rodiklisrodiklis  Veikėjų sąrašasVeikėjų sąrašas  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 vampyrai

Go down 
AutoriusPranešimas
Gerdosposts : 2151
hugs & kisses : 60
Credit : endlessroutine

RašytiTemos pavadinimas: vampyrai   2016-04-15, 23:43


Vampires
Vampyrai, tai padarai, kuriuos sukūrė raganos, tikėdamos, kad tai bus puikus ginklas kovai su vilkais. Visgi, pirmoji vampyrė Aurora buvo sukurta gerokai ankščiau - prieš du tūkstančius metų, kuomet melsdama deivių padėti jai apsiginti prieš vilkų gaują ir apsaugoti seserį, buvo perkeista. Deja, pamačiusios, kad vampyrė yra visą griaunanti jėga, seserys užmigdė ją ir uždarė kriptoje iki pat šių dienų, kai Lottie ją vėl prikėlė. Tačiau prieš pat, kai buvo uždaryta, Aurora spėjo perkeisti ne vieną žmogų ir ne vieną raganą vampyrais. Essie, Helena ir Markos, sužinoję, kas nutiko jų dukrai, ir kad ji pakeitė žmones tokiais kaip ji, Auroros užmigdymą panaudojo kaip užkeikimą, kad jos sukurti vampyrai negalėtų plėsti savo rasės, o verčiami žmonės mirtų. Taigi, senųjų vampyrų yra vos keli, visi kiti vampyrai yra ne senesni nei buvo sukurtas Ethan, kai Furr raganos pašalino užkeikimą ir Lottie prikėlę Aurorą.
main facts:
† Išgalvoti vampyrai priimami, tačiau jų amžius negali viršyti 20m.!
† Vampyrai dega saulėje, todėl gali išeiti tik naktį. Nors raganos gali sukurti amuletą kuris apsaugotų nuo saulės, tačiau to taip paprastai nedaro
† Sąraše esantys vampyrai jau turi amuletus, apsaugančius nuo saulės, tačiau išgalvotiems veikėjams ir žmonėms, forume perverstiems vampyrams juos reikės susiveikti RPG metu, prašant kurios nors raganos.
† Vampyrai gali manipuliuoti žmonių mintimis ir sapnais
† Vampyrai privalo maitintis krauju, nes kitaip mirs. Žmonių maistas irgi valgomas, tačiau gyvybės nepalaiko
† Vampyrai tai mirę žmonės, todėl nebegali turėti vaikų
† Vampyrai alergiški verbenai
† Vilkolakio įkandimas vampyrui mirtinas
† Vampyrai nėra labai jau paplitusi rasė, jų nėra daug, tad savo egzistavimą jie slepia.
† Veikėjai, pažymėti žvaigždute, gali būti paimti, nes nesilankė ilgiau nei 5 dienas be pranešimo.


26/2000 - vieniša - OPEN

Agatha buvo asmeninė Auroros tarnaitė ir palydovė. Ištikimai visur lydėdama Aurorą, Agatha buvo jos antroji auka, kai perversta į vampyrę ji puolė Chrystalle, vykusią su Aurora is Atgatha kartu. Kai Chrystalle jau gulėjo be gyvybės ženklų, Aurora puolė Agathą. Ne iš kelmo spirta mergina besigindama įkando savo šeimininkei, o šiek tiek vampyrės kraujo pateko į Agathos kraujo sistemą. Po viso šito įvykio, Agathos žaizdos užsiraukė ir ji prabudo kaip vampyrė. Netrukus tarnaitė dingo be žinios, tačiau šiandien sklando gandai apie itin turiningą, krauju aplietą jos gyvenimą.
Agatha De Medici
28/2000  - vedęs Lana - OPEN

Caius žmona buvo geriausia Auroros draugė, o kadangi vyras su savo žmona "draugavo" nuo pat mažumės, tai ir Aurora buvo jo draugė. Draugystės neagriovė net Auroros gviešimasis svetimo vyro. Amžinai nemirtinga nusiteikusi tapti Aurora nusprendė paversti draugus tokiais kaip ji. Kai Aurora buvo užmigdyta, pora dar ilgai niekino save, už koks tapo, už tai kokia tapo jo žmona. Tačiau pora išliko savimi, svarbiausia, išliko kartu, išmokę gyventi kitaip.
Caius Rosessen
24/2000  - Ištekėjusi už Caius - TAKEN

Tyriausia ir švelniausia būtybė kokia gali būti. Tikinti į atleidimo galią ir išganymą. Tik jos dėka Caius panoro gyventi, keistis, tapti geresniu žmogum. Laiminga pora svajojo apie vaikučius ir gyvenimą kartu iki pat mirties. Tačiau štai, Aurorai prisireikė suvilioti Lanos vyrą. Šiam nepasidavus, Lana atleido draugei. Vis dėl to, jos kartu nuo pat mažumės, tačiau Aurora net negalvojo palikti poros. Pasiūliusi jiem amžiną gyvenimą, jaunystę, galią, vampyrė ne ilgai truko paversti juos vampyraia ir beveik iš karto dingo. Ilgą laiką Lana savęs nekentė, nekentė troškulio, kurį jautė, nekentė, kad norint išgyventi ji turi skriausti kitus. Pamažu moteris rado išeitį, būdą kaip išgyventi nežudant žmonių. Pamažu ji su Caium išgyveno tą krizę, ėmė valdyti save ir savo troškulį, mėgino gyventi kaip paprasti žmonės. Praėjo tiek laiko o jie vis dar kartu, vis dar vienas kitą myli, o Lana išliko tokia pat tyra ir gera, kokia buvo. Nors, kai kas nors supykdo, mergina gali būti labai bjauri.
Lana Rosessen *
19/2000 - vienišas - TAKEN

Gabriel vienas iš tų nedaugelio, kuris buvo apdovanotas magiškomis galiomis. Pabėgėlis, tarnas, turtingųjų laikomas šiukšle, vaikinas magijos pagalba siekėgauti taip trokštamą pripažinimą. Ar tai pavyko? Jį pastebėjo mergina. Tahlia. Kartu jaunuoliai kūrė grožį ir meilę, kol Aurora, nekenčianti sesers, nepamatė jų laimės. Ji mėgino užpulti seserį, tačiau ši apsigynė. Vėlų vakarą, kai Gabriel ėjo iš Ayre namų, Aurora jo patykojo ir užpuolė. Ji negalėjo leisti, kad sesuo būtų laiminga. Kažkaip, Gabriel virto vampyru ir neteko savo raganiškų galių. Supratęs kad tapo kraujo trokštančiu žvėrim, Gabriel naikino viską kas pasitaikė jo kelyje. Jo kelyje pasimaišė daug nekaltų gyvybių, kurių šeimos nariai iki šių dienų siekia atsiskaityti su vampyru, kurie nenurims kol jo lavono nepamatys savomis akimis. Tik po kelių dešimtmečių vaikinas susivokė, kuo tapo, ir iki šios dienos vaikinas gyveno savigraužoj, nekentime toks koks jis yra, norintis mirti, tačiau nežinantis kaip. Iki kol jauna, šių dienų vampyrė nepamilsta Gabriel tokio koks yra. Kokie jie yra. Ir Gabriel pamato kitokį gyvenimą. Prisimena kas yra laimė ir džiaugsmas.
Gabriel Percy
18/38 - vieniša- OPEN

Noras maištauti, nepritapti, įsimylėjimas ne kokių vaikinų. Štai kas privedė Samanthą prie tapimo vampyre, kai prieš dvidešimt metų, Newporte, Samantha susidėjo su Ethan. Tačiau našlaite likusi mergina skųstis negali, juk jai atsivėrė naujos galimybės, nauji keliai. Ji buvo savo pačios ir kitų valdovė, nebijanti to pareikšti garsiai. Po Ethan mirties, Samantha paliko Newportą dar prieš visą karą, ir atvyko į Palo Alto, kur, pasinaudojusi, kad niekas nežino apie vampyrus, Alvares ėmė akivaizdžiai žudyti žmones, taip atskleisdama apie tai, kokia yra, užsitarnaudama medžiotojų taikinį sau ant nugaros, bei senųjų vampyrų neapykantą, troškimą sunaikingi neatsakingą jauną vampyrę. Gyvenimas nebeatrodė toks gražus, kai už kiekvieno kampo tyko mirtis.
Samantha Alvares
25/40 - vienišas - TAKEN

Prieš maždaug penkiolika metų, kažkur Niujorke, Bejamon užtiko besimaitinančią Agathą. Gal čia nieko per daug neįprasto, tačiau vampyrė maitinosi Benjamin sužadėtine, kuri, po nakties, kito ryto nebesulaukė. Pykčio apimtas vaikinas nepuolė vampyrės, o tapo jos draugu, sužavėjo, privertė įsimylėti. Apakinta Benjamin žavesio, ji vaikiną pervertė vampyru. Spauda ėmė šnekėti apie paslaptingas mirtis, tad Agathai teko dingti. Benas, tapęs vampyru, buvo apsėstas tik vienos minties: susiprasti kas yra jis, kas yra Agatha, ir ją nužudyti taip pat žiauriai ir negailestingai, kaip ji tai padarė jo sužadėtinei. Keliai jį atvedė į mažą miestelį, kuriame, jis ne vienintelis vampyras, o ir pričiupti galingą vampyrę, atrodo neįmanoma. Sudaręs sutartį su vienu iš medžiotojų, kad tik jie pagautų ir nužudytų Agathą, Benas buvo pasiryžęs jam ir jo šeimai atvesti kiekvieną sutiktą vampyrą mirčiai. Tik ar tai nebus paties Bejamino paskutinioji?..
Benjamin Vandenberg
23/28  - vieniša - TAKEN

Narkomanė prostitutė, vos sulaukusi šešiolikos paliko Las Vegasą ir jo triukšmą iškeitė į mažą miestslį Kalifornijoje. Nors potraukio narkotikams ji neatsikratė, benamę merginą ėmė globoti Holmanų šeima. Praėjusi ne vieną, rebelitaciją, mergina pamažu stojosi ant kojų. Ji baigė mokyklą, net įstojo mokintis teisę. Kaya buvo netyčinė ir atsitiktinė Lanos auka, kurią, sužeistą, norėjusi pagydyti moteris, davė jai savo kraujo. Tačiau Kaya mirė, netrukus prisikėlusi virsmo procese. Virtusi vampyre, Kaya tiesiog sužydėjo: tapo grakščia, dailia ir stilinga dama. Lana su Kajum prisiėmė atsakomybę už tai ką padarė ir ėmėsi globoti jauniklę, mokindami savo gyvenimo būdo. Tačiau tai Kayai nebuvo priimtina, tad ji greitai atsiribojo nuo poros ir ėmė gyventi sau. Nors Kaya netapo žiauria siurbėle, tačiau pasismaginti su žmonėmis, vampyrė neatsisakydavo.
Kaya Lennox
20/20  - Vienišas - OPEN

Mathias buvo geriausias Ethan draugas, Gabby Ethan mergina. Pasklidus žinioms, kad draugas paslaptingai dingo, Mathias rinko Newporto savanorius draugo paieškai. Kelias savaites trukusios paieškos nedavė jokių vaisių, o visai netrukus Ethan grįžo lyg niekur nieko. Žinoma, geriausias draugas pastebėjo, kad vaikinas pasikeitė. Jis tapo jautrus ir nervingas, jį erzino kvapai ir žmonės, o kadaise dievintos Gabby jis nenorėjo net matyti. Už sudaužytą mažosios sesutės širdį atkeršyti pasiryžęs Mathias, niekaip negalėjo pakenkti Ethanui. Jis nejautė skausmo, smūgių. Po vienų muštynių Ethan nužudė draugą, netyčia, žinoma. Negalėdamas jam padėti, Ethan dingo. Netrukus mirštantį vaikiną surado Sophie ir pagydė savo krauju. Netrukus ir Mathias tapo vampyru, pervertęs ir savo seserį, jis sužinojo, kad Furr šeima kalta dėl tokių padarų sukūrimo. Atkeršyti jai niekaip nepavyko, nes raganos mirė nuo Luciaus rankos. Po beveik dvidešimt metų Mathias ir Gabby sužinojo, kad keli Furr palikuoniai gyvena kitame mieste, tad ten ir nuvyko. Tačiau suktas raganas pričiupti nėra taip paprasta.
Mathias Monrov
17/37 - vieniša- OPEN

Pusę savo gyvenimo mergina pyko ant brolio už perdėtą rūpestį. Kadangi jų tėvai žuvo, kai jie buvo visai jauni, Mathias laikė pareiga rūpintis seserimi, neleisdamas jai daryti beveik nieko. Ir štai stebuklas. Ilgos valandos tikinant brolį, kad Gabby myli Ethaną, jis leido jiem draugauti. Viskas buvo tiesiog puiku, kol Ethanas nesudaužė jaunos Gabby širdutės, palikdama ją skęsti ašarų jūroje. Linksma, vietoje nenustygstanti mergina tapo uždara, tylia, alkoholyje draugiją suradusia savęs besigailiančia panele. Po vienos nakties grįžęs brolis, pasakė, kad jos niekada nepaliks vienos. Prieš tai išsiaiškinęs kaip vyksta pervertimas, ji tą padarė su seserim ir jie išvyko. Bėgant metams, kai Ethan teliko tik prisiminimas, Gabby atgavo savo džiaugsmą, ir tapo kiek žiauria ir savanaude. Flirtas, sužavėjimas, viliojimas, tai buvo kaip žaidimas. Gabby skaudino vieną vaikiną po kito, o tuos kurių nesužavėdavo, nužudydavo. Gabby atsigavo, tačiau prisiekė sau daugkau niekada nepamilti. O tai gan paprasta, kai vampyrai lengvai gali išjungti jausmus ir emocijas.
Gabby Monrova
27/37 - našlys- TAKEN

Žymus ir garsus Los Angeles chirurgas, pasitaikė Gabby kelyje. Iš pat pradžių, vedęs vyras mėgino atstumti, ant jo lipančią merginą, tikindamas ją, kad jis myli savo žmoną ir dukrytę. Gabby kliūčių nepripažįsta, tad vieną vakarą kai William dirbo, Gabby atėjo į jo namus, žmonai prisistačiusi kaip nėščia meilužė, buvo įleista į vidų. Mergina žiauriai nužudė tiek žmoną tiek vaiką. Tikėdamasi, kad dabar Wilas pasiduos Gabby keram, ji sulaukė jo su lavonais, kol vyras grįžo namo. Pamatęs mirusią savo žmoną,  ir dukrą, Wilas puolė Gabby, tačiau iš niekur atsiradęs Mathias, pareiškė, kad jo sesers niekas neskriaus, ir įkandęs William, laukė kol jis nukraujuosm prieš pat jam mirštant, Gabby pervertė Willą. Tai buvo kvaila, nes visus tuos metus Wilas išgyveno su mintim, kad jis prigriebs Gabby ir jos brolį, ir juos nudės. Nudės žiauriau, nei ji nužudė jo šeimą.
William Van Allan
25/5 - vienišas - OPEN

gimęs medžiotojų šeimoje ir visą gyvenimą skyręs medžioklei nė nepagalvojo, kad jo gyvenimas gali šitaip pasikeisti. Šeimos dėka susipažino su Raizel, dėl kurios šeimos nuostatų pakeitė požiūrį medžioklę ir ėmė medžioti taip, kaip ir ji - tik tuos, kurie to nusipelnė. Laikui bėgant vaikinas pamilo merginą, tačiau ilgą laiką to jai nesakė, buvo jai ramsčiu sunkiais gyvenimo etapais ir asmeniu, kuris vienintelis žino jos paslaptį, tačiau artumas vedė jį iš proto ir šis galiausiai prisipažino merginai apie meilę ją. Neilgai trukus Raizel pastojo, o pats Killianas ruošėsi jai ir pasipiršti, tačiau tada jam kelią kaip kokia juoda katė perbėgo viena žavi vampyrė, kuri savo švelniu balseliu jam apsuko galvą. Vaikinas buvo paverstas vampyru. Supratęs ką padarė ir kuo dabar yra, tikėjosi, kad gali viską ištaisyti. Grįžo pas Raizel, tačiau viskas pakrypo kita linkme nei jis tikėjosi. Kilo ginčas kurio metu vaikinas prarado savitvardą ir puolė merginą. Nelaimingo atsitikimo metu ji nukrito nuo laiptų ir prarado kūdikį. Po to karto jis išvažiavo į Pato Alto tikėdamasis, kad sugebės išgyventi visas jį užklupusias bėdas ir vieną dieną grįžti pas vis dar mylimą merginą, tačiau visai netikėtai pastaroji pasirodo priešais jį nusiteikusi tikrai ne geranoriškai.
Killian Ferhilt
19/500 - vampyras medžiotojas - vienišas - OPEN

Niekada nelinkęs galvoti apie praeitį, Demyanas sunkiai pamena savo jaunystę. Jis ir brolis kilę iš mažo Ukrainos kaimelio, kuris tuo metu užvirė kovą prieš valdžią. Berniukų tėvai buvo nušauti Ukrainos karių, už prisidėjimą prie maišto. Kaip tėvai krito negyvi ten kur stovėjo, matė Demyan. Jis nieko nelaukė, griebė mažąjį broliuką ir pabėgo. Metai bėgo o jaunuoliai atsidūrė Amerikoje. Nors Demyan broliu rūpinosi labiau nei savimi pačiu, tėvų žūtis jo akyse padarė įtaką. Demyan tapo uždaras, nekalbus, netgi kiek agresyvus. Neilgai truko kai brolių kelyje pasimaišė jauna, žavi, tačiau taip pat gyvenimo nuskriausta mergina. Jos didelių akių žvilgsnis ir ledus tirpdanti šypsena papirko Demyan, tačiau žavioji Dona labiau linko į Symon pusę. Ilgą laiką liepsnojęs meilės trikampis ir pykčiai, galiausiai atvedė jaunuolius į protą, kad jie kartu stipresni ir kad pykčiams jų rate dėl to kuris turės Doną, nėra vietos. Tais pačiais metais trijulę sutiko Mael. Jis sugirdė turėto vampyro kraujo, o po to juos nužudė. Visi trys prisikėlę kaip vampyrai jaunuoliai nekentė to, kuo tapo. Mael pažadėjo kad tai baigsis, kai jie sumedžios ir išžudys tokius kaip jie. Tvirto chatakterio Demyan buvo trijulės vedlys, žiauriausias, negailestingiausias medžiotojas, o medžioklė vaikinui kėlė savotišką laimę.
Demyan Koval
18/500 - vampyras medžiotojas -  vienišas - OPEN

Symon visada norėjo būti toks kaip brolis
Tvirtas, griežtas, savimi pasitikintis. Tačiau pasitikėjimo jam trūko, o baimė keitė drąsą. Jis leido broliui vesti į priekį, kurį laiką jam visapusiškai pakluso, besąligiškai pasitikėjo. Ir štai jų kelyje pasimaišė Dona. Symonas jautė ir matė, kad gražuolė linksta į jaunėlio pusę, ir nors brolis jiems laimės linkėjo, Symon matė, kad paslapčia jis nori merginos sau. Paklusnumas baigėsi, ir Symonas dėl taip tikėtina meilės, stojo prieš brolį. Tai buvo pirmasis kartas kada Symon pasipriešino vyresnėliui, atėmė iš jo teisę valdyti situaciją. Beprasmis kvirčas ir mini kova, greitai baigėsi. Jie keliavo kartu, rūpinosi vienas kitu, ir Symon suprato, kad Dona ne ta mergina, kurią kuris nors iš brolių turi mylėti. Sudarę sutartį, kad jų trijulės vidinė meilė neišskirs, jie tapo šeima. Po virtimo vampyru, kol Demyan nekentė to kuo tapo, Symon tai buvo gimimas iš naujo. Galia, baimės jausmo užmiršimas, jėga, galimybė turėti viską, tarsi pakeitė vaikiną. Komandos strateguotojas nepralaimėjo dar bei vieno mūšio. Jam pavyko įtikinti brolį, kad jie gali sumedžioti kiekvieną antgamtinę būtybę pasaulyje. Kolkas trijulė pralaimėjimo dar nepatyrė.
Symon Koval
18/500 - vampyrė medžiotoja - vieniša - OPEN

Dona nebuvo ta, kuri norėjo turėti abu brolius, kuri norėjo kad broliai mylėtų tik ją. Taip, kai jie susitiko, galbūt ji ir rodė simpatijas Symon, galbūt ji iš tiesų pasiuntė klaidingus signalus ir Demyan. Tačiau kovai dėl merginos įsiterpus tarp brolių, Dona buvo ta, kuri pasakė kad jau gana. Verčiama tekėti už turtingų žemdirbių sūnaus, kuriam jautė tik šleikštulį, Dona atsisakė tai daryti ir buvo išvyta, išsižadėta šeimos. Tada ji sutiko Koval brolius. Jie tapo naująja merginos šeima, kurios ji nenorėjo netekti. Visgi, kai meilės nesusipratimai buvo iššaiškinti, o jaunuoliai tapo artimi kaip niekad, jie gavo tą "dovaną"- virtimą vampyrais. Bent jau taip manė Dona. Vos gavusi galią ji grįžo namo, nužudė savo ir vyru turėjusio tapti jaunuolio šeimas. Tai turėjo būti perspėjimas, kad jos laisvės ir pasirinkimo niekas neatims. Gal net aršiausia ir spontaniškiasia iš trijulės, Dona gali pasigirti didžiausiu nužudytųjų skaičiumi savo sąskaitoje.
Dona Bass
Atgal į viršų Go down
 
vampyrai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: Our sinners list-
Pereiti į: