Sweet Sin
Niuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas - tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella - vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.Jau nuo seno vietinės raganos sudarė taikos sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.Tačiau... (tęsinį skaitykite ČIA). 
Kitas veikėjas:
Share | 
 

 Stačios uolos

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Dea Haas
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
avatar
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
posts : 2216
hugs & kisses : 46
Credit : ikona - painofchoco; kodas - naktiestyloj♥
RašytiTemos pavadinimas: Stačios uolos   2016-08-01, 18:08She had power over the most magnificent forces on Earth, but she still didn’t feel like she had power over the most important thing of all—her own heart ♥.
Atgal į viršų Go down
http://whispersofdarkness.forumlt.com/
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stačios uolos   2017-03-26, 23:26

Danielis nebuvo ramaus gyvenimo mėgėjas. Kiekvieną dieną jam reikėjo patirti ekstremalių pojūčių, o geriausiai adrenalinas užkildavo darant kažką ypatingai pavojingo. Nusitrenkęs gerą gabalą kelio iki kalnų, vaikinas net nepajautė, kaip atsidūrė prie uolų, kurios kuo toliau, tuo darėsi statesnės. Vienas kojos slystelėjimas ir Danielis būtų nukritęs į "prarają", o pakankamai akivaizdu, jog kritimo nuo tokio aukščio joks mirtingasis nebūtų išgyvenęs. Atsargiai dėliodamas kojas, Danielis ėjo uolos viršumi, viena akimi žiūrėdamas žemyn. Gerai, ten prarajos gal ir nebuvo, tačiau nukristi iš ganėtinai didelio aukščio medžiotojas visgi prisibijojo, o ta baimė, ko gero, ir paskatino vaikiną galiausiai nustoti ėjus pirmyn. Iš pradžių pritūpęs, o vėliau ir atsisėdęs ant pačio uolos krašto, Danielis apsidairė. Akrofobija jo nekankino, tad su pasimėgavimu apžiūrinėdamas vaizdus, atsiveriančius iš gan aukštai buvusios vietos, vaikinas stebėjosi, jog gamtoje galima pamatyti tokių įspūdingų reginių. Mieste tokio natūralumo išvysti negalėjai, ir tai suvokdamas, medžiotojas stengėsi naudotis pasitaikiusia proga, kol dar pats nenusirito nuo šios uolos.
Atgal į viršų Go down
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stačios uolos   2017-03-27, 17:42

Negalėjai sakyt, kad mergina nemėgo lankytis gamtoje. Iš tiesų ten ji praleisdavo labai daug laiko, nes čia galėdavo pabūt viena su savim ir būt tokia kokia yra - atsipalaiduot nuo visos įtampos, kurią nuolat jaučia tarp žmonių. Ten, kur jų nėra ji jaučiasi geriau, gali šypsotis pati sau, neturi būt “išjungus” visų emocijų kurias jaučia. Bludinėjo ant vienos iš uolų ir šokinėjo nuo akmens ant akmens, kol galiausiai pamatė vaikiną, kurį iškart atpažino. Plačiai nusišysojus mergina pasitaisė plaukus ir jam nepastebėjus nuliuoksėjo prie jo iš už nugaros ir uždengus šiam akis toliau šypsojosi pati sau iškart po to pasilenkus jam prie ausies.
- Spėk kas,-sukikena pasijautus taip, lyg vėl būtų vaikystėje.
Atgal į viršų Go down
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stačios uolos   2017-03-29, 01:34

Šios uolos buvo pakankamai atoki vieta nuo civilizacijos ir gana logiška tikėtis, kad tokiose apylinkėse sutikti kažkokį kitą žmogų šansų nėra labai daug. Taigi, atsipalaidavęs ir užtikrintas, kad joks kitas beprotis čia neužklys, norėdamas pašokinėti nuo uolų, Danielis taip ir sėdėjo ant krašto, apžiūrinėdamas apylinkes, kol vaizdas užtemo, kažkieno rankoms uždengus jo akis. Vaikinas kiek išsigando, o tai irgi pateisinama, kadangi tikėjosi čia pabūti vienas, tačiau baimę tuoj pat nuvijo šalia ausies nuskambėjęs balselis, kurį Danielis bet kur būtų atpažinęs.
- Mikė Pukuotukas atėjęs atsiimti pavogto medaus..? - nekaltai paklausė instinktyviai pasukdamas galvą į tą pusę, iš kurios sklido balsas.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stačios uolos   

Atgal į viršų Go down
 
Stačios uolos
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: senos 3-
Pereiti į: