Sweet Sin
Niuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas - tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella - vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.Jau nuo seno vietinės raganos sudarė taikos sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.Tačiau... (tęsinį skaitykite ČIA). 
Kitas veikėjas:
Share | 
 

 Skardis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Dea Haas
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
avatar
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
posts : 2214
hugs & kisses : 46
Credit : ikona - painofchoco; kodas - naktiestyloj♥
RašytiTemos pavadinimas: Skardis   2016-08-01, 17:54She had power over the most magnificent forces on Earth, but she still didn’t feel like she had power over the most important thing of all—her own heart ♥.
Atgal į viršų Go down
http://whispersofdarkness.forumlt.com/ Online
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   2017-03-01, 19:56

Myles pabodo būti mieste, tad norui tapus sunkiai pakeliamu, vaikinas atkeliavo prie jūros, kad galėtu pabūti toliau nuo visko. Keliavo be jokios mašinos, tad kelias buvo nemažas. Bet galiausiai pasiekęs savo norima vieta, sustojo. Čia nesimatė nė gyvos dvasios, ir tas pradžiugino. Būtu kitokiu atveju, pasimėgavęs tokiais žmonių dingimais ar numetimais nuo skardžio. Tad jeigu to nereikėjo daryti, ir vaikinas laimingesnis.
Lengvu žingsniu nuėjo link krašto ir taip atsisėdo, kad jo padai būtu beveik ant krašto pačio. Truputis rizikos, gal pagerins jo gana niūria nuotaika dabar. Šio miesto tempas ir visi jo žinomi padarėliai, pradeda labai įkyrėti. Net mintys kilo, iškeliauti kur nors, kad nebūtu tiek jį žinančių. Būtu gal paprastesnis gyvenimas.
Išsitraukė iš savo palto vidinės kišenės tokią savo mėgstamą gertuvę, ir iš jos atsigėrė stipraus gėrimo. Vėliau gal reikės kokio laužo čia, kad pats nesušaltu.
Atgal į viršų Go down
Sinner #15
posts : 120
hugs & kisses : 14
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   2017-03-01, 20:10

Užplūdus sentimentaliems prisiminimas, Devina nebegalėjo daugiau ištverti tarp keturių buto sienų. Šiandien iš tiesų buvo ne kaip nusiteikusi, jei būtų žiūrėjusi kokį romantinį filmą, tikriausiai būtų kokią upę išverkusi. Kitu atveju tikriausiai savo liūdesį ir širdgėlą skandintų kokio vyro glėbyje, dulkinimosi ritmu, bet šiandien netgi tam neturėjo nuotaikos. Todėl apsirengusi po ranka pakliuvusius rūbus, net padoriai nepasidažiusi, raganaitė sumurmėjo kažkokį neaiškų burtažodį panosėje ir netrukus ji atsidūrė vietoje, kuri tobula vienišiams. Pažvelgusi į horizontą ir nusiteikusi praleisti laiką su viena savimi, pastebėjo vyrišką siluetą sėdintį ant skardžio krašto, kur ketino pati sėdėti. Suraukusi nosį Devina jau norėjo teleportuotis kitur burtų pagalba, bet pastebėjusi gertuvę, kurioje tikrai nėra limonadas, nutarė pasilikti. Gal dviese paliūdėti geriau nei vienai? Niekados to nebandė, todėl nusprendė pasinaudoti šia galimybe. Kol vyras jos nepastebėjo, burtų pagalba raganaitė padažė savo liūdną snukelį ir galiausiai priėjo prie vyro. Net neklausė ar gali prisėsti šalia, tiesiog prisėdo ir nunarinusi kojas žemyn pažvelgė į atsiveriantį peizažą. Taip gražu, kad net graudina. Tačiau niekad neverkiančiai Devinai servetėlių tikrai neprireiks.
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   2017-03-01, 20:20

Net pajutęs, kad kažkas čia atsirado, net nepajudino galvos į tą pusę. Nesidomėjo dabar tokiais ypač dalykais, kai pats buvo paskendęs savo paties mintyse. Planavo kelis darbelius ar tiesiog ateities planus, kurie tik su juo buvo susiję. Bet kai mergina nusprendė atsisėsti taip prie jo, truputi nustebo. Šiam mieste gyvena gana drąsios merginos, jis pamastė. Tad laisvą gertuve vos pakišo į jos pusę, irgi neklausdamas nieko. Dabar tik džiaugėsi, kad šioje vietoje atsirado ne koks vaikinas, bet mergina. Linkęs prie jų labiau vaikinas, nors labai seniai laikais, šitas vaikinas mėgo pasismaginti su abejomis lytimis. Bet čia buvo senovė ir tada kažkaip įprasta tai buvo matyti, tarp turtingųjų.
Laukdamas kol mergina atsakys į jo tokį gesta, pagaliau vos akis pasuko link jos pusės. Užmatė tik pačios tokias kojas ir vos truputi aukščiau. Bet kadangi nesuko galvos, tad toliau matyti nebuvo įmanoma. Neskubėjo to daryti, ir vėl akis nusuko į horizonto linija. Vandenynas ar čia toji jūra, gana bangavo ir kažkiek ramino jo niūrias mintis galvoje. Nors ne tokios ir niūros buvo, kad norėtus nušokti nuo šio skardžio.
Atgal į viršų Go down
Sinner #15
posts : 120
hugs & kisses : 14
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   2017-03-01, 20:33

Kažkodėl Devinai patiko tai, kad nesulaukė jokio dėmesio iš nepažįstamojo. Tikriausiai jam kaip ir jai reikėjo minutės pabūti su savimi, apmąstyti viską, kas sukosi galvoje. Žvelgdama į nuostabų peizažą raganaitė bandė prisiminti kur suklydo, kad jos gyvenimas dabar toks šūdinas koks yra. Ne itin garbingas darbas, besikeičiantys lovos partneriai ir visiška vienatvė. Devina net draugystės jokios užmegzti pastaruoju metu nesugebėjo. Su ta mintimi vyras kaip tik ištiesė gertuvę į ją. Kelias sekundes raudonplaukė žvelgė į indą, tačiau tuoj paėmė ir gerokai užsivertė gertuvę. Jos turinys buvo aitrus, deginantis stemplę, bet būtent to ir reikėjo, kažko, kas graužtų kūną, o ne sielą. Devina taip ir nepratarė jokio žodžio, net nepadėkojo už pasidalintą gėrimą, tik ištiesė gertuvę atgal. Kaip ir vyras, ji akių praktiškai nenuplėšė nuo horizonto mažiausiai dabar norėdama bendravimo. Tačiau kažkaip buvo gera sėdėti dviese, su visai nepažįstamu žmogumi, panirus į savo mintis, tylėti. Devina per daug negalvodama užsimerkė ir padėjo galvą ant nepažįstamojo peties nesukdama galvos kaip jis į tai gali reaguoti. Tiesiog raudonplaukė nepamena, kada paskutinį kartą buvo atsirėmusi į žmogų, kada lietėsi prie asmens be jokių ištvirkusių ketinimų.
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   2017-03-01, 21:03

Toks pabūvimas, su nežinoma mergina, kartu buvo neįprastas jo gyvenime. Visad jis mėgdavo daug kalbėti ir apie bet ką, tačiau net ir tada būdavo vaidyba, nes per tiek tūkstančių metų, kiek vaikinas gyvena, pats pamažu ėmė nebejausti gyvenimo malonumo ir kitokių emocijų. Galbūt savo šeimai jaučia tą pačią meilę ir rūpesti, tačiau dauguma atveju, jo linksmas tonas ar veiksmai, buvo išmokta vaidyba, kad prisiderintu prie aplinkos.
Lėtai pats paėmęs gertuvę iš merginos rankų, gurkštelėjo nemažai ir pats. O tada šią savo gertuvę užsuko ir pasikišo po savo paltu. Ten jau saugiai galėjo padėti į kišenę. O tada vos būti ramiai ir kai mergina taip atsirėmė, jis rankomis pasirėmė į žemę, kad pačiam būtu patogiau sedėti. Nelabai ketino jos apkabinti taip, nes vis tiek nežinoma mergina. Tačiau kiek galėjo suprasti iš matomų kojų ir batų, tai mergina buvo gana mėgstanti stilingus rūbelius. Nors kojų mažai jie ir dengė. Visgi nors ir koks ramus buvo jis dabar, tačiau vyras bus visada vyras. Neketino to neigti ir vengti nužiūrėjimo tokio. Myles dabar kartais pasukdavo akis, ir bandydavo vos daugiau visko išvysti jos pusėje, tačiau nejudino vis galvos. Bet tik kai pastebėjo vakariniam danguje kažkokį šviesos tašką, skriejantį, ten jo akys iš karto nusisuko.
Atgal į viršų Go down
Sinner #15
posts : 120
hugs & kisses : 14
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   2017-03-01, 21:33

Devina ir nenorėjo, kad nepažįstamasis imtų ją ir apsikabintų, užteko tokio subtilaus artumo, pasirėmimo į petį. Keista, bet raudonplaukei atrodė, kad vyras ją suprato, todėl net nebandė kalbinti ir leidosi būti ramsčiu. Nepaprasta, kaip du žmonės gali susikalbėti visiškai be žodžių. Galbūt mergina nežiūrėjo vyro pusėn, nes bijojo ten pamatyti tai, kas jos mintis nukreiptų kita linkme. Gal išvydus patrauklaus veido, tvirto stoto vaikiną persigalvotų dėl ramios akimirkos ir bandytų eilinį kartą koketuoti bandant sulaukti seksualinio pasitenkinimo. Dabar ji mažiausiai norėjo būti eilinį kartą pričiupta savo priklausomybės. O gal viskas tik galvoje? Galbūt nebūtina koketuoti bandant pabendrauti su kokiu nors žmogumi? Tačiau vėjavaikiška raudonplaukė žinojo, kad jos toks būdas, kiekvienas žodis išėjęs iš jos burnos turi tikslą sudominti. Pastebėjusi šviesos taškelį tolumoje, Devina susidomėjo. Vakaras nebuvo toks tamsus, dar tik saulė leidosi pamažu, kad žvaigždės imtų šviesti ar tuo labiau kristi. Į lėktuvą taip pat nebuvo panašu, todėl horizonte esantis šviesulys sudomino merginą. Ši net atsitiesė palikusi nepažįstamojo petį ir pasirėmusi delnais į atbrailą kiek palinko į priekį norėdama įsižiūrėti kas ten per skraidantis objektas. Ateiviai? Kokios nors raganos išdaiga? Signalinė raketa?
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   2017-03-01, 21:47

Ir pačiam buvo keista, kad dabar viskas gavosi natūraliai ir taip ramiai galėjo jie būti, nors ne karto nematė vienas kito veido. Gal ir matė, tačiau jie nebuvo pažystami. Nes Myles jautė magija iš jos pusės, tad natūraliai gavosi, kad linko prie to. Ir dar jeigu būtu kitokia aplinka ir laikas, ir pats mieliau flirtuotu ir pasimėgautu kitokiais kūniškais malonumais, nei paprastas prisiglaudimas. Bet šituo momentu, vaikinas nekalbėjo ir net nejudėjo, išskyrus kad jo krūtinė judėjo, dėl būtino kvėpavimo. Oro stygius būtu net raganiumi, blogas dalykas.
Akys kai stebėjo tą taškelį, vakarėjančios dienos danguje, bandė irgi suprasti. Pasirodo net dėl tokių paprastų dalykų, šių dviejų žmogelių mintys sutapo. Į lėktuvą jau labai nepanašu. Galbūt koks nors sraigtasparnis labai žemai skrido ar kažkas su dronais žaidžiasi. Bet jau aplinkui nematyti nė gyvos dvasios, tad jo akys pasisuko žemyn skardžiu, kur pagaliau užmatė kelis jaunuolius, stebinčius dangų. Matyt tą taškelį, mieli vaikai valdo, nes žibantis taškas ėmėsi leisti link paplūdimio. Myles sekundes kelias į tai pažvelgė o tada pakėlė akis į dangų vėl.
Ėjo laikas ir vis Myles galėjo net nežiūrėti į mergina. Tačiau net pačios kvėpavimas irgi pamažu ramino jį, kad niūrios mintys dingtu iš galvos. Bet vis tiek nebuvo vietos tokioms šelmiškoms, tad toliau laikėsi tylos. Jeigu norės ji, pati pirma prakalbės.
Atgal į viršų Go down
Sinner #15
posts : 120
hugs & kisses : 14
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   2017-03-01, 22:07

Žinot kas geriausia? Devinai iš tiesų pavyko atsikratyti liūdnų, sentimentalių minčių. Visgi kompanija padėjo atitrūkti nuo savigraužos, o dabar mintys netgi sukosi apie nepažįstamąjį. Mergina bandė kovoti su smalsumu pažvelgti į vyro akis ir kol kas jai tai neblogai sekėsi. Būnant dviese nebereikėjo galvoti apie vienatvę ir širdy kažkaip pasidarė keistai ramu.
Bandydama suprasti, kas ten per taškas mirgantis tolumoje, netrukus Devina išgirdo iš apačios sklindantį jaunų raganių klegėjimą. Pastebėjusi, kad jie žaidžia su magija, raudonplaukė niūriai šyptelėjo pati sau. Pamena ji pati tuos laikus, kai magija kėlė ir jai tokius jausmus, kaip kiekvienas burtas ar sukurtas reiškinys stebino ir kėlė džiaugsmą. Dabar taip nėra, netgi pakankamai retokai naudoja magiją, kadangi nebėra tokio didžiulio poreikio.
Galiausiai Devina visiškai aprimusi ir galvoje nebesisukant negatyvioms mintims, pasidavė smalsumui pažvelgti į asmenį, kuris šiandien jai suteikė tiek daug, darydamas tiek mažai. Iš ties, tai buvo patrauklaus veido vyras, tvirto stoto, nebe jauniklis, tačiau patrauklus. Raudonplaukė stebėjo, kaip vyras tebežvelgia į dangų ir jame besiraitantį šviesos šaltinį. Kažkaip keistai įdomu buvo tyrinėti nepažįstamojo veidą, kaip jis kartkartėmis nežymiai sujuda. Netgi visus apgamėlius Devina spėjo suskaičiuoti užhipnotizuota rudaakio.
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   2017-03-01, 22:40

Kas galėjo patikėti, kad būtent jo paties buvimas, galėjo nuraminti kitą žmogų. Bet jau taip gavosi, ir Myles jautėsi truputi geriau. Bent taip jaustusi, jeigu žinotu pačios merginos jausmus. O kadangi dabar nežinojo, tai pats tiesiog ramiai tyrinėjo kaip tas mažas taškas šviesos pradingo žemiau nei jie buvo. Gaila, nes horizonte nebuvo ką daugiau stebėti. Tad tyrinėjo dar matomus debesiukus ir tuos paskutinius saulės požymius. Šviesos dar truputi mirgėjo toliau, bet jau pralaiminėjo kovą nakčiai. Kai tik visi pradingo, vaikino akys vėl nužvelgė žemyn, kur tie jaunuoliai toliau stovėjo. Tad viena ranka paėmęs kažkokį medžio gabaliuką, ar gal kokį akmenuką, nusviedė link ten. Juk niekas negalėtu pasakyti, kad nuo skardžio, negali atsiskirti tokie dalykai ir nesaugu prie jų stovėti.
Bet kai pajuto, jos tokį tyrinėjanti žvilgsnį, vaikino lūpose atsirado šypsena. Miela tokia tik. Patinka jam, toks merginos dėmėsys. Nors pats sau teigė, kad kai atėjo čia, nenorėjo kompanijos. Bet dabar kažkaip toks nusistatymas pradingo. Ir pats vaikinas truputi pasuko galvą, link pačios merginos, kurios akys taip bėgiojo per jo paties.
Iš karto į jos akis krito jos raudoni tokie plaukai. O vėliau per kelias akimirkas patyrinėjo jos veidą ir akimis nubėgo per visą jos kūną. Tačiau vėliau jo akys grižo prie horizonto, kuris taip prieš tai ramino jo mintis. Ranka vėl išsitraukė gertuvę ir atsisuko. Pirmiausia pats užsivertė ir nugėrė kartaus gėrimo, o tik po to atkišo jai,- Norėsi dar?- pagaliau pirmi pačio žodžiai. Tad vaikinas neketino ilgiau tylos žaidimo žaisti. Nors ir buvo smagus.
Atgal į viršų Go down
Sinner #15
posts : 120
hugs & kisses : 14
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   2017-03-01, 22:56

Pastebėjusi, kaip nepažįstamasis mielai nusišypso, Devina net susigėdo. Tikriausiai pajuto tą įkyrų spoksojimą, bent jau pakankamai pastabus žmogus tą suprastų. Ir jos spėjimai pasitvirtino, vos tik vyras atsisuko į merginą. Devina dabar jo veidą geriau galėjo matyti, kažkaip net pati nepajutusi blausiai šyptelėjo ir nudelbė akis kažkur į žolę, jų nesiliečiančias rankas. Jautė, kaip jo akys ne tik merginos veidą apžiūri, bet ir visą kūną. Kažkodėl jai tai pasirodė kur kas intymiau, negu koks vyras tą darydavo bare. Galbūt todėl, kad jie tiek ilgai tylėjo kartu.
Netrukus mergina nuo žemės atitraukė akis į dangų ir vėl, jau ėmė temti, o jos apranga nebuvo panaši į tokią, su kuria išeitum į naktį. Tačiau kol oras nespėjo pakankamai atvėsti, o žemė įšalti, Devina nusprendė gal kokią valandžiukę dar pasėdėti, mat bijojosi, jog grįžusi namo svajos apie šią vietą.
Kuomet vyras prabilo, Villar krūptelėjo, tikrai nesitikėjo, kad jis ims ir prašneks suardydamas tylą. Tačiau pasiūlymas buvo per daug gundantis, kad Devina atsisakytų. Todėl liaunais pirštais ji suėmė gertuvę ir užsivertusi nugėrė dar vieną gerą gurkšnį. Alkoholis šildė iš vidaus, todėl bus lengviau atlaikyti temperatūros pokyčius. - Ačiū, - padėkojo gana paprastai atiduodama gertuvę atgal.
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   2017-03-01, 23:18

Bent pats, nelabai ir norėjo trikdyti tos tylos, bet vis tiek maloniau yra pasiūlyti žodžiais o ne tiesiog atkišti gėrimo link merginos pusės. Tad kol ji mėgavosi gėrimų vaikinas galėjo, truputi ją apžiūrėti. Tad kai ji gražino gertuvę, vaikinas vos linkteli galva ir taip pats nugėrė dar kelis gurkšnius. Kadangi vaikinas buvo su paltu ir tiesiog niekada nejausdavo šalčio. Turbūt per tokius jo nešiojamus gėrimus, tad neketina dingti iš šios vietos kurį laiką. Galbūt jeigu ir mergina pradingtu, jis čia toliau sėdėtu ir vėl panirtu į tą patį transą, kaip seniau buvo.
Myles net po to, kai jau turėjo vėl savo gertuvę, akimis truputi perbėgo dar kartą per jos kūną. Taigi jeigu turi tokią proga, jo akys visada susiranda ką žiūrėti, nors mieliau pats Myles žiūrėti į dangų, debesis ar banguojančią jūrą, bet čia jau akys išdavikė ir nusikreipė visai kitur. Raganius galbūt vėliau ką nors bandys padaryti pačiam sau, už tai. Nekontroliuoti savo kūno, ar dalies jo, nebuvo toks geras dalykas.
Pagaliau pavykus patraukti akis, jis vis nužvelgė į apačią, kur tie žmonės užsidegė tokį laužą, ant pačio smėlio ir ėmė rėkauti. Et koks ramus vakaras, būtent su tokiais dalykais. Iš karto suėmė nemažas įsiūtis, kad jie trukdo tokį pasisedėjimą.
Atgal į viršų Go down
Sinner #15
posts : 120
hugs & kisses : 14
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   2017-03-01, 23:28

Mergina jautė tą kaitinantį nepažįstamojo žvilgsnį, susinepatoginusi net pajuto, kaip jos skruostai ėmė kaisti. Kodėl jis į ją taip įdėmiai vis žiūri? Nors prieš akimirką ji ir pati žiūrėjo į vyro veidą tarsi užhipnotizuota. Keista, kiek daug magijos šią akimirką sklaido aplink juos, net jei nei vieno burtažodžio ir nepanaudojo. Sukryžiavusi čiurnas, mergina dirstelėjo į apačią, kur išgirdo jaunimo skardžius balsus. Jie itin trikdė šią ramią akimirką, kuria Devina itin mėgavosi, todėl raganaitė sumanė dabar pat užbaigti visas šias išdaigas. Pajutusi, kad vyro žvilgsnis jau irgi nukrypo triukšmo pusėn, naudodamasi progą, nebyliai, kol niekas nemato vos judindama lūpas mergina ištarė burtažodį. Sulig juo jūros bangos kaip reikalas pakilo ir priartėjusios krantą lūžo. Ne tik užliejo klykiančius jaunuolius, bet ir užgesino jų užkurtą laužą, kartu permirko ir visa mediena, kurią iš naujo dar būtų galima uždegti. Devinos veide atsirado linksma, maža šypsenėle, girdint keiksnojantį jaunimą ir jų sugadintas vakaro linksmybes.
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   2017-03-01, 23:43

Ot kaip gaila, kad tokios bangos – nekadėjo dabar sugadino tų jaunuolių pramogas apačioje. Tačiau ir sugadino progą, vaikinui pasižaisti irgi. Bet jo būdas juos priversti dingti, būtu kur kas toks žmonėms skausmingesnis. Bet mergina buvo kur kas geresnio būdo, tad ir vaikinas truputi nurimo ir vėl akimis galėjo žiūrėti į jau naktinį dangų. Bandė raminti tas tokias mintis kurios pradėjo sukti jo galvoje. Vaikinas vos užsimerkė ir gyliau įkvepė to jūrinio oro, kuris buvo kur kas stipresnis nei rytais. Šią vietą jis kartais pasirinkdavo ir kitomis dienomis, kai norėjosi ramybės. Bet tiesą sakant, kad šioje vietoje kartais užsiimdavo magija ir pats. Tad vos tolėliau nuo jų matyti buvo galima laužo vietą, kurią jis mėgo naudotis. Ugnis ir magija buvo susijusi ir kartais net pastiprindavo kai kuriuos magiškus ritualus.
Pavykus vėl atgauti minčių ramybę, vaikinas vos pajudino kojas, kurios ėmė tirpti ir tada rankomis dar patogiau atsirėmė į žemę, kad nepaskaustu jo paties nugaros. Nebežiūrėjo ink jos pusės, nes vėliau būtu sudėtinga atitraukti akis. Tad mergina turėjo neblogą kūną, tad ir prieš tai akis sunkiai galėjo valdyti.
Kai balsai iš apačios tokie pikti ėmė tolti, jis atsikvėpė gana laimingas. Reikės jeigu sugirš jie su naujomis malkomis, pasirūpinti, kad daugiau nebegalėtu.
Atgal į viršų Go down
Sinner #15
posts : 120
hugs & kisses : 14
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   2017-03-01, 23:54

Taip, Devina neskriaustų šiaip sau nekaltų žmonių. Net jei ir praktikavo juodąją magiją, gana retai ją naudodavo, nebent kas nors tikrai įsiutindavo merginą. O tą sunku padaryti, kuomet raudonplaukė sunkiai prisileidžia žmones. Kuomet neturi kas skaudintų, tai niekas ir neskaudina. Bent jau po paskutiniojo karto, daugiau niekas nebetrypė jos širdies. Todėl nieko keisto, kad ji jaunuolių smarkiai neskriaudė, tiesiog padarė tai, kas numuštų jų nuotaiką ir norą leisti laiką paplūdimyje. Naktį sušlapti juk ne kiekvienas norėtų.
Naktiniam dangui pagaliau išvijus šviesą, Devina nieko daugiau nenorėjo, tik spoksoti į bepasirodančias žvaigždes. Nepažįstamajam sukrutėjus, akimirkai raudonplaukė žvilgtelėjo į jo pusę, tačiau pamačiusi, kad jis neketina niekur eiti, lengviau atsikvėpė. Keista, kad spėjo per tokį trumpą laiką prisirišti, tačiau ta visa relaksacija be šio vyro netektų prasmės. Galiausiai visiškai sutemus, Devina paleido atbrailą, į kurią visą laiką buvo įsikibusi ir atsigulė ant žemės, vis dar nunarinus kojas žemyn skardžio. Atsigulus jos maikutė šiek tiek pasikėlė kiek atidengdama plokščio pilvo apačią. Bet nekreipdama į tai dėmesio, raudonplaukė sunėrė pirštus po krūtine ir įsistebeilijo į žvaigždėtą dangų.
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   2017-03-02, 11:15

Jo paties akys, jau nebenusileido nuo dangaus stebėjimo. Ir vėliau, kaip ir mergina, pats atsigulė, tik rankas pasidėjo po galvą, kad nereikėtu dėti ant žolės ar žemės. Myles akys bėgiojo po žvaigždes, kurios iš karto pasimatė, kai dangus juodą spalvą įgavo. Mieste taip nesimatydavo, dėl visokių ten šviesų, kurias skleidė pats miestas. Bet čia, atokiau nuo visko, viskas buvo aiškiai matyti. Vaikinas bėgiojo nuo vieno iki kito žvaigždyno, kuris nepasikeitė tiek daug, per kelis tūkstančius metų. Nes tik prieš tiek laiko, geriau žiūrėdavo į dangų. Nes daug keliaudavo ir reikalus tvarkydavo, kad po visko, norėjosi lovon kristi. O surasti laisvą minutėlę tik sau, turbūt šeima neleido.
Myles net akimirkai ar kelioms užmerkė akis, kad galėtu tiesiog pasimėgauti ramia minutėlę. Net buvo pamiršęs, kad šalimais jo, guli mergina kuriai irgi toks gamtos kampelis suteikė ramybę. Bet po akimirkos, jo ausys pagavo jos tokį ramų kvėpavimą. Tokie dalykai, patį raganių vis toliau ramino ir dabar net noras kalbėti dingo. Neketino gadinti momento, kurio visada pats troško, kai šiame mieste atsirado. Kartais gal ir norėdavosi vakarėlių, šėlionių, bet retkarčiais, jo širdis troško nuo visko pabėgti.
Atgal į viršų Go down
Sinner #15
posts : 120
hugs & kisses : 14
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   2017-03-02, 17:53

Tyla. Net nepagalvotum iš pradžių, kokia brangia valiuta ji gali tapti. Taip, Devina pavargo nuo savo gyvenimo, nuo tų visų ištvirkusių šėlionių, kuriomis paskutiniu metu gyvena. Tiesą pasakius, raudonplaukė labai gerai pamena, kada paskutinį kartą ji išties juto vidinę ramybę, kada galėjo žolėje gulėti su žmogumi ir tiesiog tylėti. Thiago, vienintelis asmuo, kurį iš tiesų kada mylėjo pabėgo nuo raudonplaukės išvadinęs ją kekše. Net jei ir tokia ji nebuvo, dabar tapo, net nežinia kodėl. Apie tai vėl pradėjusi galvoti, Devina giliai iškvėpė orą iš plaučių, atsiduso. Užmerkė akis gana smarkokai, pajutusi kaip praeities skausmas perveria krūtinę. Kad ir kokia stipri ji ragana bebuvo, vistiek skaudėjo prisiminus seną meilę, todėl teko net užgniaužti kvapą, kad nei viena ašara neišsprūstų iš akiduobių.
Raudonplaukė su tais klaikiai maloniais prisiminimais atsisėdo, nebegalėjo spoksoti į žvaigždes, nes tai buvo JŲ dalykas. Todėl tik delnais užsidengė veidą ir giliai kvėpavo, bandydama užgniaužti emocijas, kurios staiga užplūdo. Gal ir geriau ji būtų buvusi čia viena, gal tada nereiktų gniaužti besiveržiančių ašarų, nes verkti kažkam matant buvo pernelyg gėda.
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   2017-03-02, 19:10

Bet kai mergina, taip netikėtai atsisėdo, truputi išblaškė jį patį iš ramybės. Myles akys atsimerkė ir tuomet pasisuko link šios panelės, kuri dabar taip sėdėjo susigūžus ir akis užsidengus. Turbūt jeigu būtu žinoma kokia, apkabintu ir bandytu nuraminti, bet čia sėdėjo visai nežinoma, kurią sutiko prieš geras 10 minučių ar net mažiau.
Nežinodamas ką daryti daugiau, kad jai padėtu, vaikinas tiesiog stebėjo ją. Vidinis skausmas, kažkodėl yra stipriausias iš visų. Nors čia jo asmeninė nuomonė, kuriai galėtu nepritarti kai kurie. Bet matyt, su šią mergina, tokiais dalykais galėtu sutarti.
Raganius pats pusiau pakilo ir tada žvilgtelėjo geriau į pačios pusę. Nors ir nežino jos gerai, bet kažkodėl nepatikdavo, kai aplinkui verkdavo. Tad lėtai išsitraukė savo gertuvę ir kartu toje pačioje kišenėje esančia nosinaitę. Nežinia kuris daiktas, šioje situacijoje jai geriau būtu.
- Vyliuosi kad nesutrukdysiu pačiai, bet gal reikia nosinaitės? Arba dar to gėrimo iš gertuvės?-lėtai ir gana tyliai paklausė, nenorėdamas gąsdinti ir taip jau emocijų paveiktos raudonplaukės. Seniai pats nebuvo veikiamas panašių dalykų, nes senokai apsiribojo nuo bet kokių šiltesnių santykių su kitais. Tad gyventi taip jam paprasčiau ir net sakyti lengviau, kai nereikia rūpintis. Bet visgi matyt jo viduje dar išliko paprastas žmogaus savybės, kad padėti kitiems, kurie kenčia ar pateko į bėdą.
Atgal į viršų Go down
Sinner #15
posts : 120
hugs & kisses : 14
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   2017-03-02, 19:31

Visgi raudonplaukė sulaukė nepageidaujamo dėmesio. Nenorėjo, kad vyras pastebėtų kokia ji susisielojusi yra dabar, o verkti dėl seniai prarastos meilės mažiausiai reikėjo. Išgirdusi apie nosinaitę Devina po delnais suraukė nosį. Na jau ne, ji tikrai neverks, per didelis ego, kad bent ašarą išspaustų, kad ir kaip skaudu bebūtų. Todėl raudonplaukė kelis kartus giliai įkvėpė kilnodama pečius, palaukė kol tas skausmas ant krūtinės sėdintis bent kiek atleis ir galiausiai atidengė savo veidą nuleisdama delnus žemyn. Jos akys net nebuvo sudrėkusios, kaip gerai ji viską laikyti savyje gebėjo, liūdnas šypsnis pasirodė Villar veide ir be žodžių ji paėmė iš vyro rankų gertuvę. Ir kodėl ji nieko panašaus nesinešiodavo su savimi? Užtektų tik spragtelti pirštais ir gėrimas magijos pagalba niekada nepasibaigtų. Skandinti sielą alkoholyje buvo geriausia išeitis pabėgti nuo pačios savęs. Su ta mintimi Devina užsivertė gertuvę ir gerokai nugėrė skysčio. Tiesą pasakius ištuštino gertuvę iki pat dugno. Nuleidusi ranką su indu, kuris laikas jį pavartė ir supratusi, kad kiek nepatogu tuščią gražinti, raudonplaukė spragtelėjo pirštais pripildydama gertuvę tuo pačiu gėrimu. - Geras daiktas, - tyliai pakomentavo Devina gražindama atgal gertuvę, tik šį kartą jau pilną.
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   2017-03-02, 20:11

Matyt kad nosinaitės pasiūlymas buvo nereikalingas, tad greit ją vėl susidėjo į kišenę kur ji ir buvo. O tada stebėjo, kaip mergina išgeria likusiu lašus iš tos gertuvės. Reikės kada didesnę nešiotis, nors ir šios užtenka, jeigu būna vienas. Netoli jo pačio namai ir užtektu kelių judesių, kad pats jau sėdėtu ant savosios sofos priešais nemažą barą.
Jai ėmus ir gražinus gertuvę, iš vaikino pusės atsirado miela šypsena,- Ačiū už tokį poelgi,-iš ties jam malonu, kad gėrimo pilna gertuvė buvo. Nors ir pats neketino dabar nusigerti. Paprasčiau save kontroliuoti, kai turi blaivų protą. Taigi ir tas faktas kad šalia sėdi seksuali panelė, nepridėjo jam lengvumo tokio. Tad pačiam dabar teko, truputi paragauti jos išburto gėrimo, kad mintis nuvytu tokias. Iš ties skonis patiko ir tiesiog kai nuleido gertuvę, vos susiraukė, nes stiprumas dabar ėjo per jo gerklę ir toliau, nešdamas keistą šilumą.
- Ech, reikės taip ir man daryti kaip baiginėjasi,-lėtai pasakė tyliu balsu, nors greičiau čia buvo pamąstymas. Užsuko gertuvę ir ją padėjo šalimais. Neverta taip susidėti atgal, nes gal ir kada vėl mergina norės išgerti ir pati. Tad taip kur kas paprasčiau bus. Dabar vaikinas vos atsisukęs į ją, dar kuris laikas pasižiūrėjo į ją visą ir tada nusuko akis, kad nejaukumo nesukeltu.
Atgal į viršų Go down
Sinner #15
posts : 120
hugs & kisses : 14
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   2017-03-02, 20:26

O Devina dabar kaip tik mielai nusigertų, smigtų kur nors krūmuose su palaiminga apgirtusia šypsena. Aišku, vargu ar šis nepažįstamasis leistų tą padaryti, nes atrodė, kad jo širdis gera ir didelė. Pati Devina savęs geros nelaikė, dažnai išnaudodavo žmones dėl savanaudiškų tikslų. Net dabar nežino ar pasąmoningai neišnaudoja šio nepažįstamojo. Padėkojus vyrui, Villar pasuko į jį galvą, kiek pakreipė ją į šoną ir blausiai, liūdnai šyptelėjo. - Niekis, vis tiek daugiau nei pusę aš išgėriau. Nemalonu būtų palikti tave be šildančio gėrimo, - per visą vakarą tikriausiai dabar Devina daugiausiai pasakė. Nieko prasmingo, nieko įkvėpiančio, apie paprastą gertuvę, kurią galima pripažinti šio vakaro kompanijone irgi. Iš vyro žodžių suprato, kad jis taip pat raganius. Nors ir anksčiau tą magiją juto, todėl ne itin varžėsi savąją demonstruoti. Be to, kažkodėl juo keistai pasitikėjo, gal todėl, kad jis neatrodė piktybinis asmuo.
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   2017-03-02, 21:30

Ir jau per daug jis geria kasdien, tad šią naktį mieliau praleis blaivas, arba toks pusiau. Nors pats neturėtu noro jos sulaikyti nuo pačios išgėrimų, visgi dabar mieliau būtu jos blaivesnė kompanija. Kai sulaukė jos šypsenos, nors ir menkos, vaikinas vos pasukiojo gertuvę rankoje ir tada pasuko akis į vandenyną. Kuris kuo toliau, tuo labiau kvietė eiti maudytis. Gal vėliau tai padarys, kai pasieks paplūdimį, nes šitas skardis gana status, o jam susižeisti nesinori.
- Manyčiau pačiam geriau, jeigu gėrimo neliktu, nes taip aš per daug geriu per dienas,-lėtai pasakė ir taip nužiūrėjo jau pastatytą gertuvę ant žemės. Ir Myles pats atsigulė, kaip prieš tai buvo. Galbūt dėl to, ji nieko nejaučia blogo iš jo pusės, nes vaikinas nelabai turėjo aiškias ribas kas gera ar bloga yra. Jam patikdavo viską daryti ir tai laikydavo gerumu savotišku. Tai būtent šitas jausmas užslepia viską, kas yra pas jį.
Bet po savo pasakytų žodžių, pakėlė akis į dangų ir šypteli. Pagaliau mieste galima sutikti nemažai tokių, kurie turi galias irgi, panašias į jo paties. Nors pats nelabai kam norėtu pasakyti, kad yra vienas iš tų trijų originaliųjų raganių. Daugeli būtent toks pasakymas, priverstu pradingti.
Atgal į viršų Go down
Sinner #15
posts : 120
hugs & kisses : 14
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   2017-03-02, 22:04

Devina atrodo užtektinai šiandien išgėrė, siela lyg ir aprimo, nors banguojančios nuotaikos nieko gero nežadėjo. Vis tiek raudonplaukė ilgėjosi senų laikų prieš visas tas problemas, bet tuo pačiu jai buvo nemalonu, kad šiandien leido sau pratrūkti. Vyrui pakomentavus alkoholizmą, Devina tik gūžtelėjo pečiais. Ji prieš alkoholį nieko blogo neturėjo, galbūt todėl, kad gyveno jau tūkstantmetį ir žino, kad šis gėrimas veikia tarsi tiesos eliksyras, afrodiziakas ir relaksantas vienu metu. Galbūt tai skamba kaip priklausomybė alkoholiui, bet tiesa yra tokia, kad Devina tikrai nevengia išgerti, kai to tikrai nori.
- Jei labai norėtum, susirastum, būtų ar nebūtų, - gūžtelėjo pečiais raudonplaukė, nes tai yra tiesa. Ypač kuomet esi magas ir betkada gali išsiburti betkokio gėraliuko. Vyrui atsigulus, Devina jau to nedarė, nebenorėjo žiūrėti į žvaigždėtą dangų, mat jis buvo per daug sentimentalus. Vietoj to ji sėdėjo lotoso pozoje ir žvelgė į vandenyną, kuris su kylančiu vėju monotoniškai raibuliavo. Keista, net jei oras ėmė vėsti, tai neprivertė merginos palikti šios vietos. Anaiptol, rodos, galėtų čia prabūti amžinybę ar dvi.
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   2017-03-02, 23:02

Neketino dabar daugiau kalbėti, nes vaikinas neturėjo ką ir pasakyti, merginai, kuri nori tik ramybės šiuo metu. Myles tą suprato, tad vos lengvai įkvėpė vandenyno skleidžiamo oro. Raganius neatvėso net gulint ant šaltos žolės. Bent toks privalumas, alkoholio, kad duoda šilumos jausmą kūnui. Paprasčiau būna, išbūti vietose, kur niekas nedrįstu eiti, tokiu laiku.
Atmerkė savas akis ir nužiūrėjo nakties dangų, kuriame dabar mirgėjo labai daug žvaigždžių. Vienos jau seniai mirusios ir tik jų einanti šviesa dar matėsi. Itin gražus vaizdas buvo, kuri mielai įamžintu jis. Nors po ranka neturi telefono ar kameros. Viską namie paliko, kad netrukdytu jam kokios žinutės ar skambučiai.
Raganius vos pajudino kojas, kad jos nenutirptu taip greitai ir tada vos pusiau atsisėdo. Alkūnėmis rėmėsi į žemę ir tada akimis nužiūrėjo horizontą. Atsikėlė vėliau ant kojų ir priėjo prie krašto, nes norėjo pamatyti labiau kas buvo apačioje. Kadangi dabar tylos niekas negadino, tad vaikinas tiesiog sustojo. Rankas laikė kišenėse. Sustojo net kvėpuoti ir tik stovėjo ant pačio krašto. Dabar lengviau jautė kaip vėjas nuo vandens stipresnis pūtė ir tiesiog siuntė tokį sūraus oro gūsius net ant skardžio.
Atgal į viršų Go down
Sinner #15
posts : 120
hugs & kisses : 14
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   2017-03-17, 11:06

Devina taip ir sėdėjo toje pačioje pozoje, kuris laikas neketindama pasijudinti. Ji nekentė savęs už tai, kad pasiduoda jausmams, skaudžiai praeičiai ją užklupti iš pasalų. Netgi kiek gėdinga tai, kuomet tau per tūkstantį metų, o tu taip jautriai įsimylėjus vyrą, kuris tikriausiai jau niekuomet nebebus tavo. Galbūt iš tiesų reiktų viską pamiršti ir pradėti iš naujo? Tačiau kad ir kiek Devina bando, iš naujo pamilti nepavyksta ir visi jos santykiai užsibaigia daugų daugiausiai lovos reikalais. Beviltiška, tikriausiai gyvenime mylėti gali tik kartą.
Su tokiomis mintimis ji nužvelgė jau atsistojusio vyro fizionomiją. Jis tikrai buvo iš tų, su kuriais raudonplaukė mielai pasidulkintų. Tvirtas kūnas, dailūs veido bruožai, o dar tas riestas užpakaliukas. Sunku buvo negalvoti apie vyrą seksualine prasme, bet iš kitos pusės pasiduoti nepažįstamajam į glėbį tokioje palūžusioje būsenoje būtų daugiau nei apgailėtina. O ką daugiau belieka daryti? Galbūt nušokti nuo skardžio tiesiai į bangas, tikintis neužsimušti ir kad šaltos bangos apmalšins karštas mintis? Galbūt visai nuo alkoholio susisuko merginai galvelė, nes jau net mintyse raudonplaukė pradeda nusišnekėti. Akimirkai užsimerkusi papurtė ji savo raudoną galvą ir atsistojo kiek nerangiai nuo žemės, mat įskaudo užpakalį. Gal derėtų eiti namo ir iš tiesų nuo širdies prisigerti? Devina visai pasimetusi dvejojo, tas kas gydė kurį laiką šiandien, dabar atrodė kaip patys prasčiausi vaistai.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   

Atgal į viršų Go down
 
Skardis
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: senos 3-
Pereiti į: