rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Witches

Go down 
AutoriusPranešimas
Dea Haas
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
avatar

posts : 2227
hugs & kisses : 46
Credit : ikona - painofchoco; kodas - naktiestyloj♥

RašytiTemos pavadinimas: Witches   2016-08-05, 16:09

Kaden Delaroix
Talijos ir jos vyro pirmagimis. Berniukas paveldėjo magijos galias, tačiau be galo silpnas. Nors mama visad palaikė ir mokino, magija neišaugo iki tikro raganiaus lygio. Todėl vaikinas augo itin piktas, jausdamasis nepilnaverčiu, linkęs naudoti fizinę jėgą ir net smurtą. Tik simpatija kitos raganių šeimos dukrai ima po truputį jį raminti.

20/25 - Laisvas
Amaya Delaroix
Nuo pat gimimo kol tėtis dar buvo šalia, jis lepino savo princesę. Net ir per daug nes mergina išaugo visiška diva ir pamaiva, pripratusi gauti tai ko nori bet kokia kaina.Po tėvo išėjimo, jai liko tik mama ir brolis, kurie, kantriai mokėsi magijos, ją tobulino. Amayai tai pasidarė įdomu. Kiek gi nuostabių dalykų galima atlikti su turima galia! Mergina ėmė mokintis burti, bet ne iš mamos, ar kitų šeimos narių, o iš senų, netyčia surastų Essies burtų knygų. Mergina prisijaukino juodąją magiją. Vos sulaukusi šešiolikos,Amaya per pykčius ir ginčus su mama, pagaliau gavo leidimą išvykti pagastroliuoti po Ameriką. Tačiau gyvenimo rankose siekiančiai raganaitei to buvo maža, tad ji paslapčia išvyko į Europą. Gyvenimas Europoje nebuvo blogas. Kitokie vaikinai, kitokie vakarėliai, kitokia magija. Amaya  mokėsi įvairiausios magijos, stiprėdami kiekvieną dieną, kol kartu nusprendė grįžti namo. Tačiau namų jie nebeturėjo.. Apsigyvenus Palo Alto, iš niekur atsirado jų tėvas, o Amaya išsiilgusi buvimo tėtuko mergaite, atsakė į jo pagalbos šauksmą, pasiryždama padėti kuo tik reikės, neklausydama brolio nepasiduoti vyro įtakai, ir būti atsargesnei.

18/25 - Laisva
Diara Furr
Visada ištikima mamos lėlytė. Deja, kai ši liepė neprasidėt su vilkolakiais, nepaklausė ir įsimylėjo vieną jų. Tačiau tos šeimos pagrindinis įstatymas tuoktis tik su tos pačios rūšies atstovais ir uždraudė jaunuolių meilę. Įskaudinta ir supykdyta mergina mėgino užleisti prakeiksmą ant tos šeimos, deja, jos galios buvo per silpnos, tačiau tai puikiai užsiutino vilkolakių šeimą, kad ši pilnaties metu ėmė puldinėt visus raganius. Innez netruko nubausti Diarą mirties bausme, už nusižengimą, neatitaisomą karo pradžią. Dvidešimt metų mergina blaškėsi anapus, ieškodama išeities grįžti, tačiau veltui, kol vieną dieną, jos siela kažkieno stebuklo dėka buvo iš ten ištraukta. Susipažinusi su gelbėtoja, Selenia, Diara pažadėjo amžiną ištikimybę merginai, kuriai abejotina ar tai kada nors bus reikalinga. Vos tik mieste nebeliko magijos, o Innez ir Diaros neskyrė nežemiškas galių skirtumas, Furr išlepėlė, nevengia keršydama užsipulti Innez ir kitų jos seserų.

22/20 - Laisva
Adrian Furr
Adrian nuo pat jaunystės per daug įsitraukė į juodąją magiją. Galbūt tai jį paskatino dėmesio trūkumas, mat mama rūpinos vyresnėmis dukromis. Pajautęs galią ir malonumą, vaikinas įsijautė į nekaltųjų kankinimą. Pasekmės - Adrian neteko savo galių. Tikslas- jas susigrąžinti. Jis net drįso to paprašyti aukštesniųjų materijų, tačiau nieko neįvyko, nes jo galios atimtos teisingai. Tačiau Adrian pasiryžęs jas atgauti bet kokia kaina o jas atgavęs atkeršyti visiem, kurie nuo jo nusisuko. Stebuklo metu jis gavo nepaprasto dydžio galias, kuriomis nepaprastai džiaugėsi. Štai jis atkeršys visiem, bus nenugalimas. Tačiau vieną dieną pasirodžius kažkokiai merginai ir pareiškus, kad tos galios jos, ir ji atėjusi jų atsiimti, vaikinas tik nusijuokia, nė neketina savo dovanos kam nors dovanoti. Visgi karas su nepažįstamąja paliko jį visiškai be galių ir su didžiuliu keršto troškimu. Adrian iš Newporto išvyko ankščkau nei prasidėjo karas ir žudynės, su manipuliacijom ir grasinimais jis atėmė galias iš kažkokios merginos. Visiškai atsitiktinai jis atklysta į Palo alto. Klube susipažinęs su gražuole Charlie, jis iškarto ją įsižiūri. Apsisprendęs niekur neišvykti ir pavergti hibridės širdį, bei atmušti jos vaikiną, Adrian nė nenutuokia, kad Charlie kažkada iš jo galias atėmusios merginos dukra..

21/20 - Laisva
Eliana Ewing
Niekas nei iš Furr nei iš Ewing šeimos nežino, kodėl šie du jaunuoliai susituokė. Nors motina nenorėjo išleist dukters pas kitą raganių šeimą, kito pasirinkimo neturėjo. Tiesa, Eliana buvo neištikima savo vyrui, su vienu žaviu vilkolakiu, kurį jis nužudė. Tai tik dar labiau prisidėjo prie vilkolakių atakos. Kai santykiai pasiekė kritinę ribą, o vyro, Eliana visai nenorėjo prarasti, ji įkalbino Darviną išvykti, dviese, toli, toli, kur bus tik dviese. Porą metų sutuoktiniai krizes sprendė Graikijoje, Kretos saloje, kur buvo sukurtas jų atgimusios meilės vaisius. Eliana norėjo, kad vaikas gimtų namie, susikrovė daiktus ir kartu su vyru grįžo į Newportą. Vos nusileidus lėktuvui, moteris pradėjo gimdyti. Suteikusi gyvybę žaviam berniukui, Eliana su šeima grįžo į namus, grįžo tiesiai į žudynių centrą. Mergina vos spėjo apsaugoti sūnų, kai jos siela jau ėmė klaidžioti dangaus labirintuose. Visus tuos metus, stebėdama, kaip auga jos sūnus, Eliana graužė save, kad negali būti šalia jo. Vos ištrūkusi iš kalėjimo, moteris atlėkė pas sūnų atsiimti už prarastą laiką.

21/20 - Laisva
Darvin Ewing
Kadangi augo be tėvų, vaikų namuose, vaikinas nežinojo kas jis toks yra ir kodėl moka daryti tai, ką daro. Vieną dieną, atėjo Marguerite, ketvirtoji, žemėje gyvenanti sesuo. Papasakojusi vaikinui apie tai kas jis yra, išsivedė jį iš vaikų namų. Užsiminusi kad vos sulaukęs pilnametystės, Darvinas privalo vesti kitą raganaitę, ir pasakiusi kad grįš kai jis ves, dingo. Nors Darvinas nežinojo kam to reikia, sutikęs patikusią mergaitę, vedė. Gal santuoka ir nebuvo tobula, pilna melo, skaumo, išdavysčių, Furr šeimos neapykantos, visgi Darvinas pamilo savo žmoną, kuri padovanojo jam sūnų. Prisiekęs, kad šį kartą viskas bus kitaip, Darvinas tik stipriau kūreno šeimos židinį.

24/20 - Laisvas
David Ewing
Kad ir kokią santykių krizę savais laikais išgyveno Darvinas su Eliana, dėl merginos neištikimybės, vis dėl to jie ją ištvėrė ir negana to, susilaukė nuostabaus sūnaus. Kelis metus po tėvų mirties David keliavo po Europą ir Ameriką, mėgindamas atrasti save, nes magija ir turimos galios vaikino nedomino. Jis įstojo į Universitetą, kad tik galėtų gyventi kaip normalus jaunuolis. Būtent ten vaikinas sutiko kitą raganą Avery, kurios rankos jis ir paprašė. Avery nesuvokė nieko apie raganas ir savo galias, tad David pamiršo savo nusistatymą prieš magiją, , nes Avery jam tikrai patiko. Jis ėmė ją mokyti magijos paslapčių, kas juos tik dar labiau suartino. Vieno vakarėlio metu, paveiktas alkoholio,  David nuklydo į kairę. Atrodo, nieko baisaus, tačiau ta mergina pastojo. Nors ir abejingas, tačiau iš mamos paveldėjęs atsakomybės jausmą, David atvyksta į Palo Alto, pas būsimą jo vaiko motiną. Tačiau jis nė nenutuokia, kad atvyko tiesiai į antgamtinių būtybių egzistavimo centrą. Dar labiau situaciją apsunkina ir netikėtai atvykusi sužadėtinė, kuri sužino kas nutiko.

20 - Laisvas
Avery Ridde
Pirmaisiais studijų metais Avery susipažino su tokiu pat kaip ji. David irgi buvo raganius, kuris žinojo apie galias ir kitas būtybes daugiau nei pasimetusi mergaičiukė. Vaikinas mokė merginą kaip valdyti magiją, kaip burti ir ką reiškia būti ragana. Pamažu tai išaugo į gražią, darnią draugystę. Po metų laiko pora susižadėjo. Kursiokai pavydėjo tokios gražios meilės, tokio darnumo, jiem buvo žadama puiki ateitis. Tačiau, praėjus pusei metų po sužadėtuvių David pasidarė keistas, jis paliko Avery, tik užsiminęs, kad turi svarbių reikalų. Netrukus Avery sužinojo, kad David metė mokslus. Susekusi sužadėtinį, Avery atvyko į Palo Alto, kur jos laukė nemaloni staigmena. Kažkokia mergina laukiasi David vaiko.

19 - Laisva
Emily Furr
Emily visad žinojo, kad jos šeima sukūrė vampyrus, kad jos mama ir jos meilė sukėlė karą tarp raganų ir vilkolakių. Nors šiai dienai mažai kas žino apie tuos incidentus, mergina vis tiek gėdijasi savo pavardės. O Emily turi tik ją vieną, mat Diarai mergytė gimė po atsitiktinio sugulimo. Visaip juodą dėmę stengdamasi nuplauti mergina yra geriausia visame kame. Geriausia mergina, draugė, patarėja, net ragana. Nors merginos galios ribotos ir ne itin didelės, jas Emily skiria gydymui, pagalbai, paguodai. Dėl jos tyros sielos ir gerumo, ją pastebėjo ir Kaden, kurio gyvenimas buvo ne visai šviesus. Savo ruožtu, Furr prėmė Kadeną tokį koks jis yra, atsiduodama jam ir jų santykiam visu šimtu procentų.

17 - UŽIMTA
Rosalie Johnson
Rosalie, tėvų palikta benamė. Tokia bent jau buvo, kol jos kelyje nepasimaišė Adrianas. Jis matė, kad mergina turi galių, kad nieko apie jas nenusimano, tad nemažą dalį jų vaikinas tiesiog pasivogė. Nors ir ketino, vaikinas neišvyko, jį patraukė Rosalie tvirtumas, abejingumas, gyvenimo tikslo nematymas. Jis ėmė mokinti kas yra raganavimas, kaip suvaldyti galias, bent jau tas, kurių jis iš jos nepavogė. Kai Rosalie išmoko ne tik galios valdymo bet ir juodosios magijos pagrindų, Adrian tikėjo, savo misiją įvykdęs, todėl išvyko. Rosalie spėjo pamilti vaikiną, tad po metų jį susirado. Tačiau Adrianas, atrodo spėjo pamiršti Rosalie ir sėkmingai burkavo su visai kita mergina. Įskaudinta ir pikta Rosalie prisiekė sau šitaip visko nepalikti. o išmokti juodosios magijos pagrindai pagaliau gali pasitarnauti.

18 - Laisva
Stella Artois
Stella niekada nebuvo ragana. Ji net arbatos skanios nemokėjo išvirti. Tačiau susituokus su Declanu, dalis jo galių atiteko Stellai. Ji gerai nepažinojo vaikino, kai tekėjo, tad povedybinę kelionę pakeitė pyktis, mat tą pačią naktį mergina galiomis sudaužė savo veidrodį. Visgi, pora susituokusi neskubėjo skirtis, o Declan gavo šansą pasiaiškinti ir mokyti Stellos to ką moka pats. Sužinojusi apie Dimitri, Stella kasdien gyvena baimės laukimu, kada tas baisus monstras ateis jos vyro. Tačiau tuščiomis mergina nelaukia. Ji savus namus apkerėjo visais žinomais burtais.

24 - UŽIMTA
Declan Artois
Prieš šimtą metų Artois buvo galinga raganų šeima, kruopščiai besirūpinanti palikuoniais ir pavardės plėtimu. Tais laikais tai buvo žinomiausia juodąją magiją naudojanti šeima, savo žinias ir galias perduodanti naujoms kartoms. Prieš šešis metus, kol nesutiko Stellos, Declan buvo Dimitri ištikimiausias padėjėjas. Tai truko iki tol, kol hibridas nusprendė kad Artois jam nebereikalingas, tačiau jis per daug žinojo, kad galėtų gyventi. Deja, Dimitri nežinojo, kad daugiau nei pusę savo galių Declan slėpė, o puolamas puikiai apsigynė. Po pusės metų jis susipažino su Stella, kurią beveik iš karto vedė. Tačiau jų gyvenimas ne toks ramus kaip gali pasirodyt. Dimitri grįš Declano. Ir pora tai žino.

26
Atgal į viršų Go down
http://whispersofdarkness.forumlt.com/
 
Witches
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: Our sinners list-
Pereiti į: