rodiklisrodiklis  Veikėjų sąrašasVeikėjų sąrašas  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Original witches

Go down 
AutoriusPranešimas
Kristes2
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
avatar

posts : 2227
hugs & kisses : 46
Credit : ikona - painofchoco; kodas - naktiestyloj♥

RašytiTemos pavadinimas: Original witches   2016-08-05, 15:18

Innez Methuselah

Veikėjo veidas: Adelaide Kane

Innez dar galima sieti su teisingumu, valdingumu. Tvirto charakterio mergina pasilikdavo teisę spręsti, kaip turi būti panaudojama magija, kaip ji turi būti puoselėjama ir koks Methuselah seserų naudojamos magijos tikslas. Vyriausia, prisiimanti visą atsakomybę mergina, save laikė dorumo įsikūnijimu. Innez atsakingai augino likusias seseris, po motinos mirties, nevengė joms įskiepyti šeimos ir genties vertybių. Kovotoja už gėrį ir taiką, genties saugumą, Innez niekada nepabūgdavo panaudoti savo magiją ne vien gėriui kurti, bet ir bausti. Tobulos sesers, atstojančios motiną, draugę, ir viską ko reikėjo mažosioms seserims,įvaizdis ėmė griūti, kai Innez pamilo Lucių. Slapti susitikinėjimai miškuose, gražiausi meilės pažadai, ir pirmieji kartai kartu. Ši istorija turėjo turėti laimingą pabaigą, deja, Lucius virto vilkolakiu ir savo meilę atidavei kitai, tokiai kaip jis pats. Po karo su vilkolakių antpuoliais, po rojaus sukūrimo, Innez stebuklingo atsitiktinumo dėka, liko žemėje. Tačiau tuo pačiu, jos šešėlis atsidūrė rojuje, kartu su seserimis, kurios visą tą laiką, galvojo, kad Innez su jomis. Nors nė dienos nenustojo ieškoti išeičių kaip išvaduoti seseris iš jų sukurto kalėjimo, Innez nepamiršo ir savo gyvenimo, kurį, kad ir kaip graužė kaltė, gyveno. Pasaulis su kiekvienais metais keitėsi, augo. Innez pažino kas yra blogis, pyktis, savanaudiškumas, ji matė, kad gyvenimas nėra vien tik grožiu nulietas, kaip kad buvo seniau, ji išmoko keršyti ir bausti, o ne vien mėgti ir padėti. Per visus metus mačiusi ir gerų ir blogų laikų, Innez grįžo į savo namus, kur iš mažos genties kaimelio augo miestai ir miesteliai. Šimtus  metų atgal iki šių dienų, mergina vėl pažino meilę, kurią pajautė ne kam kitam o dar vienam vilkolakiui, Blake,  nuo kurio susilaukė dviejų gražių vaikų. Atvykusi su jais į Niuportą, kurio vietoje kadaise buvo jų genties žemės Innez tikėjosi, kad rado sau ir savo šeimai vietą ir ramybę. Išvadavusi seseris iš kalėjimo, deja, ji išvadavo ir visus, kuriuos per visus metus ji ir jos seserys įkalino. Tarp jų ir Lucių.. Karas po karo, tačiau Innez ir vėl laisva, pasiryžusi padaryti galą visoms žudynėms ir per tiek metų susikaupusiems nesutarimams.

24/3000 - Užimta
Marguerite Methuselah

Veikėjo veidas: Emilia Clarke
Be abejonės Margarita visad buvo šeimos žmogus. Ji būdavo ta grandis, kuri jungė visas seseris, ta, kuri išspręsdavo bet kokį kilusį nesutarimą. Tai vienintelė sesuo kuri visada vadovaudavosi protu,o ne instinktais, o jos tikslus paskaičiavimas ne kartą pasirodė naudingas. Būtent Marguerite rojaus kampelyje guodė seseris, kad jos visa tai ištaisys ir sutvarkys, kad tai bus vieta, apie kurią svajojo. Merginom pasitarus, kad iš žemės veikti būtų patogiau, Margarita pasisiūlė ten keliauti, nes ji buvo tikra, kad sugebės atsispirti nuodėmėm ir pagundom. Margarita grįžo į savo saugotą kūną, deja, be savo galių. Tikriausiai dėl to, kad Innez nebuvo kartu rojuje, nebuvo jos galių, siuntimas į žemę nepavyko. Tačiau Margarita nepasidavė, pasiryžusi rasti išeitį ir būdą kaip išlaisvinti seseris. Tai padariusi kartu su Innez, Marguerite atgavo dalį savo galių, kurias aktyviai puoselėjo ir augino. Marguerite vienintelė, kuri nepuolė kariauti. Vos tik prasidėjo karas tarp raganų ir vilkų, mergina pabėgo iš Niuporto. Ji niekad nebūtų grįžus į Niuportą, nei vykus į Pala Alto, jei ne atgimusių seserų šauksmas

23/3000 - UŽIMTA
Adelina Methuselah

Adeliną visada buvo galima laikyti šeimos uola. Ji tiek fizine tiek moraline pusėmis buvo tvirta mergina, turinčia savo nuomonę bei nebijanti ją išreikšti garsiai. Dažniausiai ji pradėdavo visus konfliktus, mat Adelina visad buvo pakankamai valdinga, siekianti, kad viskas vyktų taip kaip nori ji. Būtent ji pasiūlė ištremti pirmuosius vilkolakius, įtikindama seseris, kad jie neš bėdą ir negandas, būtent jos siela iro ir blaškėsi kalėjime, būtent ji daugiausiai kontroliuodavo raganius iš žemės, leisdama sau kištis į gyvųjų gyvenimus. Nors Adelina nėra bloga, tačiau ji turi savitą teisingumo supratimą. Jai grįžus į žemę Adelina tapo beveik nesukalbama, pykstanti ant visko ir visų, pasileisdama gyventi kiek nerūpestingo gyvenimo, patirti viską ką naujoji žemė jai siūlo, karts nuo karto giliai širdyje panorėdama tapti ta nors ir tvirta, tačiau mylinčia, kuriančia gėrį mergina.

21/3000 - Laisva
Lottie Methuselah

Veikėjo veidas: Phoebe Tonkin
Jauniausia, tačiau tikrai ne pati švelniausia iš seserų. Jau nuo mažens Lottie su savimi nešiojosi dalelę blogio, tačiau visi tai pamatė tik tuomet, kai per jos vestuves su Elijum, Lucijus nurovė jaunajam galvą. Jau tada ji pulsavo juodąja energija, tačiau tik po kurio laiko, kai ėmė ja naudotis, tapo tuo ką dabar matote. Per savo gyvenimą rojuje ji apsuko ne vienam žmogui ir raganiui galvas. Pirmoji buvo Essie, su kuria pasidalinus galiomis, Lottie įgavo pasekėją. Vėliau Aurora, kurią mergina pavertė vampyre. Kiek vėliau sekė ir dar kelios nekaltos sielos, tačiau viskas pasikeitė, kuomet ji grįžo į žemę ir netikėtai sutiko Mason. Nors iki tol jos krūtinėje virė tik noras atkeršyti, po pažinties su vaikinu ji įgavo naują tikslą, o kartu su tikslu ir du mažylius dvynukus, kuriuos saugodama nuo pavojaus užkeikė, priversdama kūdikystę praskrieti, vaikystę pralėkti ir jau po savaitės jie atrodė ir mąstė kaip sveiki 13-mečiai. Kariaudama dviem frontais Lottie pasipriešino seserims, užrakindama jas kalėjimuose, tačiau pralošė kovą prieš Liucijų. Visi galvojo, kad mergina mirė, tačiau niekas nežino, kad jau tada dvyniai buvo pakankamai galingi, jog sukurtų saugią vietą mamos sielai, jog vėliau ji galėtų grįžti. Burtas buvo toks stiprus, kad Lottie ne vienintelė buvo uždaryta kalėjime - į juos pateko visi. Dvidešimt metų ragana praleido nuosavame kalėjime, kuomet jos brolis rūpinosi jos kūnu lygiai taip, kaip ir likusių seserų, tik kitoje vietoje, atokiau nuo Paolo Alto. Tai ir buvo pagrindinė priežastis dėl ko Selenijai ištraukus visus iš kalėjimų, jos dvynė sesuo pateko į visiškai kitą - šviesiaplaukės jaunos raganos, kurios niekas nepažįsta ir kuri nė negyveno šiame mieste, kūną.

20/3000 - Užimta

Selenia Newell

Veikėjo veidas: Phoebe Tonkin
Jei kam nors teko akis į akį susidurti su Lottie Methuselah, jie galėtų pasakyti, kad tos raganaitės blogoji pusė iš tiesų yra tarsi mažas pūkuotukas, palyginti su Selenia. Vieni pereina į tamsiąją pusę dėl kažkokių nuopolių, kiti dėl netektų meilių ar šeimų, treti, nes buvo atstumti. Selenia jau gimė tamsia siela, o jos akyse niekas niekad nematė jokios šviesos. Vos tik Amica pagimdė dvynukes, Lotte ir Selenia, Attarah liepė ją išnešti, palikti, net nužudyti, nes mergytė atneš vien skausmą ir nelaimes. Amica, patikėjusi, atidavė Selenią Attarai, kuri paliko naujagimę miške. Methuselah šeimoje niekada nebuvo kalbama apie Lotties seserį dvynę, apie kurią, išskyrus tėvus ir Amicos seserį niekas nežinojo. Stebuklas, tačiau Selenia nemirė, augo tvirta, galinga ragana. Nuo pat mažų dienų Selenia vogė kitų kūnus, kitų gyvenimus, savo tikrąjį kūną, identiškos išvaizdos kaip Lottie, paslėpusi po devyniais magijos užraktais.
Seleniai nereikėjo ilgai galvoti, kai Lottie išmetė savo nuodėmės persunktą pirmagimę, kurią, augino kaip savą, tikėdamasi, kad kada nors būtent Melaina padės susitvarkyti su visais, kurie tik stos skersai kelio, siekiant sužlugdyti visą Methuselah giminę ir viso senojo pasaulio atstovus, tuo pačiu, nuo seno skiepydama dukterėčiai neapykantą tikrąjai savo motinai.
Per amžius, skirtingi vardai, skirtingos gyvenimo istorijos, skirtingi kūnai, ir baimę sėjanti mirtis, ten kur praeina ši nuožmioji ragana. Tarsi vien tik žudymas ir kankinimai palaiko merginoje gyvastį. Amžinai viena, vieniša, palikta vienintelės kompanijonės, Melainos, ne kartą palaikyta psichine ligone, Selenia buvo ta, kuri atvykusi į Pala Alto, pirmiausia privertė pirmą pasitaikiusį jaunuolį, pasirašyti po vedybų popieriais, kad raganos niekas nesietų su nei viena žinoma pavarde. Žiauriai nužudžiusi savo vyrą, išleisdama iš jo visą kraują, Selenia ėmėsi dangaus pasaulio, iš kurio išleido seseris ir visus kitus padarus iš rojaus, atrakinusi jo vartus, būtent Selenia apkerėjo būrelį raganų, sukurti burtą, kurio neįveiktų net originaliosios raganos, kad mieste nebebūtų magijos. Ir po tiek tūkstantmečių, Selenia yra pasiruošusi nusiimti amžinąją savo kaukę, grįždama į originalų savo kūną, bei pasirodydama savo seserims, kurios nieko apie šią merginą nė nėra girdėjusios.  Tačiau abejotina, kad tai bus malonus šeimos susirinkimas, žinant kiek dienų Selenia troško savomis rankomis pribaigti Lottę, kitas seseris, ir ją išdavusią Melainą. Tačiau kraujo troškimas nėra toks būtinas, kai pusę, į gyvenimą grįžusių padarų trokšta originaliųjų seserų mirties.

20/3000 - Užimta
Atgal į viršų Go down
http://whispersofdarkness.forumlt.com/
 
Original witches
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: Our sinners list-
Pereiti į: