rodiklisrodiklis  Veikėjų sąrašasVeikėjų sąrašas  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Hibridai

Go down 
AutoriusPranešimas
Gerdosposts : 2151
hugs & kisses : 60
Credit : endlessroutine

RašytiTemos pavadinimas: Hibridai   2016-04-15, 23:46


Hybrids
Hibridai gali būti trijų rūšių: Raganos ir vilkolakio, raganos ir vampyro, vampyro ir vilkolakio. Kadaise, prieš dvidešimt metų, vilkolakių kodeksas draudė susidėti su raganom, tad hibridų nėra daug, nors, po tiek laiko, naujosios kartos vilkolakių duoda savo širdims laisvę, tad hibridų pamažu didėja. Paprastai, be specialaus kraujo ir ritualo, vampyrais paverčiami vilkolakiai miršta, o raganos netenka galių, vampyrų mišrūnų per visą laiką yra vos keli.
main facts:
† Juos silpnina amalo ir kurpelės mišinio dulkės, arba amalo ir verbenos mišinys
† Hibridai gali turėti vaikų (išskyrus vampyrų hibridai)
† Hibridai gali netekti magijos o jų siela gali patekti tarp mirusių raganų
† Hibridai gauna ne tik visų rasių galias, bet ir silpnybes.
† Hibridai, nesvarbu, kokių rasių, yra stipresni, greitesni, galingesni, bei jų magija stipresnė, nei vienos rasės atstovų.
† Vilkolakių hibridai yra nepriklausomi nuo pilnaties. Jie gali kontroliuoti virsmą, bei vilku pasiversti kada tik nori.
† Vampyrų hibridų neveikia saulė, paprastas medinis kuolas jų nenužudo. Juos nužudyti galima tik sidabriniu ginklu, išmirkytu amalo ir kurpelės arba amalo ir verbenos pelenuose, prieš tai sielą magijos pagalba įkalinant kūne. To nepadarius hibrido siela gali atgimti kitame kūne.
† Hibridai negali sukurti ir perversti kitų rasių atstovų ar žmonių į hibridus.
† Yra tik vienas kitas antgamtinis padaras, žinantis kad hibridai egzsituoja. Todėl niekas nežino kaip juos įveikti.
† Hibridam nereikalingas pakvietimas, užeiti į žmonių namus.
† Veikėjai, pažymėti žvaigždute, gali būti paimti, nes nesilankė ilgiau nei 5 dienas be pranešimo.

21 - klubų savininkas - Vienišas - Raganos-vilkolakio hibridas - OPEN

Prieš dvidešimt metų jis ir jo dvynė sesuo gimė iš didžiausios aistros vilkolakiui ir galingiausiai, seniausiai pasaulio raganai. Vos po gimimo Lottie užaugino vaikus magijos pagalba, nes į žemę grįžę priešai siekė atkeršyti Lottei ir jos seserims, o Diegas ir Charlie buvo puiki priemonė kerštui. Jis nelabai pamena kas nutiko jo mamai, jis su seserim taip pat nežino kur jų tėvas. Kelių žmonių, kurie dirbo Lottei, dvyniai buvo atvežti į Pala Alto, o po dvidešimt metų, Diegas ėmėsi atidarinėti klubus Palo Alto mieste, Charlie su mielu noru prie jo prisijungė.Tik po dvidešimt vienerių metų, tie žmonės papaskojo Diegui kas jie ir kodėl jais rūpinas. Diegas labai skeptiškai žiūri į "globėjus" ir jais nepasitiki, nekreipdamas dėmesio, kad jie dvynius ištraukia iš vis naujų bėdų.
Diego Methuselah- Sullivan
21m. - Klubų savininkė - Susitikinėja su Nathaniel Rossum - Raganos vilkolakio hibridė - taken

Prieš dvidešimt metų ji ir jos dvynys brolis gimė iš didžiausios aistros vilkolakiui ir galingiausiai, seniausiai pasaulio raganai. Vos po gimimo Lottie užaugino vaikus magijos pagalba, nes į žemę grįžę priešai siekė atkeršyti Lottei ir jos seserims, o Diegas ir Charlie buvo puiki priemonė kerštui. Ji nelabai pamena kas nutiko jo mamai, ji su broliu taip pat nežino kur jų tėvas. Prižiūrimi jaunos merginos dvyniai užaugo, nežinodami, kad ta mergina jų sesuo. Diegas ėmėsi atidarinėti klubus Palo Alto mieste, Charlie su mielu noru prie jo prisijungė. Jei brolis laužė galvą dėl praeities, Charlie jos neprisiminė, tačiau ir nematė reikalo. Mergina gyveno šia diena, o praeities karai ir motinos aukos mažiausiai jai rūpėjo.
Charlie Methuselah- Sullivan
30/2000 - įsimylėjęs Thora -  Raganiaus vampyro hibridas - TAKEN

Kadaise, senai senai įkalintos rojuje seserys siekė sukurti stipriausią raganių žemėje, kuris atvertų rojaus vartus. Galias gavo to laiko sukčius ir vagis Dimitri. Pajutęs kad yra stiprus ir galingas, vaikinas ėmė siautėti, žudydamas ir valdydamas visus kas tik pasitaiko jo kelyje. Dimitri keliavo nesustodamas, kol jo kelyje nepasimaišė seserys Thora ir Thallulah. Pamilęs Thorą, kuri savo stiprybe ir teisingumu pakeitė Dimitri požiūrį į gyvenimą, jie dar ilgai lydėjo vienas kitą per gyvenimą, kol  jam kelyje pasimaišė Aurora- pirmoji, rojaus seserų sukurta vampyrė. Ji jį nužudė su savo krauju Dimitri organizme ir vyras prisikėlė. Tiesa, virsmas vampyru iš lėto jį žudė, tačiau  vaikiną atrado netoliese buvusi Chrystalle, kurios kraujyje dar buvo nemirtingosios kraujas, ji davė jo atsigerti iš savo riešo, taip išgelbėdama Dimitri nuo mirties,  ir paverdama tokiu kaip ji pati- hibridu. Virsmas, beveik mirtis, privertė Thorą palikti Dimitri, manant kad ryto jis nebesulauks. Dimitri liko vienas.Tapus nenugalimu monstru ir netekus savo meilės, jam mažiausiai rūpėjo ką jis turi nuveikti, pašventęs gyvenimą Thoros suradimui. Nesėkmingos paieškos privedė Dimitri prie savo senų įpročių, ir jis tęsė žiaurias ir kraugeriškas žudynes.Kol jo su Thora, bei žinoma Thallulah keliai vėl nesusipynė Palo Alto. Atrodo, niekas nebetrukdo porai būti laimingai, tačiau yra Tallulah, kuri iš švelnios būtybės tapo žiauria žudike, pasiryžusia pelnyti Dimitri meilę, ir atsikratyti seserimi.
Dimitri Ivanov *
20/3000  -teoriškai ištekėjusi už Ashur - raganos vampyrės hibridė - TAKEN

tuoktuvės jau buvo numatytos, gentis ruošėsi tam svarbiam momentui, kai jauniausioji Iš Methuselah taps būsimo genties vado žmona. Niekas nežinojo, kad Lottie jau buvo nėščia. Dar prieš nutariant kad Lottie turi ištekėti už Elijah, ji matė, kad geriausia draugė, sielos sesė Chrysanthe gviešiasi būsimo genties vado. Įskaudinta, pasidavusi tą sekundę užpuolusiai aistrai Lottie naktį praleido su Luciaus draugu, kuris vėliau virto vilku. Per tą vienintelį nuodėmės ir aistros kartą Lottie pastojo. Tačiau Chrysanthe nesutrukdė jungtuvėms, ir Lottie su Elijah prisiekė amžiną meilę. Iškart po jungtuvių Lottie padovanojo gyvybę žaviai mergaitei, iškart po to Lottę pasiglemžė kitas pasaulis. Viena genties moteris, ėjusi uogauti, pamiškėje rado mergytę. Ji visada norėjo vaikų, tačiau jų negalėjo susilaukti. Kūdikis buvo kaip dangaus dovana, deimantas moters gyvenime. Ji apsiėmė auginti mergytę, kuri augdama sužinojo kieno iš tiesų yra vaikas. Nors jos magija nebuvo tokia įspūdinga kaip motinos ir jos seserų, Chrystalle iš paskutiniųjų stengėsi tapti gera ragana. Jai padėjo ir Ashur. Vaikai nuo pat mažumės buvo kartu, vienas kitą palaikė, gelbėjo, džiaugėsi ir liūdėjo. Ashur paveldėjo motinos galias, savo amžiui buvo galingas raganius, kuris savo žiniomis dalinosi ir su Chrystalle. Jaunuoliai, užaugę, ant aukščiausio kalno, leidžiantis saulėje, tvirtai susikibę už rankų prisiekė amžinai mylėti vienas kitą. Tai buvo slaptos jungtuvės, kurių metu poros galios pasidalino per pusę. Kai Chrysanthe sunaikino gentį, jaunuoliai pabėgo, nutarę neatsigręžti į praeitį jie tvirtai ėjo tolyn. Taip jie atsidūtė Graikijoje, Ayre šeimoje, kurioje Chrystalle dirbo tarnaite. Po kraupios nakties, kai ragana kovojo su mirtimi, po kurios virto vampyre, Ashur tikėjo, kad neteko savo meilės. Jis matė mylimosios kūną, šaltą, negyvą, ant kietos žemės. Tas vaizdas buvo negailestingas mylinčiai Ashur širdžiai. Vaikinas išvyko. Tačiau Chrystalle nemirė. Ji prisikėlė. Viena. Neturėdama nieko. Ji buvo nėščia, o virsmas vampyre vaisių pražudė. Ir Ashur nebebuvo šalia. Kiekvieną dieną jaučiamas troškulys ir noras žudyti, tai tapo Chrystalles dalimi. Netekusi visko ką turėjo, ji pasidavė tiem troškimam, tapdama baisiausia to laiko kraugere.
Chrystalle Methuselah
20/3000 - teoriškai vedęs Chrystalle- raganos vampyro hibridas - OPEN

Chrysanthe ir jos pasiekimo su Elijah vaisius- jo sūnus. Žinoma, to niekas nežinojo, apart pačios Chrysanthe. Ashur gimė beveik tuo pačiu metu kaip ir Chrystalle, todėl nenuostabu, kad mažoje gentyje augantys bendraamžiai vaikai greitai tapo draugais, o augant pamilo vienas kitą, taip stipriai, kad sujungė ne tik galias bet ir meilę tuometinėmis vestuvėmis. Ilgus amžius pora ėjo kartu tvirtai į priekį, tobulindami savo magiją, augdami, bei tapdami galingiausiais to laiko raganiais. Tačiau laimė ilgai tęstis negali. Vos tik pora sužinojo kad turės vaikelį, lydėti Aurorą privalėjusi Chrystalle, tą naktį buvo jos užpulta, nužudyta, ir perversta. Chrystalle neteko vaikelio ir dalies savęs. Ashur išvyko. Jis grįžo ir nekartą, tačiau savo mylimosios jis nebepažino. Ji mėgavosi krauju, žudymu, kitų baime. Tai nebebuvo jo Chrystalle. Tai buvo monstras. Ashur tapo paskutiniąja Auroros auka, ir Shayeros kraujo pagalba, virto tokiu pat kaip jo "žmona". Tačiau jis negrįžo pas ją. Kad ir kaip skaudėjo palikti, Ashur nė karto neatsigręžė į praeitį ir mylimąją, tikėdamasis, kad ateitis atneš geresnį gyvenimą. Beširdis, viskam abejingas vyras, nors ir žiaurus, greitai išmoko save tvardyti ir nekenkti nekaltiems. Per tiek amžių daug matęs ir patyręs, jis niekad nepamiršo Chrystalle, ir vos sužinojęs kur ji,  atvyksta į Pala Alto.
Ashur Apostle
25/2000 - vieniša - Raganos vampyro hibridas - TAKEN

Ayre šeima buvo ne vieninteliai raganiai prieš du tūkstančius metų. Po tragiškos tėvų žūties, De Maine  vaikai taip pat buvo apdovanoti galiomis. Faye stipri, gyvenimo nebijanti, kiek savanaudiška pirmagimė, leido savo tėvams mirti, ginant vaikus nuo vilkolakių antpuolio.Faye buvo pirmoji Essie talkininkė puoselėjant juodąją magiją, mažiausiai rūpinosi broliu ir seserim. Kai naktį Aurora atėjo į jų namus, Faye ketino išnešti kudašių, paliekant savo šeimą mirti, tačiau nespėjo tapdama  Auroros auka. Prieš pat jai ir jos broliui bei sesei numirštant, atėjo Essie, kuri davė jiem kažkokio kraujo, ir prikėlė naujam gyvenimui. Virtus kraugere, Faye nebebuvo Essie ir jos šeimos draugė, tapo Helenos ir Markos taikiniu, tad merginai nieko neliko tik išvykti, kol jos neištiko antroji ir tikroji mirtis.
Faye De Maine
32/2000 - vieniša- raganos vampyro hibridas - Taken

Kaip vienintelis gyvas likęs šeimos vyras, Alexander rūpinosi seserimis kaip niekas kitas. Gaila, kad iš to pačio molio drėbtos sesutės to niekad nevertino. Po tėvų žūties apsiėmęs valdyti šeimos ūkį, vaikinas buvo per daug užimtas, ir kai seserys įsimylėdavo vis naujus vaikinus, Alexanderiui moteriška meilė buvo svetima. Po Auroros išpuolio ir prisikėlimo antram gyvenimui, Alexander pasekė Faye pėdomis ir išvyko kaip įmanoma toliau. Vampyrizmas atvėrė vaikinui akis ir galimybes, o kai ūkio ir namų nebeliko, jis pasidavė gyvenimo teikiamiem malonumam. Apie 1500-1600-uosius metus jis ilgą laiką buvo Anglijos karalienės meilužis, tačiau kai buvo atskleista, jog jis žvėris, o ne žmogus, jam teko bėgti. Po kelių šimtų metų pasiekęs Ameriką, vis kitur, vis kituose miestuose Alexander kūrė savo verslus ir įmones, kol kelias jį atvedė į Palo Alto. Hibridas čia nebūtų pasilikęs, jei ne netyčia sutiktos seserys, kurios po dviejų tūkstantmečių visai nutrūko nuo pavadžio.
Alexander De Maine
17/2000  - Vieniša - Raganos ir vampyro hibridas - TAKEN

Jauniausias, tačiau neprasčiausias De Maine vaikas. Mae pirmoji sužinojo apie magiškas galias, netyčia padegusi tvartą. Po to karto mergina kruopščiai puoselelėjo ir valdė galias, trokšdama tapti geresne už Faye. Šiai pasiruošus bėgti, Mae bėgo kartu. Visko mačiusios ir patyrusios merginos, atrado mažą, ramų, pilną skanių žmonių miestelį, kuriame netruko sukurti naujus savo namus. Daug kartų "mylėjusi", tačiau nesėkmingai, šiai dienai meile nebetiki.
Mary De Maine
24/1000 - vieniša - raganos vampyro hibridas - TAKEN

Dimitri, prieš Aurorai užmiegant, išsaugojo jos kraujo, dėl visa pikta. Jis turėjo ir šiek tiek nemirtingosios kraujo. Tas kraujas pravertė, kai klajojantis vyrukas sutiko Ernesta. Tai ir nebuvo ta beprotiška meilė, jie nežadėjo amžiais likti kartu, tačiau Dimitrijui reikėjo stipraus sąjungininko ir kompanjono. Ernesta buvo šaulė, medžiotoja, tiekianti savo kaimui sumedžiotų gyvūnų mėsą ir kailį. Ne kas diena yra matomos medžiojančios merginos, kurios kaimą saugo nuo vilkų ir kitų plėšrių gyvūnų. Dimitri pervertė Ernestą vampyre su turėtu Auroros ir Shayeros krauju. Tapusi nemirtinga mergina sukilo prieš kelis, miškuose gyvenusius vilkolakius, šitaip sukeldama karą tarp žmonių ir vilkų. Po vienos, kruvinosios nakties, viso kaimo gyventojai buvo išpjauti ir išmėsinėti vilkolakių. Maldavimais išsiprašęs būti perverčiamas tokiu kaip sesuo, Lucianas jau buvo dingęs, o Ernestai neliko nieko kito, kaip keliauti toliau, kartu su Dimitri.
Ernesta Delley
23/1000 - vienišas- raganos vampyro hibridas - OPEN

prasidėjus vilkolakių antpuoliams ir prasiliejus kraujui, priešingai nei sesuo, drąsa nepasižymintis vaikinas tą naktį dingo. Galbūt jis netapo drąsiu ar didvyriu, tačiau išmokęs valdyti savo galias ir jėgą, Lucianas įgavo daugiau pasitikėjimo savimi. Kelios santuokos, kelios, mirusios žmonos, ilgą laiką privertė likti vienišu, nors tikrosios meilės Lucian nepamiršo.
Lucian Delley
36/1000 - vienišas -  raganos ir vampyro hibridas - TAKEN

Gustave iš paprasto kaimo berniuko, tiesiog mokančio gerai kautis sugebėjo tapti Erlu. Taip galėjo nutikti todėl, kad Standen šeima pasižymėjo raganiškomis galiomis, kaip ir ne viena kita tame kaimalyje. Tačiau, valdžia, Gustave laimės neatnešė. Tik augantis sūnus buvo jo šviesos žiburiu. Visgi, vyras visko neteko vienu ypu. Patekęs į pasalą, Gustave buvo sunkiai sužeistas. Jis nė pats nežino kaip išgyveno, tačiau atsibudo jau ne kaip paprastas raganius. Šalia buvusių sugebėjimų atsirado jėga, paaštrėję pojūčiai ir greitis. Tačiau viskas turėjo kainą. Troškulys Gustave sunaikino iš vidaus. Palikęs savo žmones, ir vaikystės laikų draugę Dinah, kurią visada nepastebimai saugojo, vyras ėmė keliauti po pasaulį, slapstydamasis šešėliuose. Dabar, jis pardavinėja antikvarinius dirbinius ir ramiai leidžia savo dienas, nežinodamas kada jos baigsis.
Gustave Standen
22m.  - Vienišas - Vilkolakio vampyro hibridas - TAKEN

Emona, pajutusi laisvę, patenkinusi savo keršto troškimą, leido sau atsiimti už tūkstantmečius kančios akmenio pavidale. Neilgai trukus, mergina pamilo, ištekėjo ir susilaukė sūnaus, kiek vėliau, prieš mirtį, dukros. Damianui pasisekė mažiau, nes jis papuolė į vieno iš šių dienų vampyro nagus, vos vos išvengęs mirties, vaikinas nužudė pirmuosius, Furr kurtus vampyrus, bei nužudė ir tėvą su motina. Keršto troškimo tai nepatenkino, tad paskui gyvus vampyrus, Damnian atseka į Palo Alto, kur, jo tyko daug baiseni žvėrys nei vampyrai, ir sesuo, kuri trokšta nubausti brolį už tėvų mirtį.
Damian Morgade
Atgal į viršų Go down
 
Hibridai
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Hibridai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: Our sinners list-
Pereiti į: