rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Oldest witches

Go down 
AutoriusPranešimas
Dea Haas
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
avatar

posts : 2227
hugs & kisses : 46
Credit : ikona - painofchoco; kodas - naktiestyloj♥

RašytiTemos pavadinimas: Oldest witches   2016-08-05, 15:49

Chrysanthe Apostle
Maištinga, impulsyvi, tačiau vieniša, arba laisva siela, kaip kad jauna mergina dažnai mėgo save vadinti, tačiau niekuo neįprasta, kaip ir visi likę gentainiai, Chrysanthe visada turėjo laukinę širdį. Slapti pabėgimai į miškus, pavojų ir nuotykių paieška, šunybės, bei kenkimas silpnesniem. Jaunos merginos gyvenimas niekada nebuvo liūdnas. Netruko Chrysanthe susibendrauti ir su bendraamže Lottie. Merginos su kiekviena diena sutardavo vis geriau, Chrysanthe atvėrė savo laukinę pusę, na o Lottie parodė, kokius stebuklus moka daryti. Pamažu merginos susipažindino ir su gražiausiais bei geriausiais genties vaikinais. Netruko į merginos akį įkristi vyriausias genties vado sūnus Elijah, kuris, deja, į Chrysanthe niekada nežvelgė kaip į moterį, ar būsimą žmoną, nes Elijah buvo pažadėtai kitai- Lottei. Nenuleisdama rankų, Chrysanthe savo žavesiu visaip mėgino užkariauti jaunuolio širdį ir protą, kas, geriausioje draugėje budino priešę.
Po Elijah mirties, pasinaudojusi sužeistos širdies, ir šoko ištiktos draugės patiklumu, Chrysanthe įtikino Lottie, kad ji gali padėti, jei tik jauniausioji Methuselah pasidalins savo galiomis su Chrysanthe. Trumpas, tačiau sudėtingas ritualas, ir Chrysanthe jau save galėjo vadinti ragana. Nesikuklinant ji naudojo visą turimą galią, pamiršdama pažadą Lottei, padėti prikelti jos vyrą. Po vieno barnio Chrysanthe net mėgino prakeikti Lottę, deja, mergina nė nenutuokė, kad kelia ranką prieš originalę. Po kurio laiko, kai seserys sukūrė pirmuosius rojaus kaleimus, Lottie nė sekundei nemastydama ten ištrėmė ir Chrysanthe. Kelis kartus, tačiau neilgam, Chrysanthe iš ten ištrūkusi sugebėjo prisirinkti pilną sąrašą priešų, kurie tik ir trokšta merginos galvos. Trečias grįžimo į žemę kartas turėtų nemeluoti. Chrysanthe grįžo, ketindama sunaikinti viską, kas Lottei brangiausia, pradedant jos vaikais.

20/3000 - Laisva
Tallulah Coneta
Klajoklė, pabėgėlė iš genties, kuri nesenai išmirė dėl užpuolusio maro. Tik stebuklo dėka Tallulah spėjo pabėgti nepaliesta mirties. Ilgą laiką, klajojusi viena po negyvenamas žemes, po kurio laiko mergina susipažino su tokiu pat klajokliu Dimitri vardu. Atšiaurus, vienišas, kiek griežtas vyras iš karto pakerėjo merginą. Tallulah siūlė Dimitri likti kartu, keliauti kartu į miestus ir miestelius. Pamažu Dimitri pakerėjo merginos žavesys, optimistiškumas, nuoširdumas. Nors jis nenorėjo prie jos labai prisirišti, visgi atskleidė jai savo galias, rodydamas kokį grožį gali sukurti. Savotiški jausmai jungė šiuos jaunuolius, Dimitri net pasidalino galiomis su Tallulah. Jaunuoliai jau planavo gyvenimą kartu, prisiekti amžiną meilę, tačiau iš niekur atsiradusi Thora, Tallulos sesuo, sumaišė visas kortas. Dimitri dėmesys nuo Tallulos atiteko Thorai, ir nors Tallulah buvo pasiryžusi kovoti dėl Dimitri meilės, kova buvo beprasmė. Neakla mergina matė, jog mylimas vyras iš tiesų myli jos seserį. Po ilgą laiką trukusių meilės trikampių, Tallulah pasiryžo juos palikti, ir išvykusi ieškoti laimės, mergina niekad neieškojo nei sesers, nei Dimitri, kurio, iš savo širdies per tiek tūkstanmečių nepavyko išmesti.

20/2500 - Laisva
Thora Coneta
Sulig Thoros gimimu, mirė merginų motina. Visa gentis stebėjosi. Gimė tvirta asmenybė. Ir iš tiesų. Tėvo širdžiai neatlaikius skausmo mirus žmonai, būtent Thora perėmė genties vadės pareigas. Tuo metu, kaip ir viduramžiais, moterys neturėjo labai daug galios, jos gimdė vaikus, kūrė laužą ir rinko uogas. Tačiau jau mažytė Thora eidavo su tėvu ir vyrais į medžioklę, nutildydavo net stipriausią genties vyrą, šitaip užsitarnaudama pagarbą ir visapusišką pasitikėjimą. Tačiau net tokia kaip Thora, negalėjo nuspėti netikėtai užklupsiančio maro. Kol vieni mėgino bėgti ir gelbėtis kaip tai padarė Tallulah, visada pavydėjusi sesei pagarbos ir dėmesio, Thora liko iki galo. Adelina ilgai stebėjo Thorą, jos atsidavimą, tvirtumą, todėl ją apdovanojo magija, kuri padėjo išsigelbėti nuo maro. Orginalę tiesiog sužavėjo merginos drąsa ir tvirtumas, švelnumas persipinantis su žiaurumu. Teisingumas ir griežtumas. Juk pati Adelina kadaise buvo tokia pat.  Kai visa gentis mirė, mergina liko gyva. Sudeginusi lavonus juos paaukodama dievam, ji patraukė tolyn. Pati gerai nežinodama kur eina, ar ką jai toliau reikia daryti, magija, tarsi pati atvedė į miškus, kuriuose laikinai apsistojo Tallulah ir Dimitri. Nors vaikinas žavėjosi Tallulah, pasirodžiusi Thora visiškai pakerėjo Dimitri, priversdama jį pamilti kaip niekad jis to nedarė.Tallulai palikus porą, jie abu, tvirtai susikibę už rankų, tvirtai žengė į ateitį ir naują gyvenimą. Tačiau tai negalėjo tęstis amžinai. Thora ir Dimitri išsiskyrė beveik po 500 metų, tačiau vienas apie kitą niekada nepamiršo.

18/2500 - Laisva
Theodore Ayre
Vyriausias, pirmasis vaikas, didžiausias galvos skausmas tėvam. Theo augo sunkaus charakterio, jam vienam ši šeima atrodė nesveika. Jis visada mėgino užstoti jaunėlę Aurorą, apginti nuo tėvų priespaudos, priversti juos duoti jai tiek pat, kiek duoda ir jam su Tahlia. Jis vienintelis mylėjo mažylę ir ją visad mėgino ginti. Deja, veltui. Keldamas maištą prieš motiną, nieko nelaimėjo, tik pats buvo išvytas iš namų. Aurora norėjo išeiti su juo kartu, deja, brolis to neleido. Jis dar buvo grįžęs namo, po motinos mirties, tačiau greitai vėl išvyko. Pašventęs gyvenimą vakarėliams ir lengvabūdiškumui taip niekad ir nesukūrė šeimos. Pasauly neliko nė vieno kraštelio, kurio Theo nebūtų aplankęs, jame neprisidirbęs.  Ne kartą miręs ir vėl prisikėlęs, raganius nepasimoko iki šių dienų. Jis mėgzta riziką, dažniausiai galvoja tik ką nors padaręs. Spontaniškas ir nekantrus. Kartais, net kiek trenktas ir amžinai nesuaugantis Theo, sužino apie Newport, ir kad jo sesės gyvena būtent ten. Šis miestelis sekanti raganiaus stotelė. Susiradęs Aurorą Theo tampa didžiausiu vampyrų mylėtoju, nes būtent tokia yra jo mylimiausia sesuo. Net orginaliosioms raganoms grįžus ir pradėjus karą tarp rasių, vaikinas nesitraukė nuo Auroros iki kol jiem abiem neišaušo paskutinis rytas. Po dvidešimties metų, Theo yra prikeliamas ir gražinamas į žemę, o jį gražinusi magija atveda tiesiai į Pala Alto miestelį, kuriame ramiu gyvenimu nė nekvepia.

26/2000 - Laisvas
Tahlia Delaroix
Tahlia niekada nebuvo stipri ragana. Tai lėmė sėkmingas socialinis gyvenimas. Išvaizdi, charizmatiška mergina buvo geriausia ir populiariausia savo mieste. Magija Tahliai, priešingai nei Aurorai, nebuvo reikalinga kažką gauti ar kažko pasiekti, ji visa tai gavo pati, savo jėgomis. Išaugusi ir pačiuose gražiausiuose savo metuose, Tahlia susipažino su Eli. Ji tikėjo, kad myli vaikiną, svajojo sukurti šeimą su juo. Netruko praeiti daug laiko ir jaunavedžiai jau gyveno kartu. Tačiau Eli buvo savimi nepasitikintis savanaudis, kuris pamatęs, kad žmona nėra galinga ragana, tuo naudojosi. Greitai Tahliai rožėmis klotas gyvenimas apsidrėbė purvais. Ilgus metus ji buvo žeminama vyro, kenčianti patyčias, magišką priepaudą, gal kartais net smurtą. Sukaupusi visas jėgas, moteris pabėgo nuo Eli, išsilaisvino ir pradėjo savarankišką gyvenimą. Po nėsėkmingos santuokos Tahlia ėmė mokytis magijos, stiprino galias, ir visad svajojo apie savo nuosavą žolelių šiltnamį. Per tūkstančius metų patyrusi visko, Tahlia vėl susitinka Eli. Pasimatymai, romantiškos dovanos, iš naujo gimusi meilė ir dar vienos, santuoką atnaujinančios vedybos. Nusipirkę jaukų namuką Newporte, Delaroix’ai kūrė darnią šeimą, tarsi Eli būtų visai kitas žmogus. Žinoma gėris ir rūpestingo vyro portretas negalėjo tęstis ilgai. Eli paliko žmoną ir du mažus vaikus, nepasakęs nė žodžio. Po dvidešimties metų jo ir Tahlios bei vaikų keliai vėl susikerta, tik šį kartą, tai įvyksta ką tik karo zona buvusiame Pala Alto mieste…

23/2000 - Laisva
Eli Delaroix
Eli gimė tam, kad naiktintų viską, kitiem  kada nors buvo brangu. Jis tai darė ir su Tahlios gyvenimu, paversdamas ją asmenine verge. Kadangi mergina nebuvo galinga ragana, vaikinas ją visiškai valdė, žemino ir daiktino. Vis dėl to, žmona pasiryžo ir pabėgo, laimės ieškoti. Eli liko vienas. Jo nekentė draugai, šeima. Jis liko atstumtuoju, niekšu, griaunančiu kitų gyvenimus. Trumpi, nesėkmingi romanai, netektys, skausmas, lydėjo Eli visus tuos metus. Kol jis vėl nesutiko savo žmonos. Ji buvo kitokia: tvirta, stipresnė, gražesnė. Ji privertė Eli širdį suvirpėti, privertė jį nertis iš kailio, kad tik jie būtų kartu. Po vaikų gimimo, Eli užspaudė rutina, tad, ieškodamas nuotykių, jis paliko savo šeimą. Vieno vilkolakių išpuolio metu, raganius mirė. Tik įdomu ar tuo patikės įskaudinta ir antrą kartą išduota žmona? Eli prisikėlė, prisikėlė tam, kad grįžų pas šeimą, pakeliui išžudydamas visus vilkolakius.

28/2000 - Laisvas
Gwyneira Amatucci
Gwyneira buvo tuometinio imperatoriaus duktė. Išlepusi, pasipūtusi, kiek tuščia, pripratusi viską gauti patiektą ant lėkštutės. Tokios imperatoraitės joks vyras nenorėjo imti į žmonas, tad Gwyneira tapo vis bjauresnė ir vis aikštingesnė. Viskas priėjo iki to, kad pats imperatorius grasino mirtim visiem, kurie atsisakys imti jo dukrą į žmonas. Taip merginos kelyje pasitaikė Theodore, nepastovus, vėjavaikiškas Ayre šeimos pirmagimis. Jam tai buvo tarsi pramoga, tarsi iššūkis sužavėti imperatoraitę. O ir pats imperatorius negalėjo raganiui kažkaip pakenkti. Vedybom net nekvepėjo, tačiau Theodore pavyko atrasti jautriąją ir švelniąją merginos pusę. Netrukus Theo žuvo, kažkaip perteikęs savo galias merginai,  o Gwyneira vėl tapo "dėmesio reikalaujančia, išpuikusia kale".  Šiai dienai raganaitė liko tokia pati, tik turinti galių. Neilgai truko kol ji nusižiūrėjo miesto merą, visaip  mėgindama jį sužavėti privalumu laikydama iš kažkur sužinotą informaciją, kad jo žmona suka slaptą romaną su kitu.

19/2000 - Laisva
Jaego Ayre
Jaego jaunesnis Markos brolis, kartu su broliu jo žmona ir seserim įgavęs galių iš "dievų". Gyvenęs su broliu ir jo šeima neilgai trukus į tuos namus parsivedė ir žmoną. Turtingų žemdirbių dukrą, gražią, mielą bei rūpestingą merginą. Tačiau žavesys naujai žmonai greitai dingo, vos namuose pradėjo dirbti nauja tarnaitė. Jauna, paslaptinga ir beproto žavinga Melaina , kuri taip pat buvo ragana. Deja, tų laikų taisyklės draudė skirtis, o juolabiau turtingiem vesti vergus ir tarnus. Tačiau Jaego nepajėgė įsakyti savo širdžiai, kuri pamilo tarnaitę. Merginai paslaptingai ir greitai prisiruošus išvykti, Jaego jau buvo nusižengęs tvarkai ir pradėjęs skirtis su žmona. Tai nepakeitė Melainos  sprendimo, nes ir jos širdis paslapčia priklausė kitam. tačiau Jaego buvo be galo užsispyręs, ir vistiek išsiskyrė su žmona, dar ilgai buvo vienas, tikėdamasis, kad Melaina grįš. Per visą gyvenimą vyras neturėjo jokios kitos moters, tenkinosi tik vienos nakties nuotykiais. Merginos širdis visada priklausė kitam, o šiai dienai ji tokios neturi. Tačiau Jaego nepasiduodantis vyras, visada gaunantis ko nori. Tačiau ar atkovoti moterį ir liks vyro pagrindiniu tikslu, kai aplinkui baisūs grobuonys ir žudynės kasdien..

29/2000 - Laisvas
Essie Durant
Essie niekada nebuvo bloga. Ji tiesiog visad norėjo būti tvirta ir galinga. Juk visgi ji augo kaip tarnų duktė, vadinasi tiek ją tiek Heleną kiti vaikai galėjo žeminti ir įžeidinėti. Visad smulkutė, jauno veido, jaunesnė nei atrodo, ji buvo puikus objektas patyčiom. Sužinojusi kad ji su seserim gali daryti stebuklus, savo galią Essie naudojo tam, kad kiti ją pradėtų gerbti, nustotų žeminti. Augant mergina suprato, kad su savo galiomis gali daug. Tačiau tai neapsaugojo nuo prievartos ir netikėto nėštumo. Ji niekad nesugebėjo mylėti savo sūnaus, kuris buvo bjauriausio merginai nutinkančio dalyko vaisius. Nors jos vaikas ir gavo maistą bei pastogę, išsilavinimą, tačiau iš jos jis niekad negavo meilės. Taip pamažu Essie atrado juodąją magiją, kurią naudojo keršyti skriaudėjam, skriausti einančius prieš ją. Dėl savo nevaldomo blogio, noro viską sunaikinti, visiems atkeršyti ir valdyti kitus, pasitelkdama baimę, mergina, dangaus seserų nuosprendžiu, buvo ištremta į laiko ir erdvės kalėjimą. Niekas nežinojo, kad Lottie, kuri buvo Essie kūrėja, veikdama prieš seseris, sukurs tiltą, leidžiantį raganai patekti į rojų pas jas. Net pakliuvusi į dangų, ragana nesustojo, pasiliko teisę sau užkerėti kitus, stiprinti juodąją magiją, ją naudoti prieš likusius žemėje. Jos laimei, Lottie visuomet pritardavo tokiems veiksmams, pati prisidėdama, tad dangus skilo į gerąją ir tamsiąją pusę. Ilgainiui tamsiosios pusės atstovės, nors ir nebuvo susaistytos giminystės ryšiais, ėmė puikiai sutarti, tapo seserimis. Kai vartai į žemę vėl buvo atverti, jos nusileido su vienu tikslu - valdyti. Tik klausimas ar tiek metų puoselėta draugystė neiširs, kai jų noras turėti valdžią peraugs sukurtą draugystės ryšį.

30/3000 - Laisva
Sebastian Durant
Ir kiek gi daug nelaimingų žmonių augo tais laikais, kai motinos ir tėvai siekė naudos tik sau. Sebastian visada buvo atstumtasis, ir motina to neslėpė parodyti. Dar būdamas vaikas jis ieškojo paguodos pas tetą, pusbrolį, puseseres, tačiau ta šeima buvo dar labiau sutrupėjus nei Essies ir Sebastian santykių. Ir tada jo gyvenime atsirado Innez. Gal tai nebuvo romantiški santykiai, tačiau ji atvėrė įskaudintą vaikino sielą, parodė kas yra gėris ir meilė. Kad kita diena bus geresnė. Todėl Sebastian išvyko iš Graikijos kartu su  Innez, norėdamas, patirti tikrą gyvenimą. Nebaigus Innez gėrio kurso, vaikinas pasuko savais keliais, gyvendamas per amžius taip kaip tik nori, nešvaisdydamas savo gyvenimo. Po ilgų metų Sebastian suranda Innez Newporte, kur miestelis užmiršęs kas yra ramus gyvenimas. Čia vaikinas ir pasilieka, nes žino, kad bus reikalingas. Paaukojęs savo gyvybę ir sielos laisvę, rojuje Sebastian kantriai laukė tos akimirkos kai galės grįžti į žemę. Tai akirmirkai išaušus, vaikinas ruošia sunkiąją artileriją prieš motiną, kuri, jo žiniomis taip pat vaikšto Pala Alto miesto gatvėmis, žinoma, nepamiršdamas ir pasiimti iš to, ką siūlo 21amžius.

22/3000 - Laisvas
Atgal į viršų Go down
http://whispersofdarkness.forumlt.com/
 
Oldest witches
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: Our sinners list-
Pereiti į: