, kai gydydama mirštančią merginą savo skaisčiu krauju, sukūrė pirmąją hibridę. Esthel dėkodama apdovanojo Shayera žiniomis apie tai kas ji yra ir kokiame iš tiesų pasaulyje gyvena. Pajutusi galios jausmą ji davė savo kraujo dar keliems hibridams, padėdama jiems išsaugoti savo gyvastį ir pasirūpindama, kad raganos apsaugotų nuo galimos mirties, kuri jos tykojo už kiekvieno kampo. Taip iki šių dienų ji išliko tokia pat jauna ir graži, nė karto nepatyrusi mirties baimės.

21/2000 - Užimta
Maria Barrera
gimė tuo metu klestinčioje Bizantijoje, pasiturinčio pirklio šeimoje, tad niekuomet nepatyrė skurdo ar alkio. Tačiau Bizantija traukė įvairaus plauko padarus, tad dar visai jauna ji susidūrė su ragana, vardu Inez, kuri gebėjo atskirti nemirtingąja, kai ši net pati to nežinojo. Ilgą laiką ji buvo Inez žaisliukas, duodantis savo kraujo kada tik tai buvo reikalinga, mainais į apsaugą. Tik pajutusi ryšį su naujai atgimusia Attara, ji galiausiai išsilaisvino ir pradėjo kurti savo gyvenimą. Nors ir buvo medžiojama, dėl visų žinių sugebėjo išvengti mirties ir net padėjo Lottei uždaryti Innez ir kitas raganas į rojaus kalėjimą, taip atkeršydama už tuos metus vergovės.

23/1000 - Užimta
Jennifer Palmer
iš pažiūros eilinė dvidešimtmetė, gyvenanti savo gyvenimą, kasdien vaikštanti į paskaitas, o po jų dirbanti padavėja bare, tačiau pastaruoju metu ji pradėjo girdėti balsus galvoje ir matyti keistus vaizdinius. Jos kraujas yra pats tyriausias ir pats stipriausias iš visų nemirtingųjų, tačiau mergina iki šiol nežino kokį gyvenimą jai lėmė likimas.

20 - Užimta
Mael Methuselah

Veikėjo veidas: Ben Barnes
Mael buvo vienintelis brolis tarp raganų seserų, kuris taip pat gimė su magiškomis galiomis. Tačiau Mael su seserimis niekada nebūrė, nesimokė netobulėjo. Jis visada išmėgindavo magiškas ribas pats vienas, pats sau. Visada užgoštas seserų, nemylimas, neįvertintas, po seserų dingimo, iš dalies džiaugėsi, mat išaušo jo šlovės valanda. Mael niekada nebuvo užkeikimų ir burtų kūrėjas, jis buvo šedevrų kūrėjas. Būtent jo burtas įtakoja, kad amalas palieka raganas bejėges, būtent jis išrado būdą kaip nužudyti hibridą, būtent dėl jo kaltės vilkolakiai tapo mėnulio vergais, o vėliau sukurti vampyrai degė saulėje. Mael pirmasis sukūręs nemirtingumo gėrimą, kurio išgėręs paprasčiausias žmogus tampa nemirtingu. Šiam genijui nebuvo lemta gyventi amžinai, iš dalies, po žiaurios atakos Mael žuvo. Seserys prikėlė brolį iš numirusių, tačiau kaip bausmę, už jo darbus, atėmė galias. Prisikėlęs Mael išgėrė savo kurto nemirtingumo gėrimo, kurio dėka jis sėkmingai vaikšto šia žeme. Jis papirkinėjo raganas, kad už jį darytų purvinus darbus, jis buvo pradžia visiems mokslininkams. Nors ir be galių, ir šiai dienai Mael yra pavojingiausia būtybė, kuri nesustos, kol neišnaikins visų antgamtinių būtybių, likdamas galingiausiu nemirtingu žmogumi žemėje.

21/3000 - UŽIMTAS
Atgal į viršų Go down
http://whispersofdarkness.forumlt.com/
 
Immortals
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: Our sinners list-
Pereiti į: