Sweet Sin
Niuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas - tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella - vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.Jau nuo seno vietinės raganos sudarė taikos sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.Tačiau... (tęsinį skaitykite ČIA). 
Kitas veikėjas:
Share | 
 

 Scena

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Persona
avatar
posts : 2783
hugs & kisses : 35
Credit : laheysq
RašytiTemos pavadinimas: Scena   2016-03-26, 19:54

Atgal į viršų Go down
http://sweetsin.forumlt.com
Daniel Silvergone
avatar
posts : 657
hugs & kisses : 28
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scena   2017-03-01, 11:52

Judėjo tarp visų šių vyriokų ir net pusnuogių merginų, kurios vos užkabindavo vaikiną. Bet jis nekreipė dėmėsio į jas, nes turėjo padaryti šitą jo vakaros draugės iššūkį. Keliavo pirma prie pulto merginų ir nuo kažkurio staliuko, kur buvo girtų vyrukų grupelę, paėmė tokią juodą kepurę. Galbūt prireiks jam jos, arba ne. Nuėjo pagaliau prie merginų ir ėmė su jomis kalbėtis, kad ar būtu galima pašokti taip. Aišku nesitikėjo greito sutikimo, bet jos linktelėjo ir šypteli jis pats. Ir viena iš jų, tiesiog net palydėjo įį už scenos, kol kita mergina taip parinko dainą, pagal kurią jis turėtu šokti.
Na ir jau po kelių minučių, šviesa ant scenos pritemo, nors ir buvo pranešta, kad dabar šoks vyras, tad merginų, kurios čia buvo akys galėjo pasisukti į sceną. Pasileido dainos pirmieji ritmai. (Daina: Faydee – Strip Show), net menki dūmai išėjo iš po scenos. Myles pasirodė su savo pačio aprangą ir net ant galvos buvo užsidėjęs tą pačią kepurę, kurią buvo pavogęs prieš tai. Nerūpėjo apie tai daugiau, nes dėmėsys buvo skirtas pačiam šokiui. Pats ateidamas link scenos krašto, tiesiog lingavo į muziką, bet kai ten pasiekė, ėmė labiau įsijausti į muziką ir šokti. Neskubėjo rūbų šalinti, tiesiog paerzinti norėjo tam tikras moteriškas akis, kurios tikrai dabar turėtu stebėti jį.
Per šokį dabar, pirmasis rūbas kuris dingo, tai buvo jos marškinėliai. Kuriuos nusviedė kažkur ant scenos šono. Leidosi užvaldomas muzikos ir pats judėjo, krutėjo į muziką ir tiesiog bandė prisiminti visus matytus tokių šokio judesius per savo gyvenimą. Na čia nebuvo pirmas kartas, kai tai daro, tiesiog kelis kartus teko nusivilti, nes nepavykdavo. Bet dabar kažkaip sekasi iki šiol.
Arčiau būdamas krašto, lėtai rankos ėmė žaisti su jo paties diržu, ir jo paties akys peržiūrėjo visus, kurie dabar jį stebėjo. Matyt kai kurie vyriokai čia, nėra tokie paprastos orientacijos, nes jie labiau stebėjo jį. Bet Myles nekreipė į tai dėmesio ir diržą pašalino nuo kūno. O tada erzinančiai judesiais ėmėsi kelnių, bet nepamiršdamas judėti į muziką. Taigi čia šokis, o ne paprastas nusirengimas, kuri gali bet kada padaryti.
Pirštukai net muzikos ritmu, atsegė tas jo kelnių sagas, kuriu buvo nemažas kiekis. Paėmes kelnių kraštus, vaikinas tai vos patempdavo į apačią, o tai vėl užsitempdamas. Gerai kad šiandien buvo sporto salėje, nes dabar viršutinė kūno dalis, kuri buvo apnuoginta, galėjo pasidžiaugti gana iškilusiais raumenimis.
Atgal į viršų Go down
 
Scena
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: senos 3-
Pereiti į: