Sweet Sin
Niuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas - tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella - vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.Jau nuo seno vietinės raganos sudarė taikos sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.Tačiau... (tęsinį skaitykite ČIA). 
Kitas veikėjas:
Share | 
 

 Apžvalgos aikštelė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Emona Morgadé
avatar
posts : 1022
hugs & kisses : 25
Credit : sig-starboy.
RašytiTemos pavadinimas: Apžvalgos aikštelė    2016-04-15, 23:49It has been said, 'time heals all wounds.'
I do not agree. The wounds remain. In time, the mind, protecting its sanity, covers them with scar tissue and the pain lessens. But it is never gone.
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apžvalgos aikštelė    2017-03-08, 18:59

Link šios vietos eiti, vaikinas net neketino ryte. Tačiau taip susiklostė, kad netoliese turėjo tam tikrų reikalų, kuriuos turėjo užbaigti. Ir po jų, raganius lėtu tempu, nuėjo link šios aikštelės. Kurioje šiuo metu, nebuvo gyvos dvasios. Nustebino toks dalykas, nes vietose kaip ši, galima pamatyti dažnai poreles, pabėgusias nuo tėvų ar kitų žmonių.
Pasiekęs tvorelę, kuri kaip tik skyrė aikštelę, nuo gana stataus skardžio, akimirkai pats sustojo. O tada atsisėdo ir perkėlė kojas, kad jos būtu kitoje pusėje ir vos kabėtu arčiau krašto. Mirties baimės nebuvimas, tai jau toks dalykas, kas savaime atsirado jame, per tiek metų. Nežinia kodėl, bet jeigu ir mirtu šitas kūnas, vaikinas atsirastu kokiame kitame. Bet kol kas ir šitą labai mėgsta, nes jis jo orginalus. Kitokio net neįsivaizduotu, ir gal tektu kitaip elgtis nei dabar.
Myles akimis nužiūrėdamas dangų ir tiesiog kelis vaizdinius, rankoje atsirado pilnas butelio viskio iš jo namų rūsio. Atsuko kamšteli ir užsivertė. Gėrimas ir toks vaizdas, dabar jam buvo lyg geriausias daiktas nuo bet kokių rūpesčių.
Atgal į viršų Go down
Sinner #14
posts : 557
hugs & kisses : 14
Credit : credit: cocoaist,CREDIT: STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apžvalgos aikštelė    2017-03-08, 19:52

Odilon apsireiškimas šioje vietoje nieko neturėtų stebinti. dažniausiai rytais, o kartais ir bemiegėmis naktimis, kai tinder appsas nieko gero nebeparodo, vaikinas iškeliauja gaminti pieno rūgšties keturgalviui ir dvigalviui. po tokių procedūrų jis susiraukęs nubizdena į kokį nors šopturgį ar prekybos centrą nusipirkti kiek kitokios pieno rūgšties - sūrelių. bėgiojant vėlesniu metu baisiai siutina tas faktas, jog tada nedirba parduotuvės, kuriose jis įprastai perka tokius produktus. dar labiau siutina jei grįžęs į butą neranda bent vieno leftover sūrelio nuo paskutinio apsiėdimo jais. šįkart buvo ne vidurnaktis, subėgęs savo rutininius kilometrus Aillard laimingas patrauks į magazyną. atbėgęs į savo atžymos punktą dar pastrakinėjo, kol kvapas susinormalizavo ir galėjo pasakyti ot dushy tris kartus nepadusęs. būtent taip bepoteriaudamas pasisuko į tvorelės pusę, kurioje matėsi vyriškis. šis sėdėjo netoli skardžio krašto. Aillard iškart užsimanė padaryti tą patį. ne dėl to, jog būtų ta viską copy paste daranti bezdžionėlė. nope. kadangi buvo tikras prancūzas, tai jam visuomet užvirdavo kraujas matant, jog gali padaryti kažką geriau negu kiti. tad nieko naujo ir neįprasto, jog ir dabar Aillard išsipūtė lyg koks gaigalas ir artėdamas atitvaro link atrodė lyg hold my beer bičas. tačiau tas bičas gavo greitai susigūžti ir slėptis lyg nuo hermionos gavęs smirdžius. prie skardžio įsitaisė Myles, o su tuo geriau nesivaržyti. sumakaluos rankomis ir nuskris, o Aillard liks moti su skepetėle.
- labas rytas,- pasisveikino su Myles ir atsirėmė į tvorelę atlikti tempimo pratimų.
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apžvalgos aikštelė    2017-03-08, 20:08

Iki pasirodant Ailliardui, Myles spėjo nemažai butelio įveikti, tad jautėsi truputi apsvaigęs, nuo gėrimo, kuriam keli šimtai metų buvo. Tausojo tokius gėrimus gal ypatingoms, progoms. Bet vėliau dažniausiai be progos, juos pribaigdavo. Nors ir pavojinga visą butelį vienam išgerti, ir būtent tokioje vietoje. Tad lėtai buteli patraukė nuo savęs ir kiek laikydamas už kaklelio, butelį padėjo ant tvirtos žemės. Vėliau pasibaigs, nes dabar jau išgirdo tokius žingsnius o tada pasisveikinimą. Nenoromis Myles suktelėjo galvą į balso pusę. Užtruko akimirką ar kelias, kad atpažintu tą medžiotoją. Seniai nebuvo matęs jo šiame mieste. Tik žinojo, kad šiam labiausiai rūpi sumedžioti vampyrą kažkokį, ir galbūt dėl to, retai susitinka jie. Ir aišku, kol kas ir raganius neturėjo jokių žinių jam.
- Labas rytas, nors man jau diena seniai prasidėjus,-rimčiau pasakė ir rankomis atsirėmė į sieneles viršų. Laikėsi toje pačioje vietoje, tik galvą pasuko link jo,- O tu matosi, savo kūną treniruoji jau nuo tokio laiko. Nelabai galėčiau pats taip, manau per mažai valios,-linksmiau pasakė jis ir tada šypteli. Bent dabar jis neturėjo minčių apie tokias išdaigas jam. Kol jis naudingas bus jam pačiam, Myles neketino kėsintis į medžiotoją. Turbūt toks pats dalykas ir iš jo pusės einasi. Keistas toks jų sandėris yra, bet visgi abipusė nauda, viską atperka.
- ir manau atsisakysi rytinio pasistiprinimo?- akis nuleido link butelio, kuris buvo netoli pačio vaikino, kuris vertė savo kūno raumenys temptis. Būtent savęs pačio vertimas kažko tokio daryti, niekad raganius nesupras. Nes jo kūnas tiesiog yra paveiktas magijos ir kelių rūšių eleksyrų, kad pasilaikytu toks pats kūno formos ir panašiai.
Atgal į viršų Go down
Sinner #14
posts : 557
hugs & kisses : 14
Credit : credit: cocoaist,CREDIT: STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apžvalgos aikštelė    2017-03-08, 20:22

- kažkam reikia treniruotis, ne visi gėraliukų pageria ir gali vampyrą nudaužti ar demoną į batų dėžutę sukišti,- mirktelėjo ir pradėjo jau kone įgrisusius tempimo pratimus. vis neprisiuošė pagooglinti naujų. gal ir nieko būtų kokio eleksyro pabandyti, bet ech... šito irgi neprisiruošia ir tikriausiai neprisiruoš. Aillard labiau mėgo arti lyg juodadarbis iš 12 years of slave. po to daug maloniau būna girtis savo pasiekimais. gali jaustis lyg žiobaras apžiūrinėjamas artūro vizlio. o taip, pagyros, susijusios su jo kūnu, buvo išties mielos ausims.
- žiūriu tu jau formoj nuo pat dienos pradžios,- pasigirdo iš Aillard ir šis sugrąžinęs kūną iš atbulinių lankstymosi žaidimų į vertikalią padėtį pamatė, jog neklydo spėjęs, kokio pasistiprinimo siūlo raganius. - kas čia toks?- smalsu pasidarė ir jis persisvėrė per tvorelę arčiau butelio, jog šį galėtų apžiūrėti.
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apžvalgos aikštelė    2017-03-08, 20:38

Vypteli į pirmą tokį pasakymą ir taip pasuka akis, link vaizdo, kuris atsiveria nuo šios aikštelės. Iš ties čia turėtu būti gražu kaip tik, kai saulė kyla. Reikės kada ateiti tokiu laiku. Myles dabar tai lyg užsirašė mintyse ir vėl galvą atsuko į savo tokį truputi draugą,- Ai kad mano gėrimai palaiko kad kūnas atrodytu taip pat. Nelabai vartoju jau seniai tokių, kurie suteikia galių, nes per daug neįdomus gyvenimas pasidarytu,-lengvai atsakė ir tuomet pats nužvelgė butelį, kurį, dabar buvo palikęs ant žemės.
- Tiesiog neblogos kokybės viskis, kuris laikytas kelis šimtus metų. Skonis geras,-na ką, tai skonį raganius turi. Per tiek amžių, jau daug viskio išragavęs ir ne tik, tad galėtu lygintis su žinovais,- Man visada forma reikalinga, kad neičiau kankinti kokių nekaltų padarėlių šiame mieste. Reikia palaikyti gera reputacija pačiam šiam mažam pasaulį, o dar kas nors bandys sumedžioti mane,-lėtai pasakė ir vos nusijuokė. Žinojo, kad dabar, nelabai kas gresia jam. Bet vėliau, vaikinas nulipo nuo tvorelės ir stovėjo palei kraštą skardžio pats. Apsisuko, kad veidu galėtu matyti savo pašnekovą. Svaigulys galvoje buvo, bet raganius gana lengvai laikėsi tiesiai stovėti.
Atgal į viršų Go down
Sinner #14
posts : 557
hugs & kisses : 14
Credit : credit: cocoaist,CREDIT: STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apžvalgos aikštelė    2017-03-08, 20:52

- patys negalit susimakaluot ko nors panašaus su laipsniais?- pasiteiravo ir paėmė butelį į rankas. pasukiojo jį ore ir prikišo prie nosiuko pauostyt. kvepėjo tikrai pora šimtų metų ir tai pridavė tik dar daugiau kokybės tokiam gėralui. - vietoj pusryčių šitas buvo?- susijuokė tik dabar atkreipęs dėmęsį į tai, kiek viskio spėjo nugerti Myles. ir kaip šiam smegdėžė nesusisuko dar. Aillard nebuvo itin geras sugėrovas. sugebėdavo greit nulūžti, tada gana greitai lyg ir išsipagirioti ir vėl kartoti spiritizmo seansą, bet pagrinde didžiąją laiko dalį pradejuodavo, jog nori pas nykštukus apsilankyti. o ir šiaip, ne visada sugebėdavo atskirti brendį nuo viskio, tai ką jau kalbėti apie rimtesnius išgėrinėjimus...
- eeej diedas, tu ten atsargiau,- sumurėjo nelabai patenkintas, kai Myles atsistojo prie skardžio krašto. - dar taip netyčia,- pabrėžė šį žodį,- nusivartysi ir dios mio, man per tave bus bėdos.
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apžvalgos aikštelė    2017-03-08, 21:15

Iškėlė rankas truputi į viršų ir pajudėjo ant to krašto. Išgirdęs jo klausimą, Myles tik šypteli,- Galime, tik kartais kai gaunasi, tai po vieno stikliuko visi lūžta. Per stiprius pats gaminu, tad geriau pasilieku prie žmonių padarytų gėrimų, kurių turiu savo namo rūsyje,- trumpai papasakojo. Nenori dalintis savo asmeninių dalykų su visais, kuriuos pažysta, Tai skirta tik jam pačiam ar dar jo seserims, kurių jau senokai nematė. Teks surengti suradimo dieną ir jas aplankyti.
- Čia toks išskirtinis pusryčių maistas, lyg desertas man,-įprastu tonu jau kalbėjo ir žvelgė, kaip medžiotojos apžiūri ir pauosto gėrimą. Myles tik vos šypteli ir taip vėl užmerkė akis. Būti taip arti krašto, jam tiesiog labai patiko, nes širdis kur kas stipriau tvinksėdavo, primindama, kad yra gyva. Bet kiti vaikino žodžiai, privertė vieną akį atmerkti jam.
- Ne pirmas kartas toks man, tad nereikia jaudintis. Esu nemirtingas, tad ir truputi pavojaus, priverčia jaustis gyvam,-pasakė kas galvoje buvo ir tada užmerkė akis. O jam svaigulys jautėsi, bet kažkuris vienas iš išgertų eleksyrų per gyvenimą, truputi padidino jo tolerancija tokiems dalykams kaip alkoholis, tad tekdavo pasistengti, kad galėtu matyti baltus arklius bėgiojančius. Dabar puikiausiai savo kūną kontroliavo ir stovėjo lyg stiga. Bet vėliau pajudėjo link tvorelės ir rankomis pasirėmė. Akis jau buvo atmerkęs ir nužvelgė butelį,- Bet manau pačio sportas ir toks gėrimas, nesuderinami?
Atgal į viršų Go down
Sinner #14
posts : 557
hugs & kisses : 14
Credit : credit: cocoaist,CREDIT: STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apžvalgos aikštelė    2017-03-09, 19:26

- nu jasna, jasna...- sumurmėjo išklausęs to viso pasakojimo apie gėrimukų gamybą. vangiai šypteli pagalvojęs, jog Myles ne toks jau ir krūtas, kaip jam pažinties pradžioje pasirodė. jei nesugeba sumiksuot ne tokio stipraus gėrimo, tai kažkur yra pasitempt, right? right. susimąstė ar Myles negalėtų jam kokių varškės sūrelių pameikinti, bet kažkaip to nepaklausė, nors įprastai sako, kas tik šauna į galvą.
- kodėl nesuderinami? galima derinti, bet spėk, kas nenori,- pavartė akis ir pasikasė petį. -negaliu sau leisti tokios prabangos pusryčiams suvartoti kokį viduramžių skystį, bet kartais pacheetint galima,- mirkteli.
Atgal į viršų Go down
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apžvalgos aikštelė    2017-03-09, 23:03

Rimtai kalbant, raganius niekada ir nebandė pats kažko tokio išsiburti pats, kadangi nebuvo didelio noro. Jam pilnai gana, tų gėrimų ir kitų pagamintu. Tad tokiais dalykais ir neužsiminėjo. Bet jeigu dabar girdėtu tokius šio vaikino mąstymus, galbūt ir pajuokautu tą tema. Tačiau Myles neturi minčių skaitymo galių kaip koks profesorius X iš Iksmenų.
- Bent po to tikrai sudėtinga bėgioti, po tokių pusryčių,-linksmai kalbėjo vaikinas, kas jam nelabai įprasta. Galbūt ir alkoholis kraujyje veikia vienaip vaikiną. Tad dabar vos apžiūrėjo pati turėklą ant kurio buvo uždėtos jo rankos. O tada pakėlė akis į medžiotoją. Vienaip ar kitaip, šitas raganius truputi pavydėjo, kad jis turi valios eiti sportuoti, ko niekaip ir pats neprisiruošia padaryti. Nes per daug reikalų plius dar atsiranda, kad laisvos akimirkos sunku rasti, kaip ši.
- Tad ir kaip pats dienas leid? Visas sportuoji?-užklausė ir tada šypteli,- Nebijai kokio raumens persitempti? Juk sakoma, per daug sporto - nesveika labai.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apžvalgos aikštelė    

Atgal į viršų Go down
 
Apžvalgos aikštelė
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: senos 3-
Pereiti į: