rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 žmonės

Go down 
AutoriusPranešimas
Gerdosposts : 2151
hugs & kisses : 60
Credit : endlessroutine

RašytiTemos pavadinimas: žmonės   2016-04-15, 23:37

Rossum


39 - meras - našlys- OPEN

Christopher yra labiausiai gerbiamas miestelio žmogus, kurį visi myli ir tuo pačiu metu bijo, mat vyrukas nėra linkęs nusileisti kitiems ir tiki, kad tikslai pateisina priemones. Gana jauname amžiuje netekęs savo žmonos, jis visas atsidavė darbui ir šeimai. Visai nesenai  jis sužinojo apie antgamtinių būtybių egzistavimą ir daugėjimą jo mieste, tad sudarė sąjungą su Venatores šeima ir pats pradėjo mokytis medžioklės meno.
Christopher Rossum
25 - chirurgė - susižadėjusi su Derek Holman - open

Caroline yra labiausiai nuo tėvo nutolusi atžala, mat ji nuo mažų dienų buvo įsitikinusi, kad motina mirė dėl jo kaltės. Jauname amžiuje palikusi namus ji pradėjo studijas medicinos srityje, jas baigusi tapo gerai žinoma miestelio chirurge, kuomet valdžių žaidimai pasiekė ir ją. Derekas buvo jos mokyklos laikų simpatija, tad nieko keisto, jog jam pasiūlius susitikti, mergina nedvėjodama atsakė taip. Praėjus keliems mėnesiams jie susižadėjo, tačiau ko Caroline iki šiol nežino, tai kad santuoka buvo iš anksto suplanuota ir Derekas, bei jo šeima, tokiu būdu siekia valdžios.
Caroline Rossum
23 - studentas - susitikinėja su Charlie Sullivan - TAKEN

Nathaniel nuo pat jaunystės buvo širdžių daužytojas, nesutramdomas kazanova, visiškai nekišantis savo nosies į tėvo reikalus ir gyvenantis dėl pramogų, tačiau paskutiniais metais vidurinėje viskas apsivertė aukštyn kojomis - jis sužinojo, kad mamos žudikas ne žmogus. Norėdamas išsiaiškinti daugiau, jis ėmė ieškoti nežmogiškos rūšies atstovų, pradėjo studijuoti genetiką, kad galėtų suvokti apie šių padarų mutacijas ir viską ką sužinojo rašyti į knygą, kurią dabar visi vadina "bestiaire" ir siekia gauti, bet kokia kaina.
Nathaniel Rossum
19 - studentė - vieniša - TAKEN

Lucy yra jauniausia šeimoje, tad nelabai atsimena motiną ir visuomet linkdavo ginti tėvo pusės, taip tapdama jo numylėtine. Nuo mažens domėdamasi politika ir Chriso veikla, ji ėmė sekti jo pėdomis, mokyklą baigė aukščiausiai balais, tuomet įstoji į prestižinį universitetą, politologijos mokslus. Būdama toli nuo namų, nuo šeimos, nuo kontrolės, ji pajuto laisvę ir pradėjo linksmintis. Vakarėliai kiekvieną vakarą, vis besikeičiantys vaikinai, žalingi užsiėmimai. Vieno pasilinksminimo metu ji pastojo. Tik po mėnesio susivokusi kas nutiko sustabdė savo studijas ir grįžo į miestelį prašyti tėvo pagalbos su kūdikio atsikratimu. Blogiausia tai, kad jos vaikelis - raganius siurbiantis visą energiją.
Lucy Rossum


Holman


41 - teisėjas - vedęs Helena Holman - open

Richard nėra nei pats geriausias vyras, mat net nebando slėpti fakto, kad miega su kitomis moterimis, nei pats geriausias tėvas, tačiau kuomet kalba pasisuka apie valdžią ir įstatymus - jis tas žmogus į kurį reikia kreiptis. Nuo jaunystes valdomas galios troškimo, jis visais būdais stengiasi įsisukti į Rossum šeimos reikalus ir perimti mero postą. Deja, ji nežino, kad šiame miestelyje nepakanka galios ir noro, čia reikia ir žinių apie visus gyventojus, kurių vyras neturi.
Richard Holman
39 - advokatė - ištekėjusi už Richard Holman - open

Helena yra viena iš apsukriausių miestelio moterų, gaunanti viską, ko tik užsigeidžia ir puikiai atliekant bet kokį darbą, tačiau ji nėra blogas žmogus, mat viską daro siekdama gerovės savo atžaloms, kurios ne visos yra nuo Richard, nors to niekas ir nežino. Lyginant su vyru, Helena apie antgamtines būtybes žino daug daugiau, mat jos šaknys siekia Helena Ayre, kurios vardu ir buvo pavadinta, nors savo galių niekada neatrado.
Helena Holman
27 - advokatas - susižadėjęs su Caroline Rossum - TAKEN

Derek nuo jaunystės buvo žvaigždė visur, kur tik dalyvaudavo, tad tai išugdė savotišką narciziškumą ir perdėtą pasitikėjimą savimi. Tai taip pat lėmė ir tai, kad vyrukas suaugo į psichopatą. Nors iki žmonių žudymo jis dar nepriėjo, tačiau kankinti aplinkinius emociškai ir kartais fiziškai, jam kelia malonumą. Įsirengęs savo namuose slaptą kambarį jis kartais keliom dienom ten uždaro merginas, sužavėtas klube ir patenkinęs savo poreikius prigąsdina, kad jeigu kam nors prasitars - mirs. Žinoma iš šono nepasakytum, kad jis gali užsiiminėti tokia veikla, mat miestelyje jį visi gerbia, kaip vieną geriausių advokatų. Dėl savo dviveidiškumo Derek lengvai apgavo Caroline, apsuko jai galvą ir jau planuoja vestuves, kurios naudą atneš tik jam ir jo šeimai.
Derek Holman
21 - studentė - susitikinėja su Isabelle Venatores - taken

Ottilie yra Daphne dvynė sesuo, nors jos ir nėra identiškos. B visuomet išsiskyrė iš kitų merginų savo aršiu charakteriu ir laisvu nuomonės išsakymu, nesvarbu tai ką nors žeisdavo ar ne. Nors ir nebuvo laikyta 'mean girl', visi mokykloje jos bijodavo, o ji pati niekuomet nesuprasdavo ko norinti. Ne kartą pabėgusi iš namų ji užsiiminėdavo nešvariais reikaliukais, kol vieną kartą pateko į nuovadą ir joje susipažino su naujai į miestelį atvykusia Venatores giminaite Isabelle. Pažintis su Isabelle pakeitė Ottilie požiūrį į gyvenimą kardinaliai, mat ši sužinojo ne tik, kad yra lesbietė, bet ir tai, kad pasaulyje žmonės nėra patys pranašiausi padarai.
Ottilie Holman
21 - studentė - vieniša - open

Daphne yra Ottilie dvynė sesuo, nors jos ir nėra identiškos. D visuomet buvo ramaus būdo, vengdavo viešų vietų, nors draugų turėjo ne vieną ir ne du. Kai sesuo pabėgdavo iš namų, mergina visuomet sugebėdavo pirmoji ją surasti ir parvesti iki namų, kol tėvai nesužinojo ir nesukėlė skandalo. Nuo vaikystės besidomėdama knygomis ji netyčią užtiko seną prosenelės dienoraštį, kuris iš pirmo žvilgsnio atrodė kaip bet kuris kitas, tačiau paskutiniai išplėšti puslapiai privertė ją domėtis tuo labiau. Deja, ne visada sugebi rasti tai ką nori, o nuo perdėtos manijos ji atsidūrė psichiatrinėj, kur gulėjo metus. Nors ir turėjo pagerėti, jai ten dar labiau susisuko galva. Na, bent jau taip ji galvoja, nors iš tiesų tik dabar pradėjo veržtis jos magija, kurios šeimoje niekas kitas neturi.
Daphne Holman
24 - šerifo padėjėjas - vienišas - open

Stefan yra itin uždaras, paslaptingas, retai su kuo kalbantis, tačiau karts nuo karto pratrūkstantis dėl nevaldomų pykčio priepuolių. Nors su pykčiu ir seniau sunkiai tvarkėsi, po tėvų mirties kone sulaukėjo ir netyčia užmušė metais vyresnį vaikiną, kuris lindo prie jo jaunėlės sesers, kas privertė juos persikelti į Polo Alto, kur gyvena jų tėvo brolis dvynys Richard. Atvykus į miestelį Stefan greitai susirado darbą policijos nuovadoje, kur pradėjo itin artimai bendrauti su Phillip ir kitais jo šeimos nariais. Tik laiko klausimas, kuomet jis bus pakviestas prisijungti prie medžioklės.
Stefan Holman
20 - studentė - susitikinėja su Adam Venatores - open

Leah kai kuriems gali pasirodyti visiškai išprotėjusi, mat yra linkusi nerti tiesiai į pavojus, pastebėti pačias smulkiausias detales, kas leidžia jai suvokti daugiau, nei kitiems. Jos intelekto lygis taip pat yra aukščiau vidutinio, tad mokykloje, norint pateikti į palaikymo šokėjų būrį, jai teko apsimesti esant kvailute. Apsimetinėjimai baigėsi, kai ji su broliu atsikėlė į Polo Alto. Nauja vieta, nauji žmonės, naujas požiūris į ją, kuris šį kartą buvo daug geresnis. Ypač iš Venatores šeimos, mat po kelių savaičių miestelyje, ji pasibeldė į šios šeimos duris ir pasakė norinti prisijungti prie medžioklės. Deja iki šiol ji vis dar nebuvo pakviesta, nors Adamas padeda jai mokytis apie visus medžiojimo būdus.
Leah Holman
Atgal į viršų Go down
 
žmonės
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: Our sinners list-
Pereiti į: