rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Hybrids

Go down 
AutoriusPranešimas
Dea Haas
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
avatar

posts : 2227
hugs & kisses : 46
Credit : ikona - painofchoco; kodas - naktiestyloj♥

RašytiTemos pavadinimas: Hybrids   2016-08-05, 16:23

Melaina Methuselah
Tuoktuvės jau buvo numatytos, gentis ruošėsi tam svarbiam momentui, kai jauniausioji Iš Methuselah taps būsimo genties vado žmona. Niekas nežinojo, kad Lottie jau buvo nėščia. Dar prieš nutariant kad Lottie turi ištekėti už Elijah, ji matė, kad geriausia draugė, sielos sesė Chrysanthe gviešiasi būsimo genties vado. Įskaudinta, pasidavusi tą sekundę užpuolusiai aistrai Lottie naktį praleido su Luciaus draugu, kuris vėliau virto vilku. Per tą vienintelį nuodėmės ir aistros kartą Lottie pastojo. Tačiau Chrysanthe nesutrukdė jungtuvėms, ir Lottie su Elijah prisiekė amžiną meilę. Iškart po jungtuvių Lottie padovanojo gyvybę žaviai mergaitei. Savaime suprantama, kad Lottie jos negalėjo auginti, teršti gerą savo ar nesenai mirusio vyro vardą. Mergytė buvo nunešta į mišką ir palikta mirti, kai ją surado Selenia. Tamsos, pykčio, kupina vaikystė Melainą darė tokią pat kaip jos globėja. Jei ne vienas kaimo berniukas, vardu Ashur, Melainos siela būtų visiškai pajuodavus. Vaikinukas rodė kas yra grožis, meilė, šviesa, mokydamas mylėti ir Melainą. Vaikai nuo pat mažumės buvo kartu, vienas kitą palaikė, gelbėjo, džiaugėsi ir liūdėjo. Ashur paveldėjo motinos galias, savo amžiui buvo galingas raganius, kuris savo žiniomis dalinosi ir su Chrystalle. Jaunuoliai, užaugę, ant aukščiausio kalno, leidžiantis saulėje, tvirtai susikibę už rankų prisiekė amžinai mylėti vienas kitą. Tai buvo slaptos jungtuvės, kurių metu poros galios pasidalino per pusę. Laimė ilgai netrunka. Gentis iro ir mirė, Selenia pasiglemžė Melainą, liepdama jai pamiršti tą vaikiną, arba jis mirs. Melaina paliko Ashurą, tuo pačiu paliko ir Selenia. Mergina bėgo tolyn nuo praieties, nuo šviesos, panirdama vis giliau į tamsą. Taip ji atsidūrė Graikijoje, Ayre šeimoje, kurioje Melaina įsidarbino  tarnaite. Slaptas romanas su pono broliu Jaego, slapti pasimatymai ir mėginimas pamiršti tikrą meilę mažai padėjo, nes Jaego troško, kad Melaina taptų jo žmona.. Deja, jei kažką ir jautė, kažkur giliai, Melaina to neišleido į paviršių. Mergina ketino bėgti, tačiau buvo užpulta šeimininkės Auroros. Tačiau Melaina nemirė. Ji prisikėlė kaip vampyrė. Viena. Neturėdama nieko. Ji buvo nėščia, o virsmas vampyre vaisių pražudė. Netekusi visko ką turėjo, ji pasidavė tiem troškimam, tapdama baisiausia to laiko kraugere.

18/3000 - Užimta
Ashur Apostle
Chrysanthe ir jos pasiekimo su Elijah vaisius- jo sūnus. Žinoma, to niekas nežinojo, apart pačios Chrysanthe. Ashur gimė beveik tuo pačiu metu kaip ir Melaina, todėl nenuostabu, kad mažoje gentyje augantys bendraamžiai vaikai greitai tapo draugais, o augant pamilo vienas kitą, taip stipriai, kad sujungė ne tik galias bet ir meilę. Kai atrodo, kad turi viską, kai laimė atrodo, valdo viską aplinkui, tai turi kažkas atimti. Selenios paliept, Melaina maldavo, kad Ashur bėgtų, gelbėtųs, svarbiausia, liktų gyvas. O ji jį kada nors susiras, kai bus laisva.Jų keliai susikirto Graikijoje, tačiau po tūkstantmečio Ashur nebepažino mylimosios. Ji jau buvo tapusi vampyre. Ji mėgavosi krauju, žudymu, kitų baime. Tai nebebuvo jo Melaina. Tai buvo monstras. Ashur tapo paskutiniąja Auroros auka, ir Shayeros kraujo pagalba, virto tokiu pat kaip jo "žmona". Tačiau jis negrįžo pas ją. Kad ir kaip skaudėjo palikti, Ashur nė karto neatsigręžė į praeitį ir mylimąją, tikėdamasis, kad ateitis atneš geresnį gyvenimą. Beširdis, viskam abejingas vyras, nors ir žiaurus, greitai išmoko save tvardyti ir nekenkti nekaltiems. Per tiek amžių daug matęs ir patyręs, jis niekad nepamiršo Melainos, nors nuoširdžiai mėgino ją išbraukti iš savo gyvenimo. Kuris laikas, radęs ramiausią, jo galva, miestelį, Ahur nė negalėjo pasapnuoti, kad tiek laiko mėgintą pamiršti Melainą, jis sutiks ir vėl. Tačiau neaišku, ar tarp jų, apart prisiminų, dar kažkas liko.

20/3000 - Laisvas
Dimitri Ivanov
Kadaise, senai senai įkalintos rojuje seserys siekė sukurti stipriausią raganių žemėje, kuris atvertų rojaus vartus. Galias gavo to laiko sukčius ir vagis Dimitri. Pajutęs kad yra stiprus ir galingas, vaikinas ėmė siautėti, žudydamas ir valdydamas visus kas tik pasitaiko jo kelyje. Dimitri keliavo nesustodamas, kol jo kelyje nepasimaišė seserys Thora ir Thallulah. Pamilęs Thorą, kuri savo stiprybe ir teisingumu pakeitė Dimitri požiūrį į gyvenimą, jie dar ilgai lydėjo vienas kitą per gyvenimą, kol  jam kelyje pasimaišė Aurora- pirmoji, rojaus seserų sukurta vampyrė. Ji jį nužudė su savo krauju Dimitri organizme ir vyras prisikėlė. Tiesa, virsmas vampyru iš lėto jį žudė, tačiau  vaikiną atrado netoliese buvusi Melaina, kurios kraujyje dar buvo nemirtingosios kraujas, ji davė jo atsigerti iš savo riešo, taip išgelbėdama Dimitri nuo mirties,  ir paverdama tokiu kaip ji pati- hibridu. Virsmas, beveik mirtis, privertė Thorą palikti Dimitri, manant kad ryto jis nebesulauks. Dimitri liko vienas.Tapus nenugalimu monstru ir netekus savo meilės, jam mažiausiai rūpėjo ką jis turi nuveikti, pašventęs gyvenimą Thoros suradimui. Nesėkmingos paieškos privedė Dimitri prie savo senų įpročių, ir jis tęsė žiaurias ir kraugeriškas žudynes.Kol jo su Thora, bei žinoma Thallulah keliai vėl nesusipynė Palo Alto. Atrodo, niekas nebetrukdo porai būti laimingai, tačiau yra Tallulah, kuri iš švelnios būtybės tapo žiauria žudike, pasiryžusia pelnyti Dimitri meilę, ir atsikratyti seserimi. Meilės trikampiai greitai nublanksta, kai prasideda žudynės. Dimitri ketino pasiimti Thorą ir pabėgti, ten kur sunkiau, tačiau Tallulah, susimokiusi su raganomis tiek Dimitri, tiek seserį ištrėmė į jų baisiausių košmarų kaleimą. Netruko daug laiko praeiti, kai vyras buvo iš ten ištrauktas, nuožmenis ir piktesnis nei kada nors ankščiau.

30/2500 - Laisvas
Faye De Maine
Ayre šeima buvo ne vieninteliai raganiai prieš du tūkstančius metų. Po tragiškos tėvų žūties, De Maine  vaikai taip pat buvo apdovanoti galiomis. Faye stipri, gyvenimo nebijanti, kiek savanaudiška pirmagimė, leido savo tėvams mirti, ginant vaikus nuo vilkolakių antpuolio.Faye buvo pirmoji Essie talkininkė puoselėjant juodąją magiją, mažiausiai rūpinosi broliu ir seserim. Kai naktį Aurora atėjo į jų namus, Faye ketino išnešti kudašių, paliekant savo šeimą mirti, tačiau nespėjo tapdama  Auroros auka. Prieš pat jai ir jos broliui bei sesei numirštant, atėjo Essie, kuri davė jiem kažkokio kraujo, ir prikėlė naujam gyvenimui. Virtus kraugere, Faye nebebuvo Essie ir jos šeimos draugė, tapo Helenos ir Markos taikiniu, tad merginai nieko neliko tik išvykti, kol jos neištiko antroji ir tikroji mirtis. Ilgus metus saugodama savo kailį, Faye rūpinosi tik savimi, savo gerove ir savo laime. Pala Alto Faye pasiekė su ta mintim, kad ten antgamtinių būtybių miestas, kuriame ras tuos, kuriuos reikia nužudyti.

25/2000 - Laisva
Alexander de Maine
Kaip vienintelis gyvas likęs šeimos vyras, Alexander rūpinosi seserimis kaip niekas kitas. Gaila, kad iš to pačio molio drėbtos sesutės to niekad nevertino. Po tėvų žūties apsiėmęs valdyti šeimos ūkį, vaikinas buvo per daug užimtas, ir kai seserys įsimylėdavo vis naujus vaikinus, Alexanderiui moteriška meilė buvo svetima. Po Auroros išpuolio ir prisikėlimo antram gyvenimui, Alexander pasekė Faye pėdomis ir išvyko kaip įmanoma toliau. Vampyrizmas atvėrė vaikinui akis ir galimybes, o kai ūkio ir namų nebeliko, jis pasidavė gyvenimo teikiamiem malonumam. Apie 1500-1600-uosius metus jis ilgą laiką buvo Anglijos karalienės meilužis, tačiau kai buvo atskleista, jog jis žvėris, o ne žmogus, jam teko bėgti. Po kelių šimtų metų pasiekęs Ameriką, vis kitur, vis kituose miestuose Alexander kūrė savo verslus ir įmones, kol kelias jį atvedė į Palo Alto. Hibridas čia nebūtų pasilikęs, jei ne netyčia sutiktos seserys, kurios po dviejų tūkstantmečių visai nutrūko nuo pavadžio.

23/2000 - Laisvas
Mae de Maine
Jauniausias, tačiau neprasčiausias De Maine vaikas. Mae pirmoji sužinojo apie magiškas galias, netyčia padegusi tvartą. Po to karto mergina kruopščiai puoselelėjo ir valdė galias, trokšdama tapti geresne už Faye. Seseriai pasiruošus bėgti, Mae bėgo kartu, tačiau po kurio laiko, Mae išgirdo iš sesers, kad mažoji kelią turi tęsti viena, kad Faye turi savo reikalų, savo gyvenimą, o mažoji sesuo tik trukdo.Visko mačiusi ir patyrusi mergina, atrado mažą, ramų, pilną skanių žmonių miestelį, kuriame netruko sukurti naujus savo namus. Daug kartų "mylėjusi", tačiau nesėkmingai, šiai dienai meile nebetiki.

21/2000 - Laisva
Demarcus Alden
Demarcus Marko sūnus, jausnystės klaida, kuri gimė po vienos nakties, kai Marko buvo susipykęs su Helena. Demarcus motina davė vaikui savo pavardę, neleisdama nė pagalvoti apie Ayre, ir patyčias, esant bekurtu. Uždaras, niekuo nepasitikintis vaikinas greitai surado gerą, artimą draugą. Maeliui reikėjo galingų raganių armijos, o pirmuoju jos nariu tapo būtent Demarcus. Ilgus dešimtmečius praleidę kartu, vaikinai tapo kaip broliai, gasdindami kitus, bei mėgindami naujausius Maelio beprotiškus išradimus ant gyvų, niekuo dėtų žmonių. Vieną vakarą, vaikinams švenčiant dar vieną nusisekusį ekspermentą ir kuriant planus, kaip užvaldyti pasaulį, vietiniame bare, pasirodė ištroškusi Aurora. Nenutuokdama, kad tai netikras jos brolis, vampyrė pasinaudojo lengvu flirtu, truputį manipuliacijos, ir štai, Demarcusas pats atkišo kaklo arteriją. Aurora, nesugebėjo sustoti, ir vaikinas merdėjo už baro kampo. Jei ne Maelis, Demarcus nebūtų išgyvenęs. Virtęs hibridu, vaikinas įsidrąsino, nes tikėjo, kad galingesnių už jį nėra. Dabar ir jam, ir Maeliui atviros visos durys, prieš akis visas spalvingas pasaulis. Tarp vaikinų greitai įsiterpė mergina- Maelio vyriausia sesuo Innez. Maelis ketino atsikratyti tos, kuri, greičiausiai, atėmė iš jo magiją, na o Demarcus gynė savo damą, kuri jau spėjo įkristi į akį. Vaikinai išsitraukė karo kirvius, o Innez netrukus dingo. Demarcus dar sekė ataušusiais merginos pėdsakais, deja, jos nebesutiko. Daugiau jokių meilių vaikinas neturėjo, mat suprato, kad jokia mergina neverta aukojimosi ar kančių.

23/2000 - Užimtas
Ernestha Delley
Dimitri, prieš Aurorai užmiegant, išsaugojo jos kraujo, dėl visa pikta. Jis turėjo ir šiek tiek nemirtingosios kraujo. Tas kraujas pravertė, kai klajojantis vyrukas sutiko Ernesta. Tai ir nebuvo ta beprotiška meilė, jie nežadėjo amžiais likti kartu, tačiau Dimitrijui reikėjo stipraus sąjungininko ir kompanjono. Ernesta buvo šaulė, medžiotoja, tiekianti savo kaimui sumedžiotų gyvūnų mėsą ir kailį. Ne kas diena yra matomos medžiojančios merginos, kurios kaimą saugo nuo vilkų ir kitų plėšrių gyvūnų. Dimitri pervertė Ernestą vampyre su turėtu Auroros ir Shayeros krauju. Tapusi nemirtinga mergina sukilo prieš kelis, miškuose gyvenusius vilkolakius, šitaip sukeldama karą tarp žmonių ir vilkų. Po vienos, kruvinosios nakties, viso kaimo gyventojai buvo išpjauti ir išmėsinėti vilkolakių. Maldavimais išsiprašęs būti perverčiamas tokiu kaip sesuo, Lucianas jau buvo dingęs, o Ernestai neliko nieko kito, kaip keliauti toliau, kartu su Dimitri.

24/1000 - Laisva
Lucian Delley
prasidėjus vilkolakių antpuoliams ir prasiliejus kraujui, priešingai nei sesuo, drąsa nepasižymintis vaikinas tą naktį dingo. Galbūt jis netapo drąsiu ar didvyriu, tačiau išmokęs valdyti savo galias ir jėgą, Lucianas įgavo daugiau pasitikėjimo savimi. Kelios santuokos, kelios, mirusios žmonos, ilgą laiką privertė likti vienišu, nors tikrosios meilės Lucian nepamiršo.

22/1000 - Laisvas
Diego Methuselah - Sullivan
Prieš dvidešimt metų jis ir jo dvynė sesuo gimė iš didžiausios aistros vilkolakiui ir galingiausiai, seniausiai pasaulio raganai. Vos po gimimo Lottie užaugino vaikus magijos pagalba, nes į žemę grįžę priešai siekė atkeršyti Lottei ir jos seserims, o Diegas ir Charlie buvo puiki priemonė kerštui. Jis nelabai pamena kas nutiko jo mamai, jis su seserim taip pat nežino kur jų tėvas. Kelių žmonių, kurie dirbo Lottei, dvyniai buvo atvežti į Pala Alto, o po dvidešimt metų, Diegas ėmėsi atidarinėti klubus Palo Alto mieste, Charlie su mielu noru prie jo prisijungė.Tik po dvidešimt vienerių metų, tie žmonės papaskojo Diegui kas jie ir kodėl jais rūpinas. Diegas labai skeptiškai žiūri į "globėjus" ir jais nepasitiki, nekreipdamas dėmesio, kad jie dvynius ištraukia iš vis naujų bėdų.

21 - Laisvas
Charlie Methuselah - Sullivan
Labiau panašėjanti į mamą, nei Diego, Charlei labiausiai rūpinosi savimi, nei kuo nors kitu. Žinoma, brolis buvo ir bus artimiausias, svarbiausias šeimos narys, kurį Charlie mylės iki grabo lentos, visgi, mergina labiau tenkina savo norus ir užgaidas. Vos tik sužinojusi kad Diego pradeda nuosavą klubų verslą, su mielu noru prisideda, tapdama tinklo veidu, ir žinoma žiauriąja darbdave ir derybininke. Gyvenimas, atrodo, teka sava vaga, kai iš niekur atsiranda sesuo, apie kurią dvyniai nė nėra girdėję,o paskui ją atsiranda ir pati mama, bei, žinoma, mistinis tėvas, kurį pažinti Charlie troško labiausiai. Gaila, kad šeimos susitikimas ne dėl gerų tikslų, o dėl ūžusio ir praūžusio karo, po kurio, ramybė horizonte dar nenusimato.

21 - Užimta
Nathaniel Sullivan
Nathaniel niekada nebuvo paklusnus vaikas. Kvailas nusistatymas, kad jo niekas nemyli, tėvo pavyzdžio trūkumas, Innez vertė vargti labiau, nei bet kurią kitą mamą. Dingimai savaitėmis, vakarėliai, svaigalai, ir žinoma merginos. Nathaniel nepriminė raganiaus. Jausdama pavojų, Innez užmigdė savo vaikus,tam kad apsaugotų. O dabar, po šimto metų, kai, jau atrodo saugu, Innez juos prikelia naujam, visiškai kitokiam gyvenimui.

20/100 - Laisvas
Byanka Sullivan
Nors pati Byanka ti ir nežino bet ji gyva jau daug daugiau nei ji gali įsivaizduoti. Innez ją ir jos brolį buvo užmidžiusi ilgiem metam. Tėvo nepažinojusi Byanka, tiesiog apsimeta kad toks neegzistuoja. Šiek tiek isteriška mergina visą paauglystę susideda su ne tom kompanijom, savo magiją iškeisdama į draugus ar vakarėlius, dėl to, jos su Innez dažniausiai pykstasi. Ypač dabar, kai gyvenimas gali pasiūlyti daugiau nei prieš šimtą metų, o Byanka, pikta ant motions už jos tokį elgesį, stengiasi ją siutinti ir nervinti kaip tik įmanoma labiau.

19/100 - Laisva
Atgal į viršų Go down
http://whispersofdarkness.forumlt.com/
 
Hybrids
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: Our sinners list-
Pereiti į: