rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Vampires

Go down 
AutoriusPranešimas
Dea Haas
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
avatar

posts : 2227
hugs & kisses : 46
Credit : ikona - painofchoco; kodas - naktiestyloj♥

RašytiTemos pavadinimas: Vampires   2016-08-05, 17:04

Aurora Ayre

Veikėjo veidas: Nina Dobrev
Nuo mažens puoselėjusi savo galias, kurias naudodavo tik tam, kad padėtų kitiems.Atsidavimas šeimai, artimiesiems, draugams, niekada nebuvo įvertina, o Auroros gyvenimas buvo ne geresnis nei pelenės. Tą naktį, ji visko atsisakė, kai sužinojo, kad sesuo pateko į bėdą susidūrusi su piktų vilkų gauja. Nebūdama pakankamai galinga, kad padėtų seseriai, ji paprašė "deivių" pagalbos. Išgirdusi pagalbos prašymą Lottie nusprendė atsakyti ir pasinaudodama tamsiąja magija sukūrė pačią pirmą vampyrę. Aurora patapo monstre, nesugebančia sutramdyti kraujo troškimo. Ji viena išskerdė visą vilkų gaują ir veržėsi tolyn, kurdama tokius kaip ji, kurdama hibridus. Kai Graikija skendo kraujyje, Lottie negalėjo leisti tęstis skerdynėms, tad sustabdė ir užmigdė savo kūrinį dviejų tūkstančių metų miegu. Nieko nejausdama ir nesuvokdama ji prasnaudė iki tos minutės, kai seserys ištrūko iš dangaus ir Lottie ją pažadino. Nubudusi ji iš naujo mokėsi apie pasaulį savo šeimą ir visus kitus padarus, kurie buvo sukurti jos ar jos kraujo dėka..Po kurio laiko Aurora pabėgo iš Newporto ir pasileido gyventi didindama vampyrų gretas.

22/2000 - Užimta
Agatha de Medici
Agatha buvo asmeninė Auroros tarnaitė ir palydovė. Ištikimai visur lydėdama Aurorą, Agatha buvo jos antroji auka, vienos išvyko metu. Aurora puolė Agathą negalėdama atsispirti troškuliui. Ne iš kelmo spirta mergina besigindama įkando savo šeimininkei, o šiek tiek vampyrės kraujo pateko į Agathos kraujo sistemą. Po viso šito įvykio, Agathos žaizdos užsiraukė ir ji prabudo kaip vampyrė. Netrukus tarnaitė dingo be žinios, tačiau šiandien sklando gandai apie itin turiningą, krauju aplietą jos gyvenimą.

23/2000 - Laisva
Caius Rosessen
Caius žmona buvo geriausia Auroros draugė, o kadangi vyras su savo žmona "draugavo" nuo pat mažumės, tai ir Aurora buvo jo draugė. Draugystės neagriovė net Auroros gviešimasis svetimo vyro. Amžinai nemirtinga nusiteikusi tapti Aurora nusprendė paversti draugus tokiais kaip ji. Kai Aurora buvo užmigdyta, pora dar ilgai niekino save, už koks tapo, už tai kokia tapo jo žmona. Tačiau pora išliko savimi, svarbiausia, išliko kartu, išmokę gyventi kitaip.

28/2000 - Laisvas
Lana Rosessen
Tyriausia ir švelniausia būtybė kokia gali būti. Tikinti į atleidimo galią ir išganymą. Tik jos dėka Caius panoro gyventi, keistis, tapti geresniu žmogum. Laiminga pora svajojo apie vaikučius ir gyvenimą kartu iki pat mirties. Tačiau štai, Aurorai prisireikė suvilioti Lanos vyrą. Šiam nepasidavus, Lana atleido draugei. Vis dėl to, jos kartu nuo pat mažumės, tačiau Aurora net negalvojo palikti poros. Pasiūliusi jiem amžiną gyvenimą, jaunystę, galią, vampyrė ne ilgai truko paversti juos vampyraia ir beveik iš karto dingo. Ilgą laiką Lana savęs nekentė, nekentė troškulio, kurį jautė, nekentė, kad norint išgyventi ji turi skriausti kitus. Pamažu moteris rado išeitį, būdą kaip išgyventi nežudant žmonių. Pamažu ji su Caium išgyveno tą krizę, ėmė valdyti save ir savo troškulį, mėgino gyventi kaip paprasti žmonės. Praėjo tiek laiko o jie vis dar kartu, vis dar vienas kitą myli, o Lana išliko tokia pat tyra ir gera, kokia buvo. Nors, kai kas nors supykdo, mergina gali būti labai bjauri.

24/2000 - Laisva
Gabriel Percy
Gabriel vienas iš tų nedaugelio, kuris buvo apdovanotas magiškomis galiomis. Pabėgėlis, tarnas, turtingųjų laikomas šiukšle, vaikinas magijos pagalba siekėgauti taip trokštamą pripažinimą. Ar tai pavyko? Jį pastebėjo mergina. Tahlia. Kartu jaunuoliai kūrė grožį ir meilę, kol Aurora, nekenčianti sesers, nepamatė jų laimės. Ji mėgino užpulti seserį, tačiau ši apsigynė. Vėlų vakarą, kai Gabriel ėjo iš Ayre namų, Aurora jo patykojo ir užpuolė. Ji negalėjo leisti, kad sesuo būtų laiminga. Kažkaip, Gabriel virto vampyru ir neteko savo raganiškų galių. Supratęs kad tapo kraujo trokštančiu žvėrim, Gabriel naikino viską kas pasitaikė jo kelyje. Jo kelyje pasimaišė daug nekaltų gyvybių, kurių šeimos nariai iki šių dienų siekia atsiskaityti su vampyru, kurie nenurims kol jo lavono nepamatys savomis akimis. Tik po kelių šimtmečių vaikinas susivokė, kuo tapo, ir iki šios dienos vaikinas gyveno savigraužoj, nekentime toks koks jis yra, norintis mirti, tačiau nežinantis kaip. Iki kol jauna, šių dienų vampyrė nepamilsta Gabriel tokio koks yra. Kokie jie yra. Ir Gabriel pamato kitokį gyvenimą. Prisimena kas yra laimė ir džiaugsmas.

27/2000 - Užimtas
Ethan Evans
Prieš virtimą Ethanas buvo paprasčiausias samdomas žudikas Niujorko mieste. Kadangi buvo netekęs šeimos, žmonos ir pusės metų amžiaus sūnaus, spjovęs ant gyvenimo purvinai užsidirbdavo pinigus. Galiausiai, kai teisingumas atsekė jo pėdas, ir vaikinui ėmė grėsti mirties bausmė, vieną naktį susapnavo žmoną, kuri liepė jam gelbėtis. Ethanas pabėgo iš Niujorko į nelabai kam žinomą miestelį, kur galvą apsukusi ragana jį užkerėjo, paversdama vampyru. Įteikdama žiedą nuo saulės paleido vyruką į laisvę. Visad buvęs tvirtas vyras dabar trapus ir pasimetęs, nežinantis kas su juo vyksta.

23/40 - Laisvas
Sophia Morgan

Veikėjo veidas: Gigi Hadid
Sophia - maištingas ir sunkus vaikas savo šeimoje. Amžinai pridaranti bėdų, mergina galiausiai peržengė tą ribą, kada tėvas garsiai panorėjo jos mirusios. Sophia labai įsižeidė į kuprinę susikrovė daiktus ir išėjo iš namų nekreipdama į motinos ašaras. Apsistojusi mažame motelyje kiek už Niuporto, Sophia susitiko Ethaną - naujai sukurtą alkaną vampyrą. Kai jis ją puolė, mergina buvo nepėsčia gindamasi įkando vampyrui į ranką iki kraujo. Taip lašelis pateko į organizmą, tad nužudyta Sophia netrukus prisikėlė. Ethanas supratęs, kad ši tapo tokia, kaip jis, nepaliko merginos tikėdamasis kartu su ja išsiaiškinti, kas jie per padarai, ir surasti tą raganą, kuri tai padarė, kad visa tai atitaisytų, pakeliui, neatsisakydama pasmaguriauti gražiais vaikinais, ar perversti daugiau vampyrų.

17/40 - Užimta
Samantha Alvares
Noras maištauti, nepritapti, įsimylėjimas ne kokių vaikinų. Štai kas privedė Samanthą prie tapimo vampyre, kai prieš dvidešimt metų, Newporte, Samantha susidėjo su Ethan. Tačiau našlaite likusi mergina skųstis negali, juk jai atsivėrė naujos galimybės, nauji keliai. Ji buvo savo pačios ir kitų valdovė, nebijanti to pareikšti garsiai. Po Ethan mirties, Samantha paliko Newportą dar prieš visą karą, ir atvyko į Palo Alto, kur, pasinaudojusi, kad niekas nežino apie vampyrus, Alvares ėmė akivaizdžiai žudyti žmones, taip atskleisdama apie tai, kokia yra, užsitarnaudama medžiotojų taikinį sau ant nugaros, bei senųjų vampyrų neapykantą, troškimą sunaikingi neatsakingą jauną vampyrę. Gyvenimas nebeatrodė toks gražus, kai už kiekvieno kampo tyko mirtis.

18/38 - Laisva
Benjamin Vandenberg
Prieš maždaug penkiolika metų, kažkur Niujorke, Bejamon užtiko besimaitinančią Agathą. Gal čia nieko per daug neįprasto, tačiau vampyrė maitinosi Benjamin sužadėtine, kuri, po nakties, kito ryto nebesulaukė. Pykčio apimtas vaikinas nepuolė vampyrės, o tapo jos draugu, sužavėjo, privertė įsimylėti. Apakinta Benjamin žavesio, ji vaikiną pervertė vampyru. Spauda ėmė šnekėti apie paslaptingas mirtis, tad Agathai teko dingti. Benas, tapęs vampyru, buvo apsėstas tik vienos minties: susiprasti kas yra jis, kas yra Agatha, ir ją nužudyti taip pat žiauriai ir negailestingai, kaip ji tai padarė jo sužadėtinei. Keliai jį atvedė į mažą miestelį, kuriame, jis ne vienintelis vampyras, o ir pričiupti galingą vampyrę, atrodo neįmanoma. Sudaręs sutartį su vienu iš medžiotojų, kad tik jie pagautų ir nužudytų Agathą, Benas buvo pasiryžęs jam ir jo šeimai atvesti kiekvieną sutiktą vampyrą mirčiai. Tik ar tai nebus paties Bejamino paskutinioji?..

25/20 - Laisvas
Kaya Lennox
Narkomanė prostitutė, vos sulaukusi šešiolikos paliko Las Vegasą ir jo triukšmą iškeitė į mažą miestslį Kalifornijoje. Nors potraukio narkotikams ji neatsikratė, benamę merginą ėmė globoti Holmanų šeima. Praėjusi ne vieną, rebelitaciją, mergina pamažu stojosi ant kojų. Ji baigė mokyklą, net įstojo mokintis teisę. Kaya buvo netyčinė ir atsitiktinė Lanos auka, kurią, sužeistą, norėjusi pagydyti moteris, davė jai savo kraujo. Tačiau Kaya mirė, netrukus prisikėlusi virsmo procese. Virtusi vampyre, Kaya tiesiog sužydėjo: tapo grakščia, dailia ir stilinga dama. Lana su Kajum prisiėmė atsakomybę už tai ką padarė ir ėmėsi globoti jauniklę, mokindami savo gyvenimo būdo. Tačiau tai Kayai nebuvo priimtina, tad ji greitai atsiribojo nuo poros ir ėmė gyventi sau. Nors Kaya netapo žiauria siurbėle, tačiau pasismaginti su žmonėmis, vampyrė neatsisakydavo.

23/28 - Užimta
Mathias Monrov
Mathias buvo geriausias Ethan draugas, Gabby Ethan mergina. Pasklidus žinioms, kad draugas paslaptingai dingo, Mathias rinko Newporto savanorius draugo paieškai. Kelias savaites trukusios paieškos nedavė jokių vaisių, o visai netrukus Ethan grįžo lyg niekur nieko. Žinoma, geriausias draugas pastebėjo, kad vaikinas pasikeitė. Jis tapo jautrus ir nervingas, jį erzino kvapai ir žmonės, o kadaise dievintos Gabby jis nenorėjo net matyti. Už sudaužytą mažosios sesutės širdį atkeršyti pasiryžęs Mathias, niekaip negalėjo pakenkti Ethanui. Jis nejautė skausmo, smūgių. Po vienų muštynių Ethan nužudė draugą, netyčia, žinoma. Negalėdamas jam padėti, Ethan dingo. Netrukus mirštantį vaikiną surado Sophie ir pagydė savo krauju. Netrukus ir Mathias tapo vampyru, pervertęs ir savo seserį, jis sužinojo, kad Furr šeima kalta dėl tokių padarų sukūrimo. Atkeršyti jai niekaip nepavyko, nes raganos mirė nuo Luciaus rankos. Po beveik dvidešimt metų Mathias ir Gabby sužinojo, kad keli Furr palikuoniai gyvena kitame mieste, tad ten ir nuvyko. Tačiau suktas raganas pričiupti nėra taip paprasta

20/20 - Laisvas
Gabby Monrova

Veikėjo veidas: Selena Gomez
Pusę savo gyvenimo mergina pyko ant brolio už perdėtą rūpestį. Kadangi jų tėvai žuvo, kai jie buvo visai jauni, Mathias laikė pareiga rūpintis seserimi, neleisdamas jai daryti beveik nieko. Ir štai stebuklas. Ilgos valandos tikinant brolį, kad Gabby myli Ethaną, jis leido jiem draugauti. Viskas buvo tiesiog puiku, kol Ethanas nesudaužė jaunos Gabby širdutės, palikdama ją skęsti ašarų jūroje. Linksma, vietoje nenustygstanti mergina tapo uždara, tylia, alkoholyje draugiją suradusia savęs besigailiančia panele. Po vienos nakties grįžęs brolis, pasakė, kad jos niekada nepaliks vienos. Prieš tai išsiaiškinęs kaip vyksta pervertimas, ji tą padarė su seserim ir jie išvyko. Bėgant metams, kai Ethan teliko tik prisiminimas, Gabby atgavo savo džiaugsmą, ir tapo kiek žiauria ir savanaude. Flirtas, sužavėjimas, viliojimas, tai buvo kaip žaidimas. Gabby skaudino vieną vaikiną po kito, o tuos kurių nesužavėdavo, nužudydavo. Gabby atsigavo, tačiau prisiekė sau daugkau niekada nepamilti. O tai gan paprasta, kai vampyrai lengvai gali išjungti jausmus ir emocijas.

17/20 - užimta
William Van Allan
Žymus ir garsus Los Angeles chirurgas, pasitaikė Gabby kelyje. Iš pat pradžių, vedęs vyras mėgino atstumti, ant jo lipančią merginą, tikindamas ją, kad jis myli savo žmoną ir dukrytę. Gabby kliūčių nepripažįsta, tad vieną vakarą kai William dirbo, Gabby atėjo į jo namus, žmonai prisistačiusi kaip nėščia meilužė, buvo įleista į vidų. Mergina žiauriai nužudė tiek žmoną tiek vaiką. Tikėdamasi, kad dabar Wilas pasiduos Gabby keram, ji sulaukė jo su lavonais, kol vyras grįžo namo. Pamatęs mirusią savo žmoną, ir dukrą, Wilas puolė Gabby, tačiau iš niekur atsiradęs Mathias, pareiškė, kad jo sesers niekas neskriaus, ir įkandęs William, laukė kol jis nukraujuosm prieš pat jam mirštant, Gabby pervertė Willą. Tai buvo kvaila, nes visus tuos metus Wilas išgyveno su mintim, kad jis prigriebs Gabby ir jos brolį, ir juos nudės. Nudės žiauriau, nei ji nužudė jo šeimą.

27/18 - Užimtas
Demyan Koval
Niekada nelinkęs galvoti apie praeitį, Demyanas sunkiai pamena savo jaunystę. Jis ir brolis kilę iš mažo Ukrainos kaimelio, kuris tuo metu užvirė kovą prieš valdžią. Berniukų tėvai buvo nušauti Ukrainos karių, už prisidėjimą prie maišto. Kaip tėvai krito negyvi ten kur stovėjo, matė Demyan. Jis nieko nelaukė, griebė mažąjį broliuką ir pabėgo. Metai bėgo o jaunuoliai atsidūrė Amerikoje. Nors Demyan broliu rūpinosi labiau nei savimi pačiu, tėvų žūtis jo akyse padarė įtaką. Demyan tapo uždaras, nekalbus, netgi kiek agresyvus. Neilgai truko kai brolių kelyje pasimaišė jauna, žavi, tačiau taip pat gyvenimo nuskriausta mergina. Jos didelių akių žvilgsnis ir ledus tirpdanti šypsena papirko Demyan, tačiau žavioji Dona labiau linko į Symon pusę. Ilgą laiką liepsnojęs meilės trikampis ir pykčiai, galiausiai atvedė jaunuolius į protą, kad jie kartu stipresni ir kad pykčiams jų rate dėl to kuris turės Doną, nėra vietos. Tais pačiais metais trijulę sutiko Mael. Jis sugirdė turėto vampyro kraujo, o po to juos nužudė. Visi trys prisikėlę kaip vampyrai jaunuoliai nekentė to, kuo tapo. Mael pažadėjo kad tai baigsis, kai jie sumedžios ir išžudys tokius kaip jie. Tvirto chatakterio Demyan buvo trijulės vedlys, žiauriausias, negailestingiausias medžiotojas, o medžioklė vaikinui kėlė savotišką laimę.

19/500 - Laisvas
Symon Koval
Symon visada norėjo būti toks kaip brolis
Tvirtas, griežtas, savimi pasitikintis. Tačiau pasitikėjimo jam trūko, o baimė keitė drąsą. Jis leido broliui vesti į priekį, kurį laiką jam visapusiškai pakluso, besąligiškai pasitikėjo. Ir štai jų kelyje pasimaišė Dona. Symonas jautė ir matė, kad gražuolė linksta į jaunėlio pusę, ir nors brolis jiems laimės linkėjo, Symon matė, kad paslapčia jis nori merginos sau. Paklusnumas baigėsi, ir Symonas dėl taip tikėtina meilės, stojo prieš brolį. Tai buvo pirmasis kartas kada Symon pasipriešino vyresnėliui, atėmė iš jo teisę valdyti situaciją. Beprasmis kvirčas ir mini kova, greitai baigėsi. Jie keliavo kartu, rūpinosi vienas kitu, ir Symon suprato, kad Dona ne ta mergina, kurią kuris nors iš brolių turi mylėti. Sudarę sutartį, kad jų trijulės vidinė meilė neišskirs, jie tapo šeima. Po virtimo vampyru, kol Demyan nekentė to kuo tapo, Symon tai buvo gimimas iš naujo. Galia, baimės jausmo užmiršimas, jėga, galimybė turėti viską, tarsi pakeitė vaikiną. Komandos strateguotojas nepralaimėjo dar bei vieno mūšio. Jam pavyko įtikinti brolį, kad jie gali sumedžioti kiekvieną antgamtinę būtybę pasaulyje. Kolkas trijulė pralaimėjimo dar nepatyrė.

18/500 - Laisvas
Dona Bass
Dona nebuvo ta, kuri norėjo turėti abu brolius, kuri norėjo kad broliai mylėtų tik ją. Taip, kai jie susitiko, galbūt ji ir rodė simpatijas Symon, galbūt ji iš tiesų pasiuntė klaidingus signalus ir Demyan. Tačiau kovai dėl merginos įsiterpus tarp brolių, Dona buvo ta, kuri pasakė kad jau gana. Verčiama tekėti už turtingų žemdirbių sūnaus, kuriam jautė tik šleikštulį, Dona atsisakė tai daryti ir buvo išvyta, išsižadėta šeimos. Tada ji sutiko Koval brolius. Jie tapo naująja merginos šeima, kurios ji nenorėjo netekti. Visgi, kai meilės nesusipratimai buvo iššaiškinti, o jaunuoliai tapo artimi kaip niekad, jie gavo tą "dovaną"- virtimą vampyrais. Bent jau taip manė Dona. Vos gavusi galią ji grįžo namo, nužudė savo ir vyru turėjusio tapti jaunuolio šeimas. Tai turėjo būti perspėjimas, kad jos laisvės ir pasirinkimo niekas neatims. Gal net aršiausia ir spontaniškiasia iš trijulės, Dona gali pasigirti didžiausiu nužudytųjų skaičiumi savo sąskaitoje.

18/500 - Laisva
Atgal į viršų Go down
http://whispersofdarkness.forumlt.com/
 
Vampires
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: Our sinners list-
Pereiti į: