rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Raganiai

Go down 
AutoriusPranešimas
Gerdosposts : 2151
hugs & kisses : 60
Credit : endlessroutine

RašytiTemos pavadinimas: Raganiai   2016-04-15, 22:53


Witches

Raganiai buvo sukurti prieš su tūkstančius metų, kuomet seserys, siekdamos ištrūkti iš rojaus, pasidalino galiomis su trimis žmonėmis. Pirmųjų sukurtųjų raganių palikuonys perėmė tėvų galias, sukurdami ištisą bendruomenę. Raganiai, kaip ir paprasti žmonės, gali būti sužeisti, tačiau magijos pagalba geba išsigydyti net mirtinas žaizdas. Kaip ir bet kuri kita rūšys, yra gerieji raganiai, kurie pagrinde semiasi galių iš gamtos ir yra blogieji, kurie pasitelkia kraujo ar juodąją magiją. Raganiais yra gimstama, tačiau taip pat jie gali būti sukuriami, jeigu žmogus sudaro sandorį su viena iš senųjų raganų. Senųjų raganų yra vos kelios, o originaliosios raganos arba mirusios, arba užrakintos dangaus kaleimuose.
Main facts:
† Nors tai paprasti žmonės, tačiau jų senėjimas yra sulėtėjęs per pusę nei paprastų žmonių. Raganiai magijos dėka gali save pajauninti, pasendinti ar gyventi amžinai
† Jei raganius miršta jo siela palieka kūną ir nukeliauja į kitą pusę, visų vadinamą vadinamą "rojumi". Jei raganius pakankamai galingas, gali grįžt į žemę, į bet kokį pasirinktą kūną. Taip pat raganiai gali keliauti kūnais, persikūnyti, pasisavindami perimto kūno gyvenimą, mintis, praeitį. žmogaus siela, kurio kūną užvaldo raganius, miršta
† Didžiausia raganių stiprybė magija. Tačiau ji gali būti atimta, perduota, perkelta į bet kokį daiktą. Be magijos raganius lieka paprastu žmogumi
† Raganių magijos stiprumas priklauso nuo jų gyvenimo ilgumo. Kuo ilgiau gyvena raganius tuo jis yra stipresnis
† Raganiai gali turėti vaikų
† Amalo žolelė ar jos dulkės gali kuriam laikui atimti raganiaus galias, taip paliekant jį visiškai bejėgiu.
† Raganiai laikosi iš vien, dėl senų laikų ir seno karo, jos nesusideda su vilkolakiais, niekina vampyrus, tačiau jaunoji karta, kuri nėra girdėjusi apie nesutarimus tarp rasių, nesilaiko šių nustatytų "taisyklių".
† Veikėjai, pažymėti žvaigždute, gali būti paimti, nes nesilankė ilgiau nei 5 dienas be pranešimo


Senieji raganiai


19/3000 - vieniša - OPEN

Toje pačioje gentyje, kurioje užgimė net penki pirmieji raganiai, gyveno ir jauna mergina, troškusi pasaulio savo rankose, vardu Chrysanthe. Kadangi ji buvo vienmetė su Lottie, nenuostabu, kad buvo draugės. Tuo metu Lotties siela dar nebuvo pažeista, magija nesuteršta, tyra, o Chrysanthe buvo maištinga, agresyvi, troškusi valdžios, tačiau užgožta tėvų ir kitų gentainių. Kai buvo aišku, jog Elijah užims genties vado postą, kad jo žmona bus Lottie, Chrysanthe norėjo valdžios ir galios sau. Visaip mėgindama nuvilioti Elijah, ir nustumti Lottie į šalį, mergina ėmėsi ne pačios gražiausios technikos. Kai genties vado žmonos posto nepavyko gauti, o visa gentis ruošėsi jungtuvėms, Chrysanthe visgi turėjo kuo pasidižiuoti. Jai pavyko suvilioti Elijah, ir po kurio laiko susilaukti jo sūnaus.  Elijah buvo nužudytas ir skausme paskendusi Lottie rėmėsi į draugę, kuri nekantriai, kiek griežtai, gal net žiauriai išsireikalavo dalies Lotties galių. Neviltį patirianti jauniausia sesuo, patikėjo, kad Chrysanthe gali padėti, gali gražinti Elijah, perteikė jai dalį galių. Gavusi ko norėjo Chrysanthe po seserų įkalinimo, išžudė visą gentį ir miškais keliavo tolyn. Žiauri, negailestinga, amžinai viena, Chrysanthe gal ir nebuvo pirmoji panaudojusi juodąją magiją, tačiau Essei tokią išradus, kruopščiai ją puoselėjo, pasaulyje pasėdama baimę ir mirtį. Šiai dienai Chrysanthe nepasikeitė, tačiau jau turi visą pulką priešų, norinčių jos galvos. Sužinojusi apie slaptą Lotties dukrą, kuri tapo hibride, bei dvynius Sullivan, Chrysethe atvyksta į miestelį, kur jos naujasis tikslas tapti galinga hibride, nenugalimu padaru, kuris kada nors valdys pasaulį. Tačiau ar niekas nepasikeis, kai sužinos, kad Lotties dukra yra ta pati maža mergaitė, kuri pavogė jos sūnaus širdį ir gyvenimą. O gal ji gerbs sūnaus meilę ir pamirš kerštą tai, kuri galėjo turėti Chrysantes mylimą vyrą..
Chrysanthe Apostle
20/2500  - įsimylėjusi Dimitri- TAKEN

Klajoklė, pabėgėlė iš genties, kuri nesenai mirė dėl užpuolusio maro. Neaišku kaip, tačiau Tallulah spėjo pabėgti nepaliesta mirties. Ilgą laiką, klajojusi viena po negyvenamas žemes, po kurio laiko mergina susipažino su tokiu pat klajokliu Dimitri vardu. Atšiaurus, vienišas, kiek griežtas vyras iš karto pakerėjo merginą. Tallulah siūlė Dimitri likti kartu, keliauti kartu į miestus ir miestelius. Pamažu Dimitri pakerėjo merginos žavesys, optimistiškumas, nuoširdumas. Nors jis nenorėjo prie jos labai prisirišti, visgi atskleidė jai savo galias, rodydamas kokį grožį gali sukurti. Savotiški jausmai jungė šiuos jaunuolius, kol Tallulos nesurado jaunesnė sesuo Thora, kuri jau buvo laikoma mirusia. Dimitri dėmesys nuo Tallulos atiteko Thorai, ir nors Tallulah buvo pasiryžusi kovoti dėl Dimitri meilės, kova buvo beprasmė.
Tallulah Coneta
18/2500 -vieniša - TAKEN

Sulig Thoros gimimu, mirė merginų motina. Visa gentis stebėjosi. Gimė tvirta asmenybė. Ir iš tiesų. Tėvo širdžiai neatlaikius skausmo mirus žmonai, būtent Thora perėmė genties vadės pareigas. Tuo metu, kaip ir viduramžiais, moterys neturėjo labai daug galios, jos gimdė vaikus, kūrė laužą ir rinko uogas. Tačiau jau mažytė Thora eidavo su tėvu ir vyrais į medžioklę, nutildydavo net stipriausią genties vyrą, šitaip užsitarnaudama pagarbą ir visapusišką pasitikėjimą. Tačiau net tokia kaip Thora, negalėjo nuspėti netikėtai užklupsiančio maro. Kol vieni mėgino bėgti ir gelbėtis kaip tai padarė Tallulah, visada pavydėjusi sesei pagarbos ir dėmesio, Thora liko iki galo. Stiprybė o gal stebuklas išgelbėjo Thorą nuo mirties. Kai visa gentis mirė, mergina liko gyva. Sudeginusi lavonus juos paaukodama dievam, ji iš Adelinos gavo galių. Orginalę tiesiog sužavėjo merginos drąsa ir tvirtumas, švelnumas persipinantis su žiaurumu. Teisingumas ir griežtumas. Juk pati Adelina kadaise buvo tokia pat. Gauta dovana tarsi pati atvedė į miškus, kuriuose laikinai apsistojo Tallulah ir Dimitri. Nors vaikinas žavėjosi Tallulah, pasirodžiusi Thora visiškai pakerėjo Dimitri, visgi, ji buvo tokia kaip jis. Susikibę už rankų, dalį savo galių jie dovanojo Tallulai, ketindami trise, tvirtai žengti į ateitį ir naują gyvenimą. Tačiau Tallulah negalėjo ištverti skausmo, matant seserį ir mylimą vyrą kartu, tad beveik iš karto patraukė savais keliais. Thora ir Dimitri išsiskyrė beveik po 500 metų, tačiau vienas apie kitą niekada nepamiršo.
Thora Coneta
 21/2000 - Vieniša - OPEN

Gwyneira buvo tuometinio imperatoriaus duktė. Išlepusi, pasipūtusi, kiek tuščia, pripratusi viską gauti patiektą ant lėkštutės. Tokios imperatoraitės joks vyras nenorėjo imti į žmonas, tad Gwyneira tapo vis bjauresnė ir vis aikštingesnė. Viskas priėjo iki to, kad pats imperatorius grasino mirtim visiem, kurie atsisakys imti jo dukrą į žmonas. Taip merginos kelyje pasitaikė Theodore, nepastovus, vėjavaikiškas Ayre šeimos pirmagimis. Jam tai buvo tarsi pramoga, tarsi iššūkis sužavėti imperatoraitę. O ir pats imperatorius negalėjo raganiui kažkaip pakenkti. Vedybom net nekvepėjo, tačiau Theodore pavyko atrasti jautriąją ir švelniąją merginos pusę. Netrukus Theo žuvo, kažkaip perteikęs savo galias merginai,  o Gwyneira vėl tapo "dėmesio reikalaujančia, išpuikusia kale".  Šiai dienai raganaitė liko tokia pati, tik turinti galių. Neilgai truko kol ji nusižiūrėjo miesto merą, visaip  mėgindama jį sužavėti privalumu laikydama iš kažkur sužinotą informaciją, kad jo žmona suka slaptą romaną su kitu.
Gwyneira Amatucci
29/2000 - įsimylėjęs Esthel -OPEN

Jaego jaunesnis Markos brolis, kartu su broliu jo žmona ir seserim įgavęs galių iš "dievų". Gyvenęs su broliu ir jo šeima neilgai trukus į tuos namus parsivedė ir žmoną. Turtingų žemdirbių dukrą, gražią, mielą bei rūpestingą merginą. Tačiau žavesys naujai žmonai greitai dingo, vos namuose pradėjo dirbti nauja tarnaitė. Jauna, paslaptinga ir beproto žavinga Chrystalle, kuri taip pat buvo ragana. Deja, tų laikų taisyklės draudė skirtis, o juolabiau turtingiem vesti vergus ir tarnus. Tačiau Jaego nepajėgė įsakyti savo širdžiai, kuri pamilo tarnaitę. Merginai paslaptingai ir greitai prisiruošus išvykti, Jaego jau buvo nusižengęs tvarkai ir pradėjęs skirtis su žmona. Tai nepapirko Chrystelle sprendimo, nes ir ji turėjo vyrą. tačiau Jaego buvo be galo užsispyręs, ir vistiek išsiskyrė su žmona, dar ilgai buvo vienas, tikėdamasis, kad Chrystelle grįš. Per visą gyvenimą vyras neturėjo jokios kitos moters, tenkinosi tik vienos nakties nuotykiais. Merginos širdis visada priklausė kitam, o šiai dienai ji tokios neturi. Tačiau Jaego nepasiduodantis vyras, visada gaunantis ko nori. Tačiau ar atkovoti moterį ir liks vyro pagrindiniu tikslu, kai aplinkui baisūs grobuonys ir žudynės kasdien..
Jaego Ayre
28/1500  - vienišas - OPEN

Eli po daugelio metų tapo Tahlios vyru. Iki to laiko meile ir neapykanta apgaubti santykiai bandė savo laimę. Eli naikino viską kas kitiem buvo brangu, tai darė ir su Tahlios gyvenimu, paversdamas ją asmenine verge. Kadangi mergina nebuvo galinga ragana, vaikinas ją visiškai valdė, žemino ir daiktino. Esthel tai matė, tad prakeikė vaikiną. Ji negalėjo leisti drauge tapusiai Tahliai kentėti. Kai pats vaikinas patyrė pažeminimą, per tūksrantį metų trunkančias netektis, jis patyrė savo išganymą ir jie su Tahlia sukūrė gražią šeimą. Tačiau ties tuo, prakeisksmas neišnyko, ir privedė Eli prie mirties. Su seserų pagalba grįžęs į žemę, jis išsaiškino ją jam padarė Esthel. Jis liko vienas. Be šeimos, draugų, meilės.. Pasiryžęs atkeršyti Esthel, jis susideda su Gwyneira, kuri nori patraukti Esthel is mero gyvenimo, tačiau abu raganiai nežino prieš ką jie stoja į kovą..
Eli Delaroix


Šių laikų raganiai
22 - buvęs politologijos studentas - susižadėjęs su Avery- OPEN

Kad ir kokią santykių krizę savais laikais išgyveno Darvinas su Eliana, dėl merginos neištikimybės, vis dėl to jie ją ištvėrė ir negana to, susilaukė nuostabaus sūnaus. Kelis metus po tėvų mirties David keliavo po Europą ir Ameriką, mėgindamas atrasti save, nes magija ir turimos galios vaikino nedomino. Jis įstojo į Universitetą, kad tik galėtų gyventi kaip normalus jaunuolis. Būtent ten vaikinas sutiko kitą raganą Avery, kurios rankos jis ir paprašė. Avery nesuvokė nieko apie raganas ir savo galias, tad David pamiršo savo nusistatymą prieš magiją, , nes Avery jam tikrai patiko. Jis ėmė ją mokyti magijos paslapčių, kas juos tik dar labiau suartino. Vieno vakarėlio metu, paveiktas alkoholio,  David nuklydo į kairę. Atrodo, nieko baisaus, tačiau ta mergina pastojo. Nors ir abejingas, tačiau iš mamos paveldėjęs atsakomybės jausmą, David atvyksta į Palo Alto, pas būsimą jo vaiko motiną. Tačiau jis nė nenutuokia, kad atvyko tiesiai į antgamtinių būtybių egzistavimo centrą. Dar labiau situaciją apsunkina ir netikėtai atvykusi sužadėtinė, kuri sužino kas nutiko.
David Ewing
įsimylėjęs Charlie Methuselah-Sullivan - OPEN

Adrian nuo pat jaunystės per daug įsitraukė į juodąją magiją. Galbūt tai jį paskatino dėmesio trūkumas, mat mama rūpinos vyresnėmis dukromis. Pajautęs galią ir malonumą, vaikinas įsijautė į nekaltųjų kankinimą. Pasekmės - Adrian neteko savo galių. Tikslas- jas susigrąžinti. Jis net drįso to paprašyti aukštesniųjų materijų, tačiau nieko neįvyko, nes jo galios atimtos teisingai. Tačiau Adrian pasiryžęs jas atgauti bet kokia kaina o jas atgavęs atkeršyti visiem, kurie nuo jo nusisuko. Stebuklo metu jis gavo nepaprasto dydžio galias, kuriomis nepaprastai džiaugėsi. Štai ji atkeršys visiem, bus nenugalima. Tačiau vieną dieną pasirodžius kažkokiai merginai ir pareiškus, kad tos galios jos, ir ji atėjusi jų atsiimti, vaikinas tik nusijuokia, nė neketina savo dovanos kam nors dovanoti. Visgi karas su nepažįstamąja paliko jį visiškai be galių ir su didžiuliu keršto troškimu. Adrian iš Newporto išvyko anksčiau nei prasidėjo karas ir žudynės, su manipuliacijom ir grasinimais jis atėmė galias iš kažkokios merginos. Visiškai atsitiktinai jis atklysta į Palo alto. Klube susipažinęs su gražuole Charlie, jis iškarto ją įsižiūri. Apsisprendęs niekur neišvykti ir pavergti hibridės širdį, bei atmušti jos vaikiną, Adrian nė nenutuokia, kad Charlie kažkada iš jo galias atėmusios merginos dukra..
Adrian Furr
19/20 - susitikinėja su Emily Furr - OPEN

Talijos ir jos vyro pirmagimis. Berniukas paveldėjo magijos galias, tačiau be galo silpnas. Nors mama visad palaikė ir mokino, magija neišaugo iki tikro raganiaus lygio. Todėl vaikinas augo itin piktas, jausdamasis nepilnaverčiu, linkęs naudoti fizinę jėgą ir net smurtą. Prieš prasidedant karui, Tahlia išsiuntė vaikus į Europą, kur tiek jis tiek sesuo mokėsi magijos ir tobulino savo galias. Po dvidešimt metų vaikai pasiilgo namų ir Amerikos, tad grįžo į Niuportą, kuris buvo sunaikintas. Skausmas dėl mamos ir namų netekties, privertė Kaden su Amaya keliauti toliau, kol jie pasiekė Palo Alto. Ramų gyvenimą Delaroix vaikams staiga sutrukdo vyras, prisistatęs jų tėvu ir prašantis pagalbos.
Kaden Delaroix
18/20  - vieniša - TAKEN

Nuo pat gimimo kol tėtis buvo gyvas jis lepino savo princesę. Net ir per daug nes mergina išaugo visiška diva ir pamaiva, pripratusi gauti tai ko nori bet kokia kaina.Po tėvo mirties jai liko tik mama ir brolis, kurie, kantriai mokėsi magijos, ją tobulino. Amayai tai pasidarė įdomu. Kiek gi nuostabių dalykų galima atlikti su turima galia! Mergina ėmė mokintis burti, bet ne iš mamos, ar kitų šeimos narių, o iš senų, netyčia surastų Essies burtų knygų. Mergina prisijaukino juodąją magiją. Kai mama ketino vykti į Newportą, Amaya kartu keliauti buvo priversta. Mieliau jau gastroles pasirinkusi mergina, kartu su broliu buvo išsiųsta į Europą. Pykdama ant mamos už tokį neapsisprendimą, visgi Tahliai pakluso. Gyvenimas Europoje nebuvo blogas. Kitokie vaikinai, kitokie vakarėliai, kitokia magija. Amaya ir brolis mokėsi įvairiausios magijos, stiprėdami kiekvieną dieną, kol kartu nusprendė grįžti namo. Tačiau namų jie nebeturėjo.. Apsigyvnus Palo Alto, iš niekur atsirado jų tėvas, o Amaya išsiilgusi buvimo tėtuko mergaite, atsakė į jo pagalbos šauksmą, pasiryždama padėti kuo tik reikės, neklausydama brolio nepasiduoti vyro įtakai, ir būti atsargesniai.
Amaya Delaroix
20m.- dirba padavėja - susitikinėja su Kaden - TAKEN

Emily visad žinojo, kad jos šeima sukūrė vampyrus, kad jos mama ir jos meilė sukėlė karą tarp raganų ir vilkolakių. Nors šiai dienai mažai kas žino apie tuos incidentus, mergina vis tiek gėdijasi savo pavardės. O Emily turi tik ją vieną, mat Diarai mergytė gimė po atsitiktinio sugulimo. Visaip juodą dėmę stengdamasi nuplauti mergina yra geriausia visame kame. Geriausia mergina, draugė, patarėja, net ragana. Nors merginos galios ribotos ir ne itin didelės, jas Emily skiria gydymui, pagalbai, paguodai. Dėl jos tyros sielos ir gerumo, ją pastebėjo ir Kaden, kurio gyvenimas buvo ne visai šviesus. Savo ruožtu, Furr prėmė Kadeną tokį koks jis yra, atsiduodama jam ir jų santykiam visu šimtu procentų.
Emily Furr
18m. - abiturientė- įsimylėjusi Adrian - OPEN

Rosalie, tėvų palikta benamė. Tokia bent jau buvo, kol jos kelyje nepasimaišė Adrianas. Jis matė, kad mergina turi galių, kad nieko apie jas nenusimano, tad nemažą dalį jų vaikinas tiesiog pasivogė. Nors ir ketino, vaikinas neišvyko, jį patraukė Rosalie tvirtumas, abejingumas, gyvenimo tikslo nematymas. Jis ėmė mokinti kas yra raganavimas, kaip suvaldyti galias, bent jau tas, kurių jis iš jos nepavogė. Kai Rosalie išmoko ne tik galios valdymo bet ir juodosios magijos pagrindų, Adrian tikėjo, savo misiją įvykdęs, todėl išvyko. Rosalie spėjo pamilti vaikiną, tad po metų jį susirado. Tačiau Adrianas, atrodo spėjo pamiršti Rosalie ir sėkmingai burkavo su visai kita mergina. Įskaudinta ir pikta Rosalie prisiekė sau šitaip visko nepalikti.
Rosalie Johnson
28m.-mero atstovė spaudai- vieniša - OPEN

Galima pagalvoti, kad Rebekah dar viena barakuda ketinanti nuversti dabartinę mero žmoną ir tapti naująja miestelio ponia. Tačiau iš tiesų Beka yra mirusios mero žmonos sesuo. Ilgą laiką mergina nė nenutuokė turinti galių, mat sesuo jų neturėjo. Apie jas sužinojo vos prieš metus kai po eilinio ginčo su Esthel susprogdino savo kabineto langus. Nors ir ne pačiose geriausiose pareigose, tačiau su mielu noru atstovaujanti Christopher, mergina tik bando pažinti galias, kurias turi, padedama Ellos,  mokosi jas valdyti ir tobulinti, su kiekviena diena tapdama vis geresne ragana, neatsisakydama minties pamokyti visus, kurie skaudina ir taip daug blogo mačiusį svainį bei jo vaikus.
Rebekah Mcgovann
26m. - nekilnojamo turto agentė-ištekėjusi už  Declan- TAKEN

Stella niekada nebuvo ragana. Ji net arbatos skanios nemokėjo išvirti. Tačiau susituokus su Declanu, dalis jo galių atiteko Stellai. Ji gerai nepažinojo vaikino, kai tekėjo, tad povedybinę kelionę pakeitė pyktis, mat tą pačią naktį mergina galiomis sudaužė savo veidrodį. Visgi, pora susituokusi neskubėjo skirtis, o Declan gavo šansą pasiaiškinti ir mokyti Stellos to ką moka pats. Sužinojusi apie Dimitri, Stella kasdien gyvena baimės laukimu, kada tas baisus monstras ateis jos vyro. Tačiau tuščiomis mergina nelaukia. Ji savus namus apkerėjo visais žinomais burtais.
Stella Artois *
26m. -mero pavaduotojas - vedęs Stella - TAKEN

Prieš šimtą metų Artois buvo galinga raganų šeima, kruopščiai besirūpinanti palikuoniais ir pavardės plėtimu. Tais laikais tai buvo žinomiausia juodąją magiją naudojanti šeima, savo žinias ir galias perduodanti naujoms kartoms. Prieš šešis metus, kol nesutiko Stellos, Declan buvo Dimitri ištikimiausias padėjėjas. Tai truko iki tol, kol hibridas nusprendė kad Artois jam nebereikalingas, tačiau jis per daug žinojo, kad galėtų gyventi. Deja, Dimitri nežinojo, kad daugiau nei pusę savo galių Declan slėpė, o puolamas puikiai apsigynė. Po pusės metų jis susipažino su Stella, kurią beveik iš karto vedė. Tačiau jų gyvenimas ne toks ramus kaip gali pasirodyt. Dimitri grįš Declano. Ir pora tai žino.
Declan Artois
17m. - įsimylėjęs Emanuella Thurston - OPEN

Jaunas, tačiau vienas vaikinas tikrai negyvena taip kaip kiti, jo amžiaus jaunuoliai. Ir tai tikrai ne dėl to, kad jis yra raganius, o dėl to, kad vilkolakiai nužudė jo šeimą. Protingas, kiek apsukrus vaikinas pamažu gretinosi prie Thurston gaujos, nes būtent jos alfa sudraskė Stuarto tėvus ir mažąją sesutę. Lengviausias priėjimas prie vado, per jauniausią jo dukrą. Tačiau Kaleb pamilsta vilkolakę, pats to nė nenorėdamas. O baisiausia tai, kad kiek išlepusi tačiau miela mergina daro Kalebą laimingu. Kas jam svarbiau? Meilė ar kerštas už šeimos netekimą?
Kaleb Stuart
20m. - susižadėjusi su David -TAKEN

Pirmaisiais studijų metais Avery susipažino su tokiu pat kaip ji. David irgi buvo raganius, kuris žinojo apie galias ir kitas būtybes daugiau nei pasimetusi mergaičiukė. Vaikinas mokė merginą kaip valdyti magiją, kaip burti ir ką reiškia būti ragana. Pamažu tai išaugo į gražią, darnią draugystę. Po metų laiko pora susižadėjo. Kursiokai pavydėjo tokios gražios meilės, tokio darnumo, jiem buvo žadama puiki ateitis. Tačiau, praėjus pusei metų po sužadėtuvių David pasidarė keistas, jis paliko Avery, tik užsiminęs, kad turi svarbių reikalų. Netrukus Avery sužinojo, kad David metė mokslus. Susekusi sužadėtinį, Avery atvyko į Palo Alto, kur jos laukė nemaloni staigmena. Kažkokia mergina laukiasi David vaiko.
Avery Riddle
22m. - vieniša - OPEN

Nors ir amžius skiriasi, niekas Ellai netrukdo būti geromis draugėmis su Rebekah. Vos tik draugė atskubėjo pagalbos, nes su ja ėmė vykti kažkas keista, Ella papasakojo apie galias ir raganas, apie tai, kas vyksta "po žeme". Kantriai apsiėmusi mokyti draugę visko ko moka pati, Ella parodo senas, netyčia aptiktas, laike pasimetusias Helenos burtų knygas, su dalykais, sveiku protu nesuvokiamais. Kadangi tai buvo merginų miestas, jos ketino jį saugoti nuo piktųjų raganių, nuo blogio ir mirties, tačiau merginos nė nenutuokia kad Palo Alto gyvena daug didesnis blogis nei blogi raganiai.
Ella Miller
Atgal į viršų Go down
 
Raganiai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: Our sinners list-
Pereiti į: