rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Werewolves

Go down 
AutoriusPranešimas
Dea Haas
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
avatar

posts : 2227
hugs & kisses : 46
Credit : ikona - painofchoco; kodas - naktiestyloj♥

RašytiTemos pavadinimas: Werewolves   2016-08-05, 16:49

Lucius Morgadé
Pirmasis pasaulio vilkolakis. Kol dar buvo tiesiog žmogus, Lucius tikėjo, kad savo ateitį praleis su Innez, tikėjo kad ją myli, tikėjo kad jie bus puiki šeima. Tačiau tada jis pasivertė. Pasikeitė ir jo jausmai raganai, o kiek vėliau jausmai nubudo saviškei, žaviai merginai, virtusiai vilkolake. Innez buvo palikta, įskaudinta, numesta dėl kitos, kuri, neužilgo Luciui padovanojo dukrą. Visad agresyvus vyras sulig kiekviena diena vis agresyvėjo, vilko pavidale savęs nekontroliuojantis, jis ėmė puldinėti ir draskyti gentainius.Seserys jį įkalino toje dienoje ir laike kai mirė jo mylimoji. Tą pačią dieną išgyvenęs tūkstantmečius, Lucius pajuto, kad jo kaleimas griūna, tad išdidžiai žengia į žemę. Suradęs šių dienų vilkolakius prievarta mėgina pasiimti Alfos pareigas, mėgina nuteikti visus vilkolakius prieš raganas, kursto juos visas išnaikinti. Pradedant Innez, nes būtent ji nužudė antrąją vilkolakę- jo gyvenimo meilę, ir įkalino jį tame košmare amžinybei. Ne viskas pavyko pagal planą, nes Lucius greitai vėl atsidūrė kaleime, kuriame praleido amžinybes. Gavęs antrą progą ištrūkti, Lucius jos nepraleido. Atsidūręs Pala Alto, būtent ten susitinka su mylimąją, seserimi ir dukra, susitinka su visais, kurie mirė. Šis kartas turi būti kitoks. Šį kartą turi prasidėti gyvenimas.. Nors ir keršto Methuselah giminei Lucius neužmiršta nė akimirkai.

26/3000 - Laisvas
Emona Morgadé

Jaunėlė Luciaus sesuo. Jam virtus vilkolakiu, virto ir ji. Gal ji ir nebuvo tokia žiauri kaip brolis, tačiau jų atžvilgiu raganos elgėsi neteisingai. Emona mėgino keršyti už ištremtą brolį ir Athenės mirtį, kiekvieną pilnatį mėgindama prigauti seseris netikėtai. Tačiau Emona buvo paversta į akmenį virsmo metu. Visus tuos amžius ji kentė skausmą ir agoniją, o tai buvo neatleistina. Liuciui privertus vienai raganai išlaisvinti jos seserį, ši atgijo. Ilgus metus patiriamas skausmas ir agonija pavertė Emoną ne mažiau žiaurią nei brolis. Todėl ji stovi tvirtai šalia Liuciaus, skausmu ir prievarta priversdama vilkolakius paklusti jų valiai.

23/3000 - Užimta
Athene Panagopoulos
Trys tūkstančiai metų įkalintai vietoje, kuri tokia panaši į namus, be žmogaus, kuris yra tavo gyvenimo meilė, su pakeleiviu, kuris kasdien primena apie netektį ir mažuoju stebuklu, vienintele šviesa, kuri nuo tavęs kaskart vis toliau atsitraukia - tai Athene gyvenimas. Visada buvusi nuoširdi, tačiau naivi mergina, prieš pat savo mirtį ji pamilo Liucijų, kuris atnešė jai pražūtį. Jos meilė buvo tokia stipri, kad mergina nė nesusimąstė ką aukoja, kai atsidavė gamtai patapdama vilkolake ir prisijungdama prie mylimojo, kuris tik tada ją pastebėjo. Baisūs darbai, kuriais ji užsiėmė, privedė prie to, kad Innez nukreipusi prieš ją patį stipriausią ginklą - magiją, atėmė gyvastį. Ko ji nežinojo, kad Athene savyje augino gyvybę, kuri stebuklingo atsitiktinumo metu išliko gyva, net kūnui mirus. Tik tai jau nebuvo kūdikis, tai buvo jo siela, kuri po antrojo rojaus sukūrimo, kartu su Elijah ir Athene ten įstrigo, tačiau dabar ji yra pasirengusi grįžti, pasirengusi gyventi, pasirengusi atsiimti, už tūkstantmečius įkalinimo.

25/3000 - Laisva
Eleonorah Panagopoulos

Veikėjo veidas: Shelley Henning
Liucijaus ir Athene dukra, kuri dar nė negimusi pateko į kitą pusę, kurioje, priešingai nei visos kitos įstrigusios dvasios, augo ir brendo, su kiekvienais metais tapdama vis išmintingesnė. Eleonorah nepanaši nei į vieną iš tėvų. Ji niekuomet nepasižymėjo nei naivumu, nei galios troškimu, tačiau stebėdama gyvenimą žemėje ėmė trokšti ir pati tai patirti, tad labiau, nei kas kitas nori ištrūkti. Jos santykiai su mama nėra itin artimi. Priešingai, gyvendama rojuje su Elijah ir Athene, ji labiau atsigręžia į vaikiną. Nežinia, galbūt tai kažkokia meilės kibirkštėlė, o galbūt autoriteto jutimas, tačiau per tris tūkstančius metų mergina taip prie jo prisirišo, kad nė neketina paleisti, net ir tada, kai jie vėl vaikščios žemėje. Deja, geri norai ir teliko norais vos tik vartai prasivėrė, Eleonorah išėjo pati pirma, nė neatsigręždama į mamą ar Elijah. Pagaliau gavusi tai ko trokšta, Eleonorah pasinėrė į gyvenimą ir į tai ką jis siūlo. Viskas ima keistis, kai Elijah ir jos šeima virsta realiais žmonėmis, žemėje, kuri pilna neteisybės pyčio keršto, skausmo ir išdavysčių. Nors Eleonorah laiko save savarankiška ir stipria asmenybe, tėvų meilės merginai visad trūko.

17/3000 - Laisva
Blake Sullivan

Veikėjo veidas: Jensen Ackles
Sužinojęs kad Innez gali paversti jį nemirtingu privertė ją įsimylėti, ir ji tai padarė. Innez buvo pasirengusi viską padaryti dėl antro, per visą gyvenimą pamilto vyro, na O Blake tik to ir terekėjo. Žinoma, tai truko daug ilgiau nei vaikinas planavo, o ir du vaikai jau spėjo gimti. Galiausiai, Blake gavo burtą, tačiau taip greitai jis nebėgo. Innez buvo sava, o gal Blake tiesiog pamilo merginą, tik to sau niekad nepripažino. Blake, jausmų nekaustomas, save laikantis amžinai laisvu, nuo niekuo nepriklausomu vyru, tad atėjo laikas, kai jam reikėjo dingti iš Innez ir savo vaikų gyvenimų. Vakarėliai, merginos, viengungiškas gyvenimas kažkdėl Blake neteikė malonumo. Jis jautėsi tuščias.. vienišas.. Praėjo virš šimto metų, kai vyras pasiryžo grįžti pas Innez, pas vaikus.. Tik nežinia ar šeima jo svetingai laukia.

25/220 - Laisvas
Mason Sullivan

Veikėjo veidas: Douglas Booth
Mason Blake proproprosūnėnas, iš sesers, apie kurią vyras niekad nežinojo, linijos. Kadangi Mason buvo netyčiukas, liko su motina ir jos pavarde, kuri per tiek metų dar nemirė. Suradęs savo giminaitį, pasiryžo padėti Blake atgauti šeimą. Visgi jam sutikus Lottie, visos kortos susimaišė, mat vaikinukas pamilo. Ne gana to, visai neseniai jie susilaukė dvynukų, kurie užvirė tikrą peklą miestelyje. Kaip ir dauguma, miręs ir prisikėlęs Mason, tiesiu taikymu lekia ten, kur jo vaikai, tą patį, žinoma, padaro ir Lottie. Ir štai pora vėl susitinka, ir supranta, kad juos jungia daug daugiau nei dvyniai.

22/42 - Laisvas
Cole Scharvin
Niekas to nežino, tačiau prieš tris tūkstančius metų Lucius turėjo savo mini gaują, kurią sudarė ne vien Emona ir Athene bet ir pora genties vyrų. Jie buvo uždaryti kartu su Lucium, tačiau net ir po tiek metų, jiem nepavyko iš ten pasprukti, kaip tai paprastai padarė jų vadas. Tačiau dabar, jie pagaliau vėl vaikšto žeme, ketindami sunaikinti raganas, gražinti savo pirmtaką atgal į žemę ir valdyti visus vilkus. Paskutiniosios misijos Kael su Theo mėgina imtis jau dabar, net nežinodama kad šių dienų alfos, kieti riešutėliai.

23/3000 - Laisvas
Kael Trujillo
Niekas to nežino, tačiau prieš tris tūkstančius metų Lucius turėjo savo mini gaują, kurią sudarė ne vien Emona ir Athene bet ir pora genties vyrų. Jie buvo uždaryti kartu su Lucium, tačiau net ir po tiek metų, jiem nepavyko iš ten pasprukti, kaip tai paprastai padarė jų vadas. Tačiau dabar, jie pagaliau vėl vaikšto žeme, ketindami sunaikinti raganas, gražinti savo pirmtaką atgal į žemę ir valdyti visus vilkus. Paskutiniosios misijos Kael su Theo mėgina imtis jau dabar, net nežinodama kad šių dienų alfos, kieti riešutėliai.

25/3000 - Laisvas
Jeremy Thurston
Nors Jeremis neturi nieko bendro su prieš dvidešimt metų Niuportą valdžiusi Parkerio gauja, tačiau apie jo idealogiją, dar būdamas berniukas vyras girdėjo labai daug. Jis už Jacob niršta ant raganų, nors šios Jeremiui nieko blogo nepadarė. Bet kokie gaujos narių santykiai su ragana ar vampyre, gresia mirtimi. Žiaurus ir ne visada teisingas, tačiau vyras savo gaują sėkmingai valdo jau per dešimt metų saugodamas ne tik vilkolakius bet ir miestelio žmones. Viskas pasikeičia kai iš niekur atvykę vilkolakiai reikalauja valdžios, žadėdami tiek Thurston tiek Regulski gaujas nuvesti į didesnį gėrį. Jeremis tokiom pasakom lengvai nepasiduoda, tačiau trijų tūkstančių metų senumo vilkus nugalėti gana sudėtinga.

36 - Laisvas
Claudia Thurston
Claudia visiškai neprimena tradicinės moters ir mamos. Siekianti padėti vyrui valdžioje, moteris išreiškia neregėtą žiaurumą, neparodo jokio gailesčio. Kartais, ji net ima nurodinėti gaujos vyrams. Nors Jeremis mėgina nuraminti žmoną, valdytojos pozocijos moteris sunkiai atsisako. Pati, su mielu noru, kiekvieną pilnatį puldinėja vietines raganas. Jei ne Jeremis ir jo meilė vaikam, Thurston atžalas galima būtų vadinti našlaičiais.

34 - Laisva
Daniel Thurston
Daniel nėra tikrasis Jeremy ir Claudia sūnus. Ilgą laiką pora negalėjo susilaukti vaikų, o tai buvo būtina- parodyti gaujai būsimą alfą. Paslapčia jie berniuką įsivaikino. Jam sulaukus šešiolikos, Claudia atvedė mergaitę, kurią Daniel privertė nužudyti, kad aktyvuotų savo vilko genus. Daniel niekada nepasižymėjo stipriais nervais, o mergina buvo priversta tyčiotis iš vaikino. Claudios planas pavyko ir jau sekančią pilnatį vaikinas lakstė vilko pavidalu. Kruopščiai mokosi būti alfa, domisi tėvo pozicija ir požiūriu, nors kai kuriais atvejais Daniel daug malonesnis ir atlaidesnis nei tėvas, ar juolabiau mama. Susipažinęs su vilke Eleonorah vaikinas ilgai netruko pradėti ir šiokius tokius santykius.

22 - Laisvas
Emanuella Thurston
Jautriausia gaujos siela, dar neaktyvavusi savo geno. Ne dėl to, kad bijo žudyti, o dėl to, kad virsmas kelia baisų skausmą. Būtent tai didžiausia merginos fobija. Neatsilikdama nuo šių dienų jaunimo, Emanuella paslapčia naktimis sprunka iš namų, kad pasilinksmintų klubuose ar pabūtų su draugais. Būtent per vieną tokį pasilinksminimą Emanuella susipažino su Kalebu. Susitikimas keitė kitą, kol tai išugdė šiltus jausmus. Tik Emanuella nežino, kad Kalebas su ja susitikinėja vien dėl asmeninio keršto.

16 - Laisva
Jack Olliston
Jack buvo pamestinukas, rastas miškuose. Prie jo buvo tik raštelis su kūdikio vardu ir pavarde. Jeremio tėvas, tuometinis Alfa paėmė vaiką ne tik į gaują bet ir į šeimą. Jeremiui tapus Alfa Jack dažnai nepritaria įbroliui, tačiau didelės balso teisės jis neturi. Seniau jis mėgino pasipriešinti Jeremiui ir jo kuriamom taisyklėm, tačiau tai vos neužsibaigė Jack mirtimi.

27 - Laisvas
Riley Black
Šiam vilkui negalioja jokios taisyklės. Jis visada sako ir daro ką tik nori, sukeldamas Jeremiui vien galvos skausmą. Tačiau gauja yra gauja. O Riley yra seniausias gaujos vilkolakis, todėl jam dažnai daug kas būna atleidžiama. Kadangi Jeremis nesugeba susitvarkyti su Riley, to imasi Claudia. O jos metodai kiek žiauresni nei vyro.

25 - Laisvas
Deyan Regulski
Kol Jeremis siekia išnaikinti raganas, Deyan sudaro su jomis įvairias sutartis. Regulski gauja gyvavo prieš penkis šimtus metų, tačiau visi gaujos nariai yra gyvi ir po šiai dienai, būtent dėl to, kad po sandorio su ragana, ji gaują užbūrė senėjimą stabdančiu burtu. Kadaise Deyan pats mylėjo raganą, kuri žuvo. Po to vyras nedrįso įsimylėti dar kartą, nors ir mažas romanas buvo prasidėjęs su Delilah, toliau apart lovos, vyras žengti bijo. Neblogai sutaria su Thurston gauja, nors ir ne visais klausimais, tačiau veikia išvien. Priešingai nei Jeremy, Deyan nėra labai išrankus ir į gaują priima visus norinčius.

31/500 - Laisvas
Delilah Halliwell
Delilah ilgą laiką buvo vieniša vilkė, kol jos nesurado Deyan. Jis pasiūlė priimti gaujos įžadus, o ilgai nesvarsčiusi moteris pasiūlymą priėmė. Skųstis nėra kuo, kai savo gyvenimą pergyveni bene penkis kartus. Nors, šiokia tokia aistra, pavieniai sugulimai su Deyan buvo, iki rimtų santykių tai neprivedė. O ir Alfa nebuvo tam pasiryžęs.

28/400 - Laisva
Simon Regulski
Vyresnis, protingesnis, žavesnis ir žiauresnis. Simon turėjo tapti sekančiu alfa, deja, gauja, balsavo ir pasirinko Deyan. Susipažinęs su Jeremiu, Simon pritaria jo idealogijai ir valdymui. Vyras jau buvo pasiryžęs pasitraukti iš brolio gaujos ir prisijungti prie Jeremio. Tačiau ilgas gyvenimas ir raganų suteiktas nemirtingumas privertė vilką apsigalvoti. Tačiau mintys nuversti brolį nuo alfos posto iki šiol niekaip nepalieka Simon galvos. Jis vis dar tikisi, kad Deyan suklys, ir bus pradėtas priverstinis alfos perrinkimas. Deyan neklystant ir būnant puikiu Alfa, Simonas pats kartais pakaišo pagalius į brolio ratus.

36/500 - Laisvas
Skyler Regulski
Skyler gyvenimas niekad nebuvo kaip iš pasakos. Vietinė kabareto šokėja, prieš kurią smurtavo tuometinis vyras. Ir štai pasirodė Simon su broliu, kurie akimirksniu išvadavo moterį nuo kančios. Tuo metu niekas, net pati Skyler nežinojo, kad yra vilkolakė, kol keršydama nenužudė savo buvusio vyro. Simon pamilo moterį kaip nieką kitą ir laiminant Deyan, pora susituokė susilaukdami dviejų nuostabių sūnų.

29/500 - Laisva
Max Regulski
Ne itin patenkintas dėdės sprendimu sudaryti sutartį su raganom, Max amžiams įstrigo devyniolikmečio kūne. Sunku, kai tau per 500 metų o parduotuvėje norint nusipirkti alaus, prašo asmens dokumento. Tačiau ilgas gyvenimas ir stiprybė, leidžia vaikinui elgtis kaip jis tik nori. Kadangi raganos yra Regulski draugės, Max dažnai ima šokinėti prieš Jeremy, jo gaują, ir antpuolius prieš raganas. Reikalus imasi taisyti Deyan, mat naudingos draugystės su Thurstonais jis neketina prarasti.

19/500 - Laisvas
Micah Regulski
Priešingai nei brolis Micah mėgavosi ilgu gyvenimu. Keitėsi vakarėliai, merginos, pasilinksminimai. Komunikabilus vaikinas kaip skiedra plaukė per gyvenimą, iš jo pasiimdamas viską ką tik įmanoma. Viską sugadina tik simpatija jaunai vampyrei. Nei dėdė nei tėvai tam nepritaria, tačiau atsisakyti merginos Micah tikrai nenori.

18/500 - Laisvas
Atgal į viršų Go down
http://whispersofdarkness.forumlt.com/
 
Werewolves
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: Our sinners list-
Pereiti į: