rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 vilkolakiai

Go down 
AutoriusPranešimas
Gerdosposts : 2151
hugs & kisses : 60
Credit : endlessroutine

RašytiTemos pavadinimas: vilkolakiai   2016-04-15, 23:33


Werewolves
Vilkolakiai atsirado prieš tris tūkstančius metų, kuomet Liucijus, per pilnatį virto vilku. Vilko formoje vilkolakiai beveik negali kontroliuoti noro žudyti viską, kas pasitaiko jų kelyje. Išimtis - kraujo ryšys. Tik kraujo ryšiu su jais susieti žmonės gali būti saugūs. Vilkolakiais galima gimti arba tapti, jeigu tau įkanda pirmasis vilkolakis Liucijus. Dėl ilgametės nesantaikos su raganomis, vilkų įstatymai draudžia su jomis susidėti, tačiau jaunoji karta neretai sulaužo šį įstatymą, nebijodami, kad neteks vietos gentyje.
main facts:
† Vilkolakių įkandimas mirtinas vampyrams
† Vilkolakiai alergiški kurpelei
† Vilkolakiai gyvena pagal savo taisykles gaujomis /šeimomis. Gaujos/šeimos išdavystė reikškia vilkolakio mirtį
† Vilkolakių žaizdos greit gyja, jie yra stipresni, greitesni už žmones, pasižymi jautria uosle, klausa. Vilkolakį galima nužudyti ištraukiant jo širdį ir ją sutraiškant
† Vilkolakiai gali turėti vaikų
† Mėnulio žiedas, sukurtas raganos kontroliuoja vilkolakio virsmą. Jis gali virsti vilku bet kada, pilnatis jo virsmo neįtakoja. Buvo sukurti tik du žiedai, kuriuos nešiojo Sullivanai, tačiau tie žiedai dingo laike. Tik seniausios ir galingiausios raganos jį gali sukurti ( tačiau ne visos žino kaip, ne visos žino kad tokie žiedai gali būti sukurti ar kada nors egzistavo.)
† Veikėjai, pažymėti žvaigždute, gali būti paimti, nes nesilankė ilgiau nei 5 dienas be pranešimo


thurston pack


36m. - vedęs Claudia Thurston -  OPEN

Nors Jeremis neturi nieko bendro su prieš dvidešimt metų Niuportą valdžiusi Parkerio gauja, tačiau apie jo idealogiją, dar būdamas berniukas vyras girdėjo labai daug. Jis už Jacob niršta ant raganų, nors šios Jeremiui nieko blogo nepadarė. Bet kokie gaujos narių santykiai su ragana ar vampyre, gresia mirtimi. Žiaurus ir ne visada teisingas, tačiau vyras savo gaują sėkmingai valdo jau per dešimt metų saugodamas ne tik vilkolakius bet ir miestelio žmones. Viskas pasikeičia kai iš niekur atvykę vilkolakiai reikalauja valdžios, žadėdami tiek Thurston tiek Regulski gaujas nuvesti į didesnį gėrį. Jeremis tokiom pasakom lengvai nepasiduoda, tačiau trijų tūkstančių metų senumo vilkus nugalėti gana sudėtinga.
Jeremy Thurston
 34m. - Ištekėjusi už Jeremy Thurston -  OPEN

Claudia visiškai neprimena tradicinės moters ir mamos. Siekianti padėti vyrui valdžioje, moteris išreiškia neregėtą žiaurumą, neparodo jokio gailesčio. Kartais, ji net ima nurodinėti gaujos vyrams. Nors Jeremis mėgina nuraminti žmoną, valdytojos pozocijos moteris sunkiai atsisako. Pati, su mielu noru, kiekvieną pilnatį puldinėja vietines raganas. Jei ne Jeremis ir jo meilė vaikam, Thurston atžalas galima būtų vadinti našlaičiais.
Claudia Thurston
22m.- susitikinėja su Eleonorah- OPEN

Daniel nėra tikrasis Jeremy ir Claudia sūnus. Ilgą laiką pora negalėjo susilaukti vaikų, o tai buvo būtina- parodyti gaujai būsimą alfą. Paslapčia jie berniuką įsivaikino. Jam sulaukus šešiolikos, Claudia atvedė mergaitę, kurią Daniel privertė nužudyti, kad aktyvuotų savo vilko genus. Daniel niekada nepasižymėjo stipriais nervais, o mergina buvo priversta tyčiotis iš vaikino. Claudios planas pavyko ir jau sekančią pilnatį vaikinas lakstė vilko pavidalu. Kruopščiai mokosi būti alfa, domisi tėvo pozicija ir požiūriu, nors kai kuriais atvejais Daniel daug malonesnis ir atlaidesnis nei tėvas, ar juolabiau mama. Susipažinęs su vilke Eleonorah vaikinas ilgai netruko pradėti ir šiokius tokius santykius.
Daniel Thurston
16m. - Susitikinėja su Kaleb Stuart  - TAKEN

Jautriausia gaujos siela, dar neaktyvavusi savo geno. Ne dėl to, kad  bijo žudyti, o dėl to, kad virsmas kelia baisų skausmą. Būtent tai didžiausia merginos fobija. Neatsilikdama nuo šių dienų jaunimo, Emanuella paslapčia naktimis sprunka iš namų, kad pasilinksmintų klubuose ar pabūtų su draugais. Būtent per vieną tokį pasilinksminimą Emanuella susipažino su Kalebu. Susitikimas keitė kitą, kol tai išugdė šiltus jausmus. Tik Emanuella nežino, kad Kalebas su ja susitikinėja vien dėl asmeninio keršto.
Emanuella Thurston *
27m. - vienišas  - TAKEN

Jack buvo pamestinukas, rastas miškuose. Prie jo buvo tik raštelis su kūdikio vardu ir pavarde. Jeremio tėvas, tuometinis Alfa paėmė vaiką ne tik į gaują bet ir į šeimą. Jeremiui tapus Alfa Jack dažnai nepritaria įbroliui, tačiau didelės balso teisės jis neturi. Seniau jis mėgino pasipriešinti Jeremiui ir jo kuriamom taisyklėm, tačiau tai vos neužsibaigė Jack mirtimi.
Jack Olliston *
25m. - vienišas  - OPEN

Šiam vilkui negalioja jokios taisyklės. Jis visada sako ir daro ką tik nori, sukeldamas Jeremiui vien galvos skausmą. Tačiau gauja yra gauja. O Riley yra seniausias gaujos vilkolakis, todėl jam dažnai daug kas būna atleidžiama. Kadangi Jeremis nesugeba susitvarkyti su Riley, to imasi Claudia. O jos metodai kiek žiauresni nei vyro.
Riley Black


regulski pack


31/500 - Vienišas - taken

Kol Jeremis siekia išnaikinti raganas, Deyan sudaro su jomis įvairias sutartis. Regulski gauja gyvavo prieš penkis šimtus metų, tačiau visi gaujos nariai yra gyvi ir po šiai dienai, būtent dėl to, kad po sandorio su ragana, ji gaują užbūrė senėjimą stabdančiu burtu. Kadaise Deyan pats mylėjo raganą, kuri žuvo. Po to vyras nedrįso įsimylėti dar kartą, nors ir mažas romanas buvo prasidėjęs su Delilah, toliau apart lovos, vyras žengti bijo. Neblogai sutaria su Thurston gauja, nors ir ne visais klausimais, tačiau veikia išvien. Priešingai nei Jeremy, Deyan nėra labai išrankus ir į gaują priima visus norinčius.
Deyan Regulski
28/400 - Vieniša - OPEN

Delilah ilgą laiką buvo vieniša vilkė, kol jos nesurado Deyan. Jis pasiūlė priimti gaujos įžadus, o ilgai nesvarsčiusi moteris pasiūlymą priėmė. Skųstis nėra kuo, kai savo gyvenimą pergyveni bene penkis kartus. Nors, šiokia tokia aistra, pavieniai sugulimai su Deyan buvo, iki rimtų santykių tai neprivedė. O ir Alfa nebuvo tam pasiryžęs.
Delilah Halliwell
36/500 - vedęs Skyler- OPEN

Vyresnis, protingesnis, žavesnis ir žiauresnis. Simon turėjo tapti sekančiu alfa, deja, gauja, balsavo ir pasirinko Deyan. Susipažinęs su Jeremiu, Simon pritaria jo idealogijai ir valdymui. Vyras jau buvo pasiryžęs pasitraukti iš brolio gaujos ir prisijungti prie Jeremio. Tačiau ilgas gyvenimas ir raganų suteiktas nemirtingumas privertė vilką apsigalvoti. Tačiau mintys nuversti brolį nuo alfos posto iki šiol niekaip nepalieka Simon galvos. Jis vis dar tikisi, kad Deyan suklys, ir bus pradėtas priverstinis alfos perrinkimas. Deyan neklystant ir būnant puikiu Alfa, Simonas pats kartais pakaišo pagalius į brolio ratus.
Simon Regulski
33/500 - ištekėjusi už Simon - OPEN

Skyler gyvenimas niekad nebuvo kaip iš pasakos. Vietinė kabareto šokėja, prieš kurią smurtavo tuometinis vyras. Ir štai pasirodė Simon su broliu, kurie akimirksniu išvadavo moterį nuo kančios. Tuo metu niekas, net pati Skyler nežinojo, kad yra vilkolakė,  kol keršydama nenužudė savo buvusio vyro. Simon pamilo moterį kaip nieką kitą ir laiminant Deyan, pora susituokė susilaukdami dviejų nuostabių sūnų.
Skyler Daniels-Regulski
19/500 - vienišas - TAKEN

Ne itin patenkintas dėdės sprendimu sudaryti sutartį su raganom, Max amžiams įstrigo devyniolikmečio kūne. Sunku, kai tau per 500 metų o parduotuvėje norint nusipirkti alaus, prašo asmens dokumento. Tačiau ilgas gyvenimas ir stiprybė, leidžia vaikinui elgtis kaip jis tik nori. Kadangi raganos yra Regulski draugės, Max dažnai ima šokinėti prieš Jeremy, jo gaują, ir antpuolius prieš raganas. Reikalus imasi taisyti Deyan, mat naudingos draugystės su Thurstonais jis neketina prarasti.
Max Regulski
18/500 - Vienišas- OPEN

Priešingai nei brolis Micah mėgavosi ilgu gyvenimu. Keitėsi vakarėliai, merginos, pasilinksminimai. Komunikabilus vaikinas kaip skiedra plaukė per gyvenimą, iš jo pasiimdamas viską ką tik įmanoma. Viską sugadina tik simpatija jaunai vampyrei. Nei dėdė nei tėvai tam nepritaria, tačiau atsisakyti merginos Micah tikrai nenori.
Micah Regulski


Pavieniai


 19/3000  - Vieniša - open

Liucijau ir Athene dukra, kuri dar nė negimusi pateko į kitą pusę, kurioje, priešingai nei visos kitos įstrigusios dvasios, augo ir brendo, su kiekvienais metais tapdama vis išmintingesnė. Eleonorah nepanaši nei į vieną iš tėvų. Ji niekuomet nepasižymėjo nei naivumu, nei galios troškimu, tačiau stebėdama gyvenimą žemėje ėmė trokšti ir pati tai patirti, tad labiau, nei kas kitas nori ištrūkti. Jos santykiai su mama nėra itin artimi. Priešingai, gyvendama rojuje su Elijah ir Athene, ji labiau atsigręžia į vaikiną. Nežinia, galbūt tai kažkokia meilės kibirkštėlė, o galbūt autoriteto jutimas, tačiau per tris tūkstančius metų mergina taip prie jo prisirišo, kad nė neketina paleisti, net ir tada, kai jie vėl vaikščios žemėje. Deja, geri norai ir teliko norais vos tik vartai prasivėrė, Eleonorah išėjo pati pirma, nė neatsigręždama į mamą ar Elijah. Pagaliau gavusi tai ko trokšta, Eleonorah pasinėrė į gyvenimą ir į tai ką jis siūlo.
Eleonorah Panagopoulos
21m. - Vieniša- taken

Kaelyn žinojo graudžią mamos istoriją ir jos patirtas kančias, tad mergina džiaugėsi matydama laimingą mamą, rūpestingą brolį ir mylintį tėtį. Atrodo, laiminga ir darni vilkolakių šeima. Tačiau Damnianą užpuola vampyrai, ir jis per plauką išgyvena, tapęs hibridu. Baisus žvėris, trokštantis kraujo nužudo jų tėvus ir priverčia Kaelyn bėgti. Po to karto mergina Damniano nematė, tačiau ruošiesi, ieškodama sąjungininkų, pribaigti brolį, kaltą dėl tėvų žūties. Ir nors mergina myli brolį, tokio poelgio jam atleisti, bei užmiršti tiesiog neįmanoma. Žinant ir tai, kad Emona laukėsi trečio vaikelio.
Kaelyn Morgade
22/3000  - vienišas - OPEN

Niekas to nežino, tačiau prieš tris tūkstančius metų Lucius turėjo savo mini gaują, kurią sudarė ne vien Emona ir Athene bet ir pora genties vyrų. Jie buvo uždaryti kartu su Lucium, tačiau net ir po tiek metų, jiem nepavyko iš ten pasprukti, kaip tai paprastai padarė jų vadas. Tačiau dabar, jie pagaliau vėl vaikšto žeme, ketindami sunaikinti raganas, gražinti savo pirmtaką atgal į žemę ir valdyti visus vilkus. Paskutiniosios misijos Kael su Theo mėgina imtis jau dabar, net nežinodama kad šių dienų alfos, kieti riešutėliai.
Kael Trujillo
23/3000  - Vienišas - TAKEN

Niekas to nežino, tačiau prieš tris tūkstančius metų Lucius turėjo savo mini gaują, kurią sudarė ne vien Emona ir Athene bet ir pora genties vyrų. Jie buvo uždaryti kartu su Lucium, tačiau net ir po tiek metų, jiem nepavyko iš ten pasprukti, kaip tai paprastai padarė jų vadas. Tačiau dabar, jie pagaliau vėl vaikšto žeme, ketindami sunaikinti raganas, gražinti savo pirmtaką atgal į žemę ir valdyti visus vilkus. Paskutiniosios misijos Kael su Theo mėgina imtis jau dabar, net nežinodama kad šių dienų alfos, kieti riešutėliai.
Theodore Scharvin
Atgal į viršų Go down
 
vilkolakiai
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» vilkolakiai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: Our sinners list-
Pereiti į: