Sweet Sin
Niuportas, vienas mažiausių miestelių, esančių Rodo saloje. Šis miestas pasidalinęs į dvi dalis: Pagrindinis Niuportas - tai nuo seno įkurtas raganų miestas ir Port Estrella - vilkolakių kaimelis miškų apsuptyje.Jau nuo seno vietinės raganos sudarė taikos sutartį su Port Estrellos vilkolakių gauja, leidžiančią šimtmečius dviems rasėms gyventi taikoje. Tačiau pamažu viskas ima keistis. Ir ne į gerą...Ilgus metus Rossum šeima sėkmingai valdė šį miestą, nė nenutuokdami, kad yra pogrindinis gyvenimas, ir kad seniausieji miesto gyventojai visai ne žmonės.. Tačiau ir šiai informacijai nebuvo būtina išlysti į paviršių, kadangi vidinių nesutarimų Niuportas nėra matęs.Tačiau... (tęsinį skaitykite ČIA). 
Kitas veikėjas:
Share | 
 

 Bufetas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Persona
avatar
posts : 2783
hugs & kisses : 35
Credit : laheysq
RašytiTemos pavadinimas: Bufetas   2016-03-26, 18:17

Atgal į viršų Go down
http://sweetsin.forumlt.com
Svečias
Svečias
avatar
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bufetas   2017-03-20, 18:59

Charlotte lankydavosi tik jai gerai žinomose vietose. Kur ji gerai buvo pažinusi aplinką, ir galėjo joje susigaudyti. O ši kavinė buvo dažna, kurioje ji lankėsi, tad galima sakyti, pažinojo kiekvieną kampelį. Net padavėja, čia dirbanti, jau pažinojo aklą merginą. Kaip visada prie bufeto ji užsisakė savo taip mėgstamos latte kavos, ir šokoladinį pyragėlį, tada patraukė mažais žingsniukais link staliuko, prieš tai padavėjai pašnibždėjus, kuris laisvas, mat ji pati - negalėjo pasakyti, kadangi šiandien žmonių buvo daug, ir ji iš visų pusių girdėjo balsus. Įtin atsargiai nutipenusi link trečio staliuko prie lango (ji žinojo, kiek tikslai žingsnių yra iki jo), sustojo ir iš pradžių mandagiai pasiteiravo, ar čia niekas nesėdi. Nesulaukusi jokio atsakymo, šviesiaplaukė apgraibomis susirado kėdės atkaltę, ir šią trūktelėjus į save, atsisėdo ant jos. Pasidėjusi rankinę šalia, pirštais perbraukė per stalo paviršių. Jos melsvos, plona balškva migla aptrauktos akys žvelgė dabar tiesiai pro langą, nors ji ir visiškai nieko nematė.Tik tamsą, bet su tuo jau buvo susigyvenusi.
Atgal į viršų Go down
Penelope Merrells
you said don't lie so I made the truth
avatar
posts : 854
hugs & kisses : 47
Credit : BLØØDXSTAIN; westcoast
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bufetas   2017-03-20, 19:35

kad ir kiek laiko būtų praleidusi šiame miestelyje, į šią kavinę Novai dar nebuvo tekę užsukti. bet ir nereikia dėl to stebėtis, visgi savo alkį ji malšina kiek kitokiu būdu nei paprasti žmonės, o ir linksmiau praleisti laiką ji sugeba daugelyje kitų vietų. tačiau, yra kaip yra, pagaliau ir ji čia užklydo. jos sekamas vyriškis, kuris pretendavo tapti potencialia jos auka, sugalvojo sujaukti jos planus ir susitikti su gausybe verslo draugelių, tad Nova turėjo greitai susišaudyti kitą niekuo dėtą žmogelį savo troškuliui numalšinti. kavinė didelė, o žmonių pilna-tikrai ką nors atras. prie bufeto užsisakiusi juodos kavos Nova patraukė ieškotis sau vietos tarp gausybės sausakimšų staliukų, kol galiausiai pastebėjo prie lango pusiau užimtą staliuką merginos, kuri iš pirmo žvilgsnio, atrodė, nieko nelaukė. na bet Nova nueis ir išsiaiškins, kaip ten yra. priėjusi prie šviesiaplaukės, besistebeilijančios į už lango praeinančius žmones, staliuko Harte, norėdama atkreipti jos dėmesį, atsikrenkščia ir paklausia:
-sveika, ar ko nors lauki? nes jei ne, galbūt galiu prisėsti? kaip matai žmonių sausakimša, vietos nelabai yra, o prie poros už poros staliuko prašyti atsisėsti būtų daugiau nei nejauku...


You can't spend your whole life holding the door open for people and then being angry they didn't thank you. Nobody asked you to hold the fucking door.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bufetas   

Atgal į viršų Go down
 
Bufetas
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sweet Sin :: We love, we share :: senos 3-
Pereiti į: